Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kazkas banalaus... Bet tai mano meiles istorija

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jis atrodė buvo tas kurio visada ieškojau. Išdraugavom beveik dvejus metus. Žinoma, visko buvo- ir pykčių, netekčių, ir džiaugsmo. Tačiau visada mes vieną kitą palaikėm, vienas kitam buvom atrama net tuomet kai tikrai buvom neteisūs... Visada radom gražių žodžių vienas kitam. Na, tiesiog ateitį įsivaizdavau tik su juo, atrodė daugiau nieko negali būti šalia kaip tik jis, bet...
Už preeitą vasarą nuvažiavau į stovyklą. Tiesiog ir jis ir artimieji mane įkalbėjo ten nuvažiuoti, nes aplinkiniai matė, jog esu pavargusi, irzli ir man reikia pakeisti aplinką, reikia naujų pažinčių. Mačiau, jog mano mylimasis truputį nerimavo, tačiau jo pasitikėjimas manimi viską nugalėjo, tiesiog jis tikėjo manimi, jog jo neišduosiu. Ir aš jam žadėjau, jog kai tik grįšiu viskas bus dar geriau.
Aš išvažiavau... Sutikau puikių draugų. Ir atsirado dar vienas, kuris sujaukė mano stereotipus... Siaubas. Iš tikrųjų jis buvo patrauklesnis už tą, kuris laukė manęs namie, jis buvo ne tik patrauklesnis, tačiau gal net nuoširdesnis... tačiau negalėjau sau leisti aklai pulti į tą sūkurį... Man buvo be galo sunku, nes dvi savaites, kiekvieną dieną mačiau to veidą, kuris mane traukia kaip magnetas... Sunkiausia buvo tai, jog ir man jis negalėjo atsispirti- rodė išskirtinį dėmesį man, vakare kvietė eiti dviese po jūros pakrantes... Pirmą kartą sutikau- tiesiog maniau tai bus prima pažintis stovyklos draugų sąraše, tačiau tai nešė daugiau... Jis mane kvietė ir antrą ir trečią sykį, tačiau daugiau turėjau atsispirti. Nėjau, nors širdis lėkė paskui jį... Tąkart vadovavaus sveiku protu, nors širdis plyšte plyšo... Buvo sunku pro telefono ragelį kalbėti su pirmuoju mano mylimuoju, kuriam jaučiau tik pusę jausmų, kuriuos jaučiau prieš stovyklą... Buvo sunku patikėti, jog atsirado kitas žmogus, kuris pranoko mano idealą... Vieną vakarą kai visi kiti mūsų būrio stovyklautojai išėjo į vakaro šokius, mes stovykloj kartu su tuo jausmų sumaišties sukėlėju savo kieme likom dviese. Aš į šokius nėjau todėl, jog prastai jaučiausi; pykino, skaudėjo galvą. O jisai kodėl liko- nežinau. Gulėjau merginų namelyje, kai jisai pasibeldė į duris... O aš jo mažiausiai norėjau matyti. Atidariau duris ir paklausiau ko jis nori, tačiau jis nieko netaręs pačiupo mane ir pradėjo karštai bučiuoti... Tai buvo nuostabiausias bučinys, nuostabiausia meilės akimirka mano gyvenime.. Niekada tokio nuostabaus jausmo iš nieko nebuvau patyrusi... net iš savo pirmojo mylimojo. O štai šis niekšas įsibrovė į mano valdas, ir įsisiurbęs į lūpas glamonėjo, glostė plaukus ir kartojo „tu vienintelė“...
Tiesiog aš to nesitikėjau. Tačiau pikta ir įtūžusi klausiau jo „ar gi aš tau nesakiau, kad manęs namie laukia mano vienintelis, ar gi nesupranti, jog man tu nerūpi“... nors tai nebuvo visiška tiesa. Po to visą naktį negalėjau užmigti- galvojau apie mano širdies įsibrovėlį, tirpau nuo šiltų jausmų, nugara bėgiojo šiurpuliukai... Negalėjau užmigti ir todėl, jog išdaviau kai ką... O ką? Nežinau...Gal save, gal tą kuris mane laukia... Pirmasis mano mylimasis jau nebebuvo mylimasis, jis buvo kažkas daugiau nei draugas, bet nebe tas, kurį mylėjau prieš tai... Netirpau kai prisimindavau jo glamones, širdis nesidaužė prisiminus jo žydras akis, man labiau patiko rudos... Tos pačios rudos akys, kurios man kartojo: „tu mano vienintelė...“
Tačiau vis dėl to širdies stengiausi neklausyti, stengiausi klausyti sveiko proto... Bet staiga širdis nugalėjo- turėjau nuspręsti- žydrosios ar rudosios akys labiau nusipelnė mano širdies... Ne vienos... Dabar esu viena, toli nuo rudųjų akių, ir visai netoli žydrųjų, tačiau nė vienos daugiau po mano sprendimo manęs neglamonėjo. Stovyklos pabaigoj išsiskyriau su mano širdies įsibrovėliu, grįžusi iš stovyklos nebegalėjau toliau mylėti kito, kai galvoju visai apie kitą. Todėl išsiskyriau su žydraakiu, nes jaučiau, kad jis man liko tik kaip draugas. Mes net nebesisveikinam, nors didelio miesto gatve tenka praeiti vienas pro kitą. Įsitikinau, kad viskas: visos svajonės, ateities planai, idealai, gali greitai sugriūti, kai tai atrodo visiškai neįmanoma...
Man tai nutiko daugiau nei prieš metus... Kai dabar viskas susigulėję mano širdyje galiu tai papasakoti ir jums, mylimieji ir mylimosios. Kartais sveikas protas yra visiškai bejėgis prieš stiprų širdies jausmą...
Iš pat pradžių man buvo be galo sunku atsitiesti, nieko nebenorėjau... Jaučiausi silpna. Reikėjo daug laiko kol vėl radau jėgų nebežvelgti į tolimą praeitį, o žiūrėti tiesiai ir eiti teisingu keliu, bet žinau, jog visada koją pakišti gali tie beprotiški jausmai... Ir žinau, jog viską lemia lemtis.
 
