Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ar turi ką pasidėti į malonumų kolekciją?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Baisiai grazios perkunijos negali isideti i stalciu, tik i sirdi.
I jausmu ir nuotaiku kolekcija patenka ryskus prisiminimai ir daiktai, kurie siaip keliautu i siukslyna ar butu praryti be menkiausios emocijos, bet su didziuliu goduliu.Kaip vienaip valgomas parduotuveje pirktas gimtadienio tortas, o kitaip- pacios keptas pyragas su braskem ir plakta grietinele.

Ankstyva vasara vienintele rasta braske tampa begalo didele, kai ja valgo dviese.Atsiranda net kasneliu, kuriu vienas is dvieju "nebenori" , nes tiesiog "nebetelpa".Keisciausia, kad tave mylintis zmogus, nuo savosios braskes puses paknopstom skuodziantis per pieva (nes juk tu vejiesi!), apie savo nenora kalba tiesa.

"Koks siltas lietus"-, sakai, kai plonais bateliais per balas begi i gera kina ar rudens sezono uzdarymui isvyksti i turistini zygi valtimis (juk dar nesninga). "AR tau nesalta?"- klaus draugas palapineje kiauru stogu, ir tik veliau supras, kad ant jo varva ne tik lietus, bet ir tavo nepaaiskinamo jaudulio asaros.

Slapi vilnoniai megztiniai kvepes dumais, prisvilusiais makaronais ir linksmais zioplais eriukais, o tu ta saldu kvapa atsargiai, kad nesutrupetu, pasidesi ateiciai. Ziema, kai sirgdama vartysies lovoje, jis pades greiciau sulaukti draugo ar tiesiog lengviau uzmigti susapanavus balta, miela eriuka. Lentyneleje stovi Baisiuosius Rupescius naikinanti chalva, kaledine arbata ispiestoje dezuteje ir labai neskanus, bet labai tau reikalingi vaniliniai kvepalai (jais kvepini virtuve, kai uzsimanai pyrago).

Sustabdyk laika, pratesk pradzia, mylek tai, kas dar bus, atsisakyk skubeti! Megaukis kiekvienu kasniu ir visada prisimink pirmojo skoni, nors ir koki astru skausma jis sukeltu savo nebuvimu.

https://a396.ac-images.myspacecdn.com/images01/103/l_9b62680d66838fb3dd596b3ea7a9206b.jpg
 
 2005 m. rugsėjo 3 d.

 2008 m. kovo 16 d.
 2007 m. rugpjūčio 22 d.
 2006 m. rugpjūčio 24 d.

Komentarai (7)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Velvet_skin
2005 m. rugsėjo 12 d. 11:19:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuostabu (:

Atsakyti
caeli
2005 m. rugsėjo 6 d. 18:18:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip miela...

____________________
Sypsokis...ir gyvenimas ismus tau dantis...
Atsakyti
pasto-dezute
2005 m. rugsėjo 4 d. 10:59:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikriausei..kaip ir su ta braske, duodi, o neima..
pasidalinti juk taip gera! arba dar geriau ziureti kai suvalgo kitas,su nutisuse seile mintyse..a poto begti i braskiu lysve ir ieskoti dar ir dar vienos,,
*:

____________________
Raudonas kaspinas.
Atsakyti
Sunline (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 3 d. 20:31:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
grazus bernas..ir vaijkai..

____________________
Since u been gone i fall in LoVe
Atsakyti
hole
2005 m. rugsėjo 3 d. 19:54:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip grazu...... mane suzavejo.uzbure.
ir TAIP.as turiu...

Atsakyti
sharmii
2005 m. rugsėjo 3 d. 19:50:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
Atsakyti
Lemna
2005 m. rugsėjo 3 d. 19:46:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Very cute.. Aš žinojau tai.. ; ) Taip ir maniau, kad čia kažką rasiu...

____________________
no music in me
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Bastille Bastille
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

23:55 - PLIKASS
Matomai nemenkam skaičiui Music'o senolių atsivėrė ITALO-DISCO eros lobių skrynelė ... :-D
23:53 - PLIKASS
Mažytis pa'stebėjimas :

7-dienio DIENOS DAINOS rinkimuose tiesiogine to žodžio prasme tikrus Fejerverkus paleido 80-ųjų diskotekų karalaitis SAVAGE su savuoju gabalioku "RADIO" ;-)

Ir pelnyti netgi's 7 patiktukai !

Matomai nemenkam skaičiui Music'o
20:13 - 4Blackberry
Ech... melagis
19:54 - einaras13
Vis tik turbūt būsiu apsimelavęs. Galimai užmečiau akį į nerefresh'intą music.lt langą vakar. Nes dabar tai gavau 20+ taškų už savo ekstensyvią Godflesh ir Rygos apžvalgą.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
23:16 - 4Blackberry
Aš kažkaip neatkreipiu dėmesio kiek taškų gaunu, bet anksčiau tikrai neatrodė, kad būtų tik 3 taškai. Galbūt jie dabar už visus dienoraščius nepriklausomai nuo ilgio būna (daugiau mažiau) vienodi. Galbūt vienas iš sistemos išsiderinimų.
22:33 - einaras13
Tik dabar tą pastebėjau (o sistema tokia jau dviženklį skaičių metų turbūt). Nežinau, kodėl kai kurie music'o nariai vis tiek elgiasi lyg medžiotų reitingo taškus.
22:32 - einaras13
Tai, kad reitingo sistema bevertė, įrodo faktas, kad už ilgą komentarą tu gauni belekiek taškų, o už ilgą dienoraštį, į kurį įdėjai nemažai darbo ir laiko – tuos pačius 3 taškus, kaip ir už visus dienoraščius.
19:18 - einaras13
O, mūsuose Chuck Berry dar gyvas. Bėgu pataisyt
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 355
  Iš viso užsiregistravę: 73692
  Naujausias narys: Romsonyvegas
  Šiandien apsilankė: 17391