Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

vakar diena

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

atsikeliau labai anksti ir negalejau uzmigt. nu tai prastumiau ryta ir susigrudus visa turta i kisenes isejau laimes ieskoti [i miesta]. ejnant link skeitparko sutikau keleta zmoniu. pasisveikinau. tada, prie skeitparko, sutikau Juste su Elze ir jos pasake "varom gert!" as atsakiau, ne, teisingiau butu pasakyt susukau "davai!" ir mes nuejom iki Aladino. nusipirkom bonke sampano ir pusle 8.2 alaus. ir dar juoda maisa, cyzu ir siaudeliu. tada ejom link skeitparko BET sutikom nasharnikus ir teko jiems palikt bisky sampano kad atsiknistu gurksnojom miskely kur lb kando uodai. kai galutinai sukandziojo ir pabaigem sampana nuejom i skeitparka. pasedejom kelias minutes, parukem ir jos prasitare kad mes DAR TURIM PUSLE! taip tarusios nuejom prie kazkokio takelio, atsisedom ir pradejom siurbciot. Elzei alus buvo slykstus, o man pasirode visai nieko. gerem gerem ir as uzsimaniau paziuret kaip kiti gyvena. nueinu prie kitu ratelio, ogi ziuriu kad PUIKIAI jiems sekasi. pasirodo jie jau trauke zolyte [is kuprines, ne i burna]. tada sakau "as irgi noriu" ir prisijungiau. buvau jau normaliai prigerus. na bet neesme tada buvo. istraukiau kelis dumus ir juokas pats pradejo lyst is gerkles. su progom arba ne. pajutau kad viskas neteko formos ir pradejo suktis ratu. ir kuo daugiau primerki akis, tuo stipriau. rekiau kad niekas neleistu man uzsimerkt, bet jie tiesiog kazka bendravo, gal su manim, gal ne. tada kazkas buvo ir as uzsimaniau i tulika. ejau ejau ir staiga nukritau. o tai pasirode DAUG maloniau nei judeti. bent jau vaizdas kiek stabilesnis. tiksliau ne vaizdas o as stabilesne. gulejau gulejau, prie manes vis prieidavo zmones klausdami "ar tau viskas gerai? gal padet atsistot?". bet as tik norejau kad jie atsibustu ir po velniu nejudintu manes. tada atejo Tedis ir nunese mane prie kitu. jis toks mielas...
jie buvo keisti. kazkas vel isejo pust, o man mete "tau jau uzteks". paskui as kazkur plaukiojau kol jie gryzo. tada mano vieta uzeme Julius [jis irgi pute prigeres]. puikiai supratau ta zmogu. bandziau pasakyt visiems kad nelystu prie jo, tai po kurio laiko paklause. kai atsibodo ji niurkyt. dziaugiausi kad man jau geriau. vel pradejau juoktis.
o dar veliau,n kai Juliui pagerejo, supratom kad laikas namo. atsisveikinom su visais ir isejom. sedau 23 autika ir su Dvasia nuvaziavom.
 
 2005 m. rugpjūčio 3 d.

 2006 m. rugpjūčio 26 d.
 Jasi / nieko
 2006 m. balandžio 11 d.
 2006 m. kovo 30 d.

Komentarai (13)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
eglermknt
2005 m. rugpjūčio 5 d. 06:13:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jasi -- o tai tau linksma buvo .:}} as tai nzn kur tada buvau ... bet turbut ir gerai buvo

nzn cia kartais visi tokie sventi atrodo .. jei jau prisipazisti kad rukai zole, tai laiko tave vos ne didziausia siuksle ir tipo tave jau reik traukt is giliausio narkomanijos liuno ;/

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
Jasi
2005 m. rugpjūčio 4 d. 07:13:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
SweetGirl, apsimetele> nesiruosiu 'eiti toliau'. visi taip sako? bet mano nusistatytas rimtas. zoles neskaitau narkotiku. visi mes zudomes. vienaip ar kitaip. ir visi galiausiai mirsim.

Atsakyti
SweetGirl (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 4 d. 05:26:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ar zinai, kad zole yra narkotikai prie kuriu yra labai lengva priprasti, kas toliau? ratai...heroinas...kokainas...kapai....t evu ir artimuju asaros....to tu nori? kartais tiesiog nesuprantu, kodel zmones negali apseiti be narkotiku......po galais zmones jus gerkit, rukykit.....bet as tai sakau...NE NARKOTIKAMS!!!!!!!!!!!!

____________________
If you wana be rich, you got to be a bitch :D
Atsakyti
apsimetele
2005 m. rugpjūčio 3 d. 20:32:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pritariu bona_sforca 100%.maniau kad as cia viena taip galvojau.nx rukyt ta zole? o kas paskui? ratai ir grabas? ne,aciu...man patinka ant zemes

____________________
apsimetele
Atsakyti
eqliux
2005 m. rugpjūčio 3 d. 20:16:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kokie cia visi moralistai.;]

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
bona_sforca
2005 m. rugpjūčio 3 d. 17:40:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jasi rašė:
bona_sforca> nebutina skaityt ;}

Galbūt tikrai nebūtina, tiesiog bandau suvokti, ar kartais neatsilikau nuo kokios nors "mados"...

