Darbštumu stebinantis elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas „Beissoul & Einius” įpročių nepakeitė net tuomet, kai karantinas dėl Covid-19 sutrikdė viso pasaulio kasdienybę. Jie tiesiog ramiai dirbo ir sukūrė naują albumą.
Negana to, duetas paskelbė apie vienintelį vasaros koncertą „Space Garden“, kuris įvyks sostinės Vingio parke, VU botanikos sode, rugpjūčio 19 d.
Albumas „Questions In The Dark“ (liet. klausimai tamsoje) bus išleistas liepos mėnesį, o pristatytas 2021 m. sausio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kai „Beissoul & Einius“ surengs koncertą, vainikuosiantį jų kūrybos dešimtmetį.
„Naujasis albumas padėjo atsakyti sau į seniai tvyrojusį klausimą: ar man tikrai verta išmokti vairuoti automobilį ir gauti vairuotojo pažymėjimą? Atsakymas – taip, nes vairuojant arba skrajojant jis skamba neįtikėtinai puikiai! – kaip visada ne tik kūrybos, bet ir gyvenimo viražais stebina dueto siela Artūras Žabas-Beissoul. – Tikime, kad „Questions In The Dark“ padės daugeliui žmonių įvairiais gyvenimo klausimais – albumo muzika atmosferiška, ryški, konceptuali“.
Iki šiol išleisti trys pilno metro albumai: „Laikas paikas“ (2014), , #asecretcontract (2017), „White Crow“ (2019), mini albumas „Chamillion” (2015). Įdomu tai, kad keletą albumų lydėjo specialiai su Aisčiu Mickevičiumi kurti kvepalai – jei kam pasisektų, dar įmanoma sumedžioti kvepalų, sudarytų iš sunkių ir tuo pačiu vaikiškai lengvų natų.
Duetas kuria ir kostiumus: pristatytos keturios avangardinės mados kolekcijos.
Šįmet M.A.M.A apdovanojimuose „Beissoul & Einius“ pelnė geriausios metų elektroninės grupės titulą. Per dešimt metų surengę daugiau nei 400 pasirodymų Lietuvoje ir už jos ribų kūrėjai patraukė ir pasaulio dėmesį. Netikėtomis idėjomis trykštantį duetą pamilo ne tik Lietuva: „Beissoul & Einius“ muzika skamba užsienio šalių radijo stotyse ir garsiausiuose festivaliuose. Dueto kurtus kostiumus ir pasakojimus apie kūrybą publikavo tarptautiniai žurnalai „Vogue“, „Design Scene’“, „OOBMAG“, „FGUK Magazine“, „Forbes“, „MMscene“, „Nvrmind“, „Playboy“, „ELLE“, „Marie Caire“.
Paslaptingiausias, mistiškiausias šalies kūrėjų duetas savo kūrybą įvardija kaip electrofashion – muzikos ir mados sintezę. Šis terminas taikliai įvardija revoliucinį judėjimą bei gyvąjį avangardą, būtent tai, kuo gyvena šie kūrėjai.
Paklausus, kas pastaraisiais metais ryškiausiai atstovauja naująją elektroninės muzikos bangą Lietuvoje, turbūt daugelis paminėtų duetą "Beissoul & Einius".
Vaikinai pripažinimo sulaukė tiek iš kritikų ar komisijų narių, tiek ir iš gerbėjų, kurie gaus...
Elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas „Beissoul & Einius“ drauge su savo ištikimiausiais gerbėjais vasarą palydėjo įspūdingais pasirodymais po atviru dangumi „Space Garden“ Vilniuje ir Klaipėdoje.
Iš pradžių muzikos kūrėjai s...
Gerbėjams šluojant bilietus į „Beissoul & Einius“ koncertą Vilniuje, ekstravagantiškasis elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas skelbia papildomą vasaros koncertą pajūryje. Šou po saulėlydžio ir jūros nuspalvintu dangumi vyks rugp...
Į Lietuvą iš kaimyninės Latvijos atskriejo džiugi naujiena: didžiausią ir svarbiausią muzikos ir meno festivalį Baltijos šalyse „Positivus“ šiemet atidarys lietuviai – ekscentriškasis, tarptautinio susidomėjimo ir pripažinimo sulaukęs elektroninės muzikos...
Nežinau nežinau, daug kas negali pasitraukti visiškai iš Chrome, pavyzdžiui, jeigu reikia dėl darbo. Ir šiaip Chromium ne be reikalo lyderiauja, nes pasižymi stabilumu ir geru funkcionalumu. Bet Firefox dabar gera alternatyva jei rūpi privatumas.
Pastaruosius kelis metus žmonės migruoja į Firefox (nes užkniso Chromium naršyklių įvairūs bullshit'ai) arba į Brave (dėl privatumo opcijų). Chrome ilgainiui pataps old news, manau.
Aš iš Chrome emigravau prieš 4-5 metus, and never looked back. Dabar naudoju išimtinai MS Edge, tiesiog geresnė naršyklė (kažkas, ką Microsoft'as sugebėjo padaryti gerai, kas yra keista).
Jei Chrome, tai užuojauta. Jei kitka, tai yra lengvų sprendimų. MS Edge + uBlock origin veikia puikiai man. Girdėjau, kad Firefox + uBlock origin irgi čiki piki. Nežinau, kokie sprendimai kitoms naršyklėms.