
Šiandien Klaipėdoj buvo labai saulėta. Taip gražu ir saulėta, kad specialiai prailginau kelią nuo stotelės iki namų.
Mano nuotaikai apibūdinti sunku rasti žodžių. Tokia ne rami, o tiesiog liūliuojanti. Buvo tiesiog juokinga stebėti mokykloje tokį chaosą, kai pati, atrodo sklandžiau virš visų apsigaubusi kvailoka šypsena. Ak, gyvenimas gražus ;)
Šiandien (kaip ir kiekvieną penktadienį) suprantu kokia esu laiminga. Argi ne nuostabu?
Rašydama kapoju konservuotus anasanus. Tai tikriausiai 101-a priežastis, kodėl mano nuotaika šianden gera.
Jau trys menėsiai kaip skaitau Jack'o Keruaco knyga 'Kelyje'. Knyga tikrai įdomi, tik vat kažkaip išpuola ją rankas pasiimti tik kokį vieną kartą į savaitę. Reika susiimti ir ją perskaityti. Kiek galma tą vargšę knygą kankinti?
Oficialiai ir be jokios rimtos priežasties didžiuodamasi pareiškiu, kad trečiadienį mano gimtadienis. Koks jausmas būti 14 popieriuje, kai širdimi vis dar jautiesi kaip aštuonmetis, o siela - kaip šimtametis? NA gerai, gal jau ir nelabai didžiuojuos tuo savo 14-tuoku.
Priešaky trumpas kaip sekundė savaitgalis, per kurį reikia pajudinti bent mažiausią mažojo pirštelio sąnario nervinę ląstėlę ir nuveikti bent vieną visuomenei naudingą darbą. |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
2012 m. vasario 11 d. 22:39:08
14-ojo net nešvenčiau. Tądien nejaučiau jokios šventės. Šypsojaus tikdėl to, kad po visko nebūtų virtinė prikaišiojimų, kad ale neįvertinu žmonių darbo, dovanų ir viso kito...
Ne už kalnų ir 15-asis. Laukiu jo tik dėl vienos priežasties - vasaraaaA...
-
beje, tave su artėjančiu!
2012 m. vasario 11 d. 17:06:13
O, o aš savo 14-ąjį atšvenčiau miegodama. Tėvai grįžo iš darbo, žadina mane, sako kelkis- svečių atvažiavo. Praėjo gal 10min kol susivokiau kokia proga atvažiavo :DDD
2012 m. vasario 11 d. 08:37:27
Fūūū, koncervuoti :D
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2012 m. vasario 10 d. 23:48:28
Atsimenu, kad savo keturioliktą gimtadienį siaubingai sureikšminau, nes man atrodė, kad tai jau vos ne pilnametystė :D kadangi sveikinti su artėjančiu negalima, palauksime trečiadienio ;)
Ir užsimaniau koncervuotų ananasų
____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara