Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Miau.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiandien kaip tik VMI pastato stikluose save nužiūrinėjau - va, atrodo, kaip gražu būtų, jei šuo netemptų bent. Kažkaip sausį dar galvojau, kad iš trijų mano gyvenimo must have du jau užgyvenau - gerą vyrą ir protingą šunį (trūko tik Jaguaro, bet nė vairuot nemoku, tai čia atidedam), bet paskui pasirodė, kad viskas tik tam kartui. Šuo, laikui bėgant, vis debilėja (susimąstai tada - nachui ta elegantiška žvėries konstitucija, jeigu jis tik skalija ir draskosi bėgdamas ratais apie Dievu turintį būt šeimininką), o vyras... Jaučiu net nepastebėjau, kaip ir tas ėmė nebeatrodyt toks geras. Vienas bestesnių dalykų aplamai, tai yra darbas (ha, o jūs, veltėdžiai bohema, prašykit patėvį červonco ant imbierinės arbatos) - čia gal tik pirmi mėnesiai, bet nerealus jausmas yra ateit ryte (jau devynios!), atsiverst skreitinį ir pirmą valandą praleist "tikrinant ymeilą". Paskui, kad ir kaip užpisa, skambint vokiečiam, prancūzam, italam, galiausiai į Bratislavą, sulaukt suggestiono "try to write an e-mail" ir toliau miauksėt žiūrint kaip studenčiokai nenorom mina į VGTU. Taip kad, jei ne vyro iliuzija, silpnaprotis dobermanas ir Regitros nepasiekiamybė - viskas būtų idealu. Tiesa, nuo liepos pirmos dar ir kur gyvent nebeturiu, teks ieškotis priegluosnio džiunglių taisyklėm vadovaujantis, nes rezultate viskas lieka kaip ir visada.

https://www.shopoholic.com.au/shop1/images/moschino-couture-ad.jpg

MUST HAVE
 
 2010 m. gegužės 3 d.

 2012 m. vasario 27 d.
 2011 m. gruodžio 21 d.
 2011 m. spalio 26 d.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Fleet Foxes Fleet Foxes
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

01:21 - 4Blackberry
Tiesa. Aš dabar visus tuos iškritusius visai ir paleisčiau. Geriau kelti tuos, kuriems reikia pagalbos.
01:18 - einaras13
Yra ten krūva gėrio, bet ten bent jau nėra katastrofos iškritusiųjų segmente, situacija daugmaž valdoma.
01:16 - 4Blackberry
LT tope gerų žiūriu yra
00:50 - 4Blackberry
Man yra buvę blogiau, dabar jau daug tų iškritinėja, nes 12 savaičių. Bet dabar daug naujų gerų iškritusių, tai teks juos kelti, bet teks labai selektyviai tai daryti.
00:17 - einaras13
Top40 kažkokia tragedija šią savaitę. Gal ir gerai, kad tik viena nauja siūloma daina, nes aš jau matau, kad man balų neužtenka traukti visoms mano mėgstamoms iškritusioms dainoms.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
10:18 - 4Blackberry
Heyy, aš norėjau siūlyti echolyn - Our Brilliant Next anksčiau šią savaitę, bet persigalvojau. Tačiau yra pasiūlyta už mane!
09:05 - Arunazz
m-1 topa vede Kristijonas Karinauska
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
14:18 - Alvydas1
Samael koncertuