Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
|
žiūriu į vieną tašką. rašai-galvoju,koks būtų buvęs savaitgalis. isivaizduoju.o gal per daug tikiuos.ne,tikiuosi. sapnuoju naktį ir daug mėnulių. noriu pas tave. Are you afraid of being alone Cause I am, I'm lost without you Are you afraid of leaving tonight Cause I am, I'm lost without you. išprotėjau. |
2007 m. gruodžio 3 d. |
2008 m. vasario 26 d. 2008 m. vasario 24 d. 2008 m. vasario 17 d. |
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2007 m. gruodžio 3 d. 20:31:13
bet... kartais nėra taip blogai. jeigu pati tuo patiki.
Mm. Gerai pagalvojus, daug mėnulių sapnuoti turėtų būti įdomu. Pabandysiu kada nors. ;}
____________________
Just because I flirt doesn't mean I'm interested.