Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

nuo didžiosios Prancūzijos revoliucijos iki tuščio

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ką tik grįžau namo po nuostabaus istorijos egzamino. Kadangi esu DAR TIK devintokė, turėčiau ramiai juoktis iš egzaminų palauštųjų. Bet kur tau. Mokausi tokioje šaunioje mokykloje. Oi atsiprašau, gimnazijoje, kur, atrodo, egzaminai yra didžiausias stabuklas, kurį turi išgyventi visi ir kiekvienais metais. Džiaugtis galiu tuo, kad vis dėlto mano naktiniai pasimokymai nenuėjo perniek. Tik va į šaunųjį Afrikos XIXame amžiuje žemėlapį galėjau bent akį užmest. Ne esmė, kad šis pažimys nieko nereikš (na nebent sugadins istorijos metinį), bet gero pažymio irgi noriu.

Na, bet velniop tą egzaminą. Iš kart po jo nukibilkščiavome į nepakartojamą, širdžiai mielą Skaistuką. Ten aplaistėme mokslui(!) paaukotus vakarus starka su kokakola (žinau, žinau, kad nuo kolos dantys tirpsta) o, kraują dar panuodijome gera nikotino doze. Tačiau tai turbūt nepatiko Motulei gamtai, nes šitoji atsiuntė mums freezing šaltą lietų. Nuo jo starka atšalo. Nors tiek gerai. Tik va po to teko keiaut namo iki paskutinio triusikų siūlelio šlapiai ir dar juodais nuo blakstienų tušo žandais.

O šiuo metu keikiu visus vabzdžius. Ypatingai jų pateles už tai, kad manęs nepagailėjo ir padarė viena didele niežinčia bomba.

Tai va tiek
 
 2005 m. birželio 6 d.

 2007 m. kovo 19 d.
 2007 m. sausio 22 d.
 2007 m. sausio 7 d.

Komentarai (8)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rebell
2005 m. birželio 6 d. 17:48:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip, smagu..tik..(pamoralizuosiu): why, so young girl is smoking??? Why?!

____________________
"Nuplikusiu dangum, žemais debesimis, per nejudančias valandas.."
Atsakyti
alamanda
2005 m. birželio 6 d. 17:41:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
susidariau ispudi, kad mes is tos pacios sules...

____________________
Be yourself by yourself
Atsakyti
javana
2005 m. birželio 6 d. 17:34:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
slapias diar'is! gan linksma dienele

Atsakyti
eglermknt
2005 m. birželio 6 d. 15:53:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
linksmas diaris :}} geras

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
latras
2005 m. birželio 6 d. 15:51:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
))))

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
xdidix
2005 m. birželio 6 d. 15:37:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aga, tikraj pritariu >> No_Mercy

Atsakyti
hekla
2005 m. birželio 6 d. 15:34:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
GAILA MAN TAVES KAD PALEIDO DIDELE NIEZINCIA BOMBA

____________________
Laughter is the shortest distance between two people.
Atsakyti
No_Mercy
2005 m. birželio 6 d. 15:14:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
xexexe...labai fainai aprasytadaug idomiu palyginimu

____________________
gyvenimas trumpesnis nei akimirka, bet as gyvenu tik sia akimirka...reikia dziaugtis tuo ka turi, reikia myleti tuos kas salia taves, reikia GYVENTI o ne vien tik egzistuoti.........
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Konditerijus KT Tunstall The Mountain
 KT Tunstall
 But I\'m counting on you coming by
einaras13 Ulver Eos
 Ulver
 Nors ne vasaris, o vasara, bet vis tiek sukilo nuotaika šiam tamsiam briliantui
Silentist Nat King Cole L-O-V-E
 Nat King Cole
 
Sahja Ani Lorak  Pesnya Oksani
 Ani Lorak
 
malia Roxette Shadow of a Doubt
 Roxette
 
PLIKASS Reamonn Promised Land
 Reamonn
 

Šiuo metu vertiname


Sigur Ros Sigur Ros
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

14:06 - 4Blackberry
Žiūriu, Internet Archive turi donations langą viršuje tokį neblogą. Gal ir čia toks praverstų... O jei ką nors nervina jį matyti gali tiesiog išjungti.
13:23 - edzkaa1
O dėl paieškos.. sudėtinga ten ir ilgam, reikia žiūrėti ir kombinuoti. Galiu tik pasakyti, kad pagrindinė ir dienos dainos paieškos yra visiškai atskiros ir skirtingai įgyvendintos su skirtingom problemom ir tikslais.
13:23 - edzkaa1
Ir rašydamas apie negatyvą pirmiausiai ne tave turėjau omenyje, žinau, kad pildai naujus albumus kiekvieną penktadienį, daugiau už daugelį.
13:23 - edzkaa1
Tai nėr už ką, Einarai, senai jau tai buvo planuose, tik vis rankos nedaeidavo. Tik taip ir nepavyko per vakar padaryti, kad tas užrašas nenušoktų į šoną, nemoku front-end.
13:23 - edzkaa1
Kas Skype jau seniausiai parduotas irosoftui už centus, dėl to ir užsilenkė. Labai prastas pavyzdys vis dar visur minimas, kaip sėkmės istorija..
12:49 - 4Blackberry
Bet posovietinių šiukšlių, deja, turbūt dar ilgai neatsikratysime.
12:48 - 4Blackberry
O Estijai nieko nesiseka geriausiai. Va Skype pagaliau visiškai užsilenkė, tai estai nežinau ar dar turi kuo pasigirti O mums dabar geriausiai kol kas sekasi per visus amžius turbūt. Jei gera valdžia būtų, galbūt jau seniai būtume pavyzdinė valstybė.
12:45 - 4Blackberry
Anksčiau ar vėliau išmoksti pamoką, kad tu pats sau esi pavyzdys ir orientyras, kitų nereikia.
12:44 - 4Blackberry
Na čia ta konkurencija jau... Ji atsiranda iš to vyriško ego manau (nenorint generalizuoti ar apsiriboti tik viena lytimi, bet yra tendencija), ir dar nuolatinis žmonių lyginimasis su kitais.
12:36 - Konditerijus
Šaltai pasakojat.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 500
  Iš viso užsiregistravę: 73656
  Naujausias narys: saliusimas4
  Šiandien apsilankė: 70859