Ble, Burzumai ir vargas yra bleko dievai, man jie geriausiai. Ju tikrai prof. atlikimas. Degino baznycias? Ir gerai, tegu ir lietuvoj degina, jei tik nori. Kitaip sakant Seitan. O as maniau kad tes bent kazka su muzika, ir tikejausi kad ant kokia 2010 bus isleide ka naujo. Tikiuosiu.
Man Varg'as panašus į tokį bomžiuką...
Nors muziką ganėtinai gerą kūrė.
O dėl elgesio bus matyt ateityje. Gal nebedegins bažnyčių..
____________________
http://www.last.fm/user/Praurime
Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
cure rašė: O cia jus komentatoriai tuos Burzumus bent girdeje?
Oi, oi, oi. Girdėję, so what? Apie muzikos gerumą, jos įtaką ar dar kažką niekas nešneka. O žiūrint iš šono į Vikernes'ą ima juokas. Nieko, dėl ko jį būtų galima gerbti ar palaikyti nematau.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Piktasis, nuožmusis Varg'as yra pasiruošęs "įsitraukti į bendruomenės veiklą". Taigi, rodos atsisakys visų savo idėjų, kurias taip atkakliai (ir taip kvailai, kas be ko) gynė. Gal ir teisingai - už buvimą asilu išsibraukė 20 metų gyvenimo, nėr ko toliau kvailioti.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Na tikiuos tikrai pasikeitė žmogus, Norvegijos peraukėjimo sistema veikia lyg ir neblogai Ne tai kai lietuvoj 90% kaliniu antrą kart grįžta į įkalinimo įstaigas
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. kovo 22 d. 21:38:49
2009 m. kovo 15 d. 17:16:55
____________________
The Riddle Wants To Be...
2009 m. kovo 14 d. 22:35:17
2009 m. kovo 14 d. 22:34:18
O cia jus komentatoriai tuos Burzumus bent girdeje?
2009 m. kovo 14 d. 16:19:59
Nors muziką ganėtinai gerą kūrė.
O dėl elgesio bus matyt ateityje. Gal nebedegins bažnyčių..
____________________
http://www.last.fm/user/Praurime Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
2009 m. kovo 13 d. 22:53:12
O cia jus komentatoriai tuos Burzumus bent girdeje?
Oi, oi, oi. Girdėję, so what? Apie muzikos gerumą, jos įtaką ar dar kažką niekas nešneka. O žiūrint iš šono į Vikernes'ą ima juokas. Nieko, dėl ko jį būtų galima gerbti ar palaikyti nematau.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2009 m. kovo 13 d. 22:25:23
____________________
I believe in Beatles
2009 m. kovo 13 d. 17:47:19
ooo neblogas recidyvas
joo,pavarė žmogus,turbūt netiki niekuom
2009 m. kovo 13 d. 16:07:18
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2009 m. kovo 13 d. 15:56:02
2009 m. kovo 13 d. 14:01:37