Atsakyti
philia
2005 m. rugpjūčio 3 d. 16:58:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man irgi keistai čia viskas pasirodė. Koks tikslas to? Parūkei ir kas iš to? Tik sau sveikatą gadini...

Atsakyti
Jasi
2005 m. rugpjūčio 3 d. 15:49:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bona_sforca> nebutina skaityt ;}

Atsakyti
ievaBch
2005 m. rugpjūčio 3 d. 15:20:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bona_sforca rašė:
war_girl rašė:
bona_sforca - nusikeike oba..

Sorry, už mano šitokį išsireiškimą... patikėk manim, gražiau pasakyt jau nebegalėjau Tiesiog kai paskaitai tokius diary'us ir pagalvoji... whatever.


____________________
The day the music died I started singin’
Atsakyti
war_girl
2005 m. rugpjūčio 3 d. 09:49:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
atleidziu tau bona_sforca

____________________
birbt.
Atsakyti
bona_sforca
2005 m. rugpjūčio 3 d. 09:42:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
war_girl rašė:
bona_sforca - nusikeike oba..

Sorry, už mano šitokį išsireiškimą... patikėk manim, gražiau pasakyt jau nebegalėjau Tiesiog kai paskaitai tokius diary'us ir pagalvoji... whatever.

Atsakyti
war_girl
2005 m. rugpjūčio 3 d. 09:39:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bona_sforca - nusikeike oba..

____________________
birbt.
Atsakyti
bona_sforca
2005 m. rugpjūčio 3 d. 08:52:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pz, nu ir nx, atsiprašant, tokį gyvenimą...

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
4Blackberry Opeth §5
 Opeth
 
einaras13 Dream Theater Bend The Clock
 Dream Theater
 
DjVaids Kenny G (Everything I Do) I Do It for You
 Kenny G
 
Sahja Viktorija Rupeikytė Pas tave
 Viktorija Rupeikytė
 
Konditerijus Robert Plant Like I've Never Been Gone
 Robert Plant
 Vakar pamačiau Alvydo pamėgtą šitą dainą. Užsikabliavau. Gyva versija.
Alvydas1 Esperanza Spalding Good Lava
 Esperanza Spalding
 

Šiuo metu vertiname


Papa Roach Papa Roach
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:50 - DjVaids
Be to kažkada M1 top40, tada dar top20: Martīnas Starkus vedė. Jis paminėjo mane: Dieter Bohlen, Madonna... & Mariah Carey fans.
18:37 - DjVaids
Aš kai pasirodīdavo Bravo lenkišks. Turėdavau visose kategorijose savo favoritā.
23:56 - einaras13
Kontrastas, bet gal ne toks baisus kaip gali pasirodyti. Aš irgi po savo stogu randu kai kurioms LT pop žvaigždėms vietos. Pvz, turbūt visi čia žino, kad aš esu visai nemenkas Aistės Pilvelytės mėgėjas.
23:00 - 4Blackberry
Mano smegenys neregistruoja kai pamatau tokį vaizdą kaip "DjVaids mėgsta Pink Floyd dainą Time", o po apačia "DjVaids mėgsta YVA dainą Vasaros mergaitės" Bet imu pratintis jau.
21:54 - einaras13
Parašiau. Prašau, pakvieskit kas nors Pazistu_Mykola pasigrožėt tuo dienoraščiu... bus kaip laiko mašina 10 metų atgal, kai aš bombinau music'ą exceliniais grafikais ir Pazistu_Mykola tik ateidavo pasijuokt iš mano polinkio viskas "užstatistikinti"
09:27 - 4Blackberry
O aš tik norėjau sužinoti, kurie buvo siūlyti daugiau kartų Bet dabar gali tapti savotiškomis varžytuvėmis.
02:51 - einaras13
Padariau statistiką VdGG vs Rush siūlymo į dienos dainą klausimu. Kurią dieną aprašysiu blog'e, įdomių dalykų radau.
23:47 - 4Blackberry
Apskritai, senesniais laikais beveik visi kūrėjai pradėdavo su intencija tiesiog dalintis, be jokių monetizacijų. Tik vėliau už tai gavo atlygį. Dabar, deja, viskas korporatyvizuota (jei yra toks žodis), ir sunku pradėti be gero plano nuo pradžių.
23:39 - 4Blackberry
Na, skaitoma medija visai kitą auditoriją turi, bet ir palyginti gerokai mažesnė. Tokia jau tinklaraštininkų dalia. Na bet galiausiai, svarbiausia, kad veikla patiktų ir duotų kažko gero bent keliems žmonėms. Ko daugiau ir reikia.
23:37 - einaras13
Nebent tai darai kaip saviraiškos būdą neturėdamas noro gauti jokios grąžos. Bet man blog'o formatas mielesnis, aš kai noriu rašau tekstus savo tinkluose ir viskas. Skaitoma medija man visuomet bus pirmiau žiūrimos medijos.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 355
  Iš viso užsiregistravę: 73723
  Naujausias narys: Lumena404
  Šiandien apsilankė: 16488