kad galeciau save vadinti "tobula" , turečiau pakeisti absoliučiai viską...
o dėl žvaigždės.... na, jei tau pvz patinka tas atlikėjas tai tu stengi nuslėpti jo blogas savybes ir išaukštinti gerąsias...
tad nei veno žmogaus nėra TOBULO
Visų pirma, idealumo sąvoką kiekvienas supranta savaip.
Kiekvienas turi savo idealą.
Jei šnekėtume apie bendrą visuomenės suvokimą, tai manau žodis 'tobulumas' čia tiktų labiau.
Visų antra, mano nuomone, tapti idealiu yra nuobodu, jei kalbama, kad stengtis atsisakyti kuo daugiau trukūmų.
Todėl aš, už žmones su trūkumais.
Juk net kaip Gombrowitz pasakė, žmones traukia ne idealumas, nes tai yra gyvenimas ir grožis.
Galų gale, įdomesnis gyvenimas )
____________________
Personality begins where comparison ends.
nu plem,nepazystu as tu zvaigzdziu taip gerai,kad galeciau vertinti ji/s idealus ar ne. Kazko tai pas mane neuzsuka jos kas diena pavakarieniauti, ar pazaisti futbolo...
Paciam tapti idealiu turbut irgi neimanoma,nes zmogus neturintis siekimu, irgi nera idealus,o jeigu jis jau viska pasieke tai siekimu savo asmenybes tobulinime kaip ir nebegali buti (arba tai butu degradavimas is auksciausio tasko).
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
isiskaityk i klausima turiu omeny, kuri is zvaigzdiu tau asmeniskai panasiausia i idialu zmogu? cia sudejus viska, isvaizda, charakteri, vertybes ir pan
____________________
Nepamiškit, kad esu tik žmogus
Nieko nelaikau idealiu . Nuo kada zvaigzdes gali but idealios? Cia gal isvaizda turi omeny? Idealiu nebuna ir nieko savyje nenoriu kiesti. Gerai ir taip yra : P
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2017 m. gegužės 27 d. 20:18:01
perdavinėti mintis neverbaliniu būdu.
____________________
Like the dust that settles all around me I must find a new home
2010 m. liepos 9 d. 12:03:05
____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
2010 m. birželio 22 d. 20:50:41
o dėl žvaigždės.... na, jei tau pvz patinka tas atlikėjas tai tu stengi nuslėpti jo blogas savybes ir išaukštinti gerąsias...
tad nei veno žmogaus nėra TOBULO
2010 m. birželio 22 d. 12:29:48
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2010 m. birželio 22 d. 10:54:14
Kiekvienas turi savo idealą.
Jei šnekėtume apie bendrą visuomenės suvokimą, tai manau žodis 'tobulumas' čia tiktų labiau.
Visų antra, mano nuomone, tapti idealiu yra nuobodu, jei kalbama, kad stengtis atsisakyti kuo daugiau trukūmų.
Todėl aš, už žmones su trūkumais.
Juk net kaip Gombrowitz pasakė, žmones traukia ne idealumas, nes tai yra gyvenimas ir grožis.
Galų gale, įdomesnis gyvenimas )
____________________
Personality begins where comparison ends.
2010 m. birželio 13 d. 13:48:10
Paciam tapti idealiu turbut irgi neimanoma,nes zmogus neturintis siekimu, irgi nera idealus,o jeigu jis jau viska pasieke tai siekimu savo asmenybes tobulinime kaip ir nebegali buti (arba tai butu degradavimas is auksciausio tasko).
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
2010 m. birželio 13 d. 13:24:13
____________________
Nepamiškit, kad esu tik žmogus
2010 m. birželio 13 d. 13:18:40
2010 m. birželio 13 d. 13:16:50
2010 m. birželio 13 d. 13:15:12
____________________
Nepamiškit, kad esu tik žmogus