Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Keliones Uzrasai *1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

...


Paryzius.
Nepasiseke gauti ko norejau ir naujas startas baigesi greiciau nei tikejausi, ir Naujas naujas startas turejo prasideti. Verkti ir laukti kieno nors malones nebuvo kada.
Su 55 eurais nuo Gran de Lyon pradejau savo kelione. Pesciomis, pro Eifelio boksta (kuri maciau pirma kart, kaip ir pati Paryziu) iki Antony. Valio, pirma naktism ir tikrai nepaskutine, praleista ant suoliuko parke. Silta ir patogu tikrai nebuvo, bet apie grizima minties nebuvo.

Pasiseke A6 sustabdyti seima keliaujiancia i Marseli (mano keliones tikslas), praleisti savo vasaros atostogu.
Labai senai buvau taip siltai sutiktas, pamaitintas ir duotas silta nakvyne. Niekada nepamirsiu sios keliones dalies, kurios metu sustojome Lyone, kurio senamiestis yra nuostabus. As ten sugrisiu, kai laikas bus tinkamas.

Taigi, isleidus 0 euru, atsiduriau Marselyje. Ir ka as cia turiu daryti ? Nieko. Visiskai nieko. Draugu, pazystamu ar zmoniu galinciu man duoti tai, ko as pats nezinau, cia nepazinojau. Uz tai isnaudojau proga ispildyti viena didziausiu svajoniu - pamatyti vidurzemio jura. Keista, kad viena didziuju mano svajoniu pildosi tokiomis salygomis klostantis mano gyvenime.

...

(siandien padariau pirma Veiksma, ant centriniu Barcelonos stogu, o tiksliau Passeig de Gracia, 4 zvaigzduciu viesbucio stogo, kuris man garantuos dar vienos svajones issipildyma )

...
 
 2010 m. rugsėjo 26 d.

 2011 m. balandžio 13 d.
 2010 m. lapkričio 3 d.
 2010 m. spalio 1 d.

Komentarai (3)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
McGhost
2010 m. rugsėjo 26 d. 22:29:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apie Barcelona galima labai daug papasakoti, ir issiplesti galima kone iki begalybes, bet kai gausiu proga su fotoaparatu prabegti pro benamiu, valkatu, ismaldos prasytoju, ale rastamanu, vagiu ir miesto "valytoju", kurie kaip reikiant pravalo ne siaip skurdzios Barcelonos dalies gatviu siukslines, bet centrines miesto dalies su Gaudi ir kitu izimiuju supanciais kuriniais. Skurdas ir spindesys barcelonoje gyvena kartu.

Graudziausia ziureti kaip seni zmones turi eiti maitintis is siuksliniu, gan pilnu turistiniu atlieku.
O jauni 'Rastos' is idejos praso ismaldos ir tampa, amerikietiskai tariant - bum'ais.

Atsakyti
R7wa
2010 m. rugsėjo 26 d. 20:42:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal galima plačiau apie Barseloną? Dievinu tą miestą

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Crazyz
2010 m. rugsėjo 26 d. 11:22:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O tai kaip čia atostogauji? Tranzuodama? Be pinigų?

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Eric Prydz Eric Prydz
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

11:33 - Silentist
Howling winds dig in your ears
Steely cold and never getting warm
Hell's bells, you're alive
10:23 - Silentist
07:04 - Sahja
Red Birds Will Fly Out Of The East And Destroy Paris In A Night
Coil
18:29 - Silentist
5-04 13:35 Sahja įvertino Coil albumą Musick To Play In The Dark² - 4 balais

Coil - Musick To Play In The Dark² bent sesis duok come on
18:16 - Silentist
Cia taip kaip Uzkalniui duot pavertint koncervus & lasinius & pashteta ( aisku su uogiene) kur undermenshai valgo jei piggiai randa. Ar nenukentes Sahja morale?
18:13 - Silentist
Iespatie aukstielninkas Sahja klauso/ vertina radikalius industrinius satanistus avangardo genijus COIL per memu diena Ar nesupykins?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
18:43 - edzkaa1
o_O kaip tik vakar norėjau Fall Apart dienos dainoje įdėti, bet taip ir neprisjungiau vakare..
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
18:34 - Silentist
Alikas , Dima & Olya
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2115
  Iš viso užsiregistravę: 73580
  Naujausias narys: harrisonst
  Šiandien apsilankė: 126491