 2006 m. kovo 21 d.

 2006 m. lapkričio 2 d.
 2006 m. balandžio 29 d.
 2006 m. balandžio 17 d.

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2006 m. kovo 26 d. 17:30:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuoširdumas - gėris. sujaudino

____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Atsakyti
lacunacoil
2006 m. kovo 22 d. 18:19:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pritariu shy kart nerimui> jei jautei kad tau labaiu patinka rudos akys reikejo likti su jomis... na bet tavo teise rinktis....

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
renny
2006 m. kovo 22 d. 10:29:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kartais reikia pabuti egoistais ir pagalvoti apie save. jeigu tau gerai su rudom akim tai kam galvoti apie zydras? siaip ar taip tu dabar vis tiek nesisveikini su zydrom akim. o jeigu butum pasirinkusi rudas akis? zydros akys taip pat butu nusisukusios nuo taves. o dabar esi viena, nors galejai buti su rudom akim...

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
EgzistencinisNerimas
2006 m. kovo 21 d. 20:19:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tau atvirai pasakysiu - šūdą ta lemtis lemia!
O va taip ir būna. Tu mylėjai Žydras Akis, bet sutikai Rudas Akis. Tada pamilai Rudas Akis. Dar daugiau - Rudos Akis "mylėjo tave karštai". Apimta baimės įskaudinti, tu palikai abu.
To aš labiausiai ir nekenčiu. Žmonės bijo būti laimingi. Bet juk tau reikėjo būt su Rudom Akim, jei aišku tu jį mylėjai. Bijodama įskaudint Žydras Akis tu įskaudinai Rudas Akis (tau dėl to turėjo būt dar skaudžiau, jei mylėjai jį), Žydras Akis ir, kas durniausia, save. Vietoj to, kad paaukojus žirgą būtum išgelbėjus karalių. Ir karalienę.

____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alanis Morissette Alanis Morissette
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 3010
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 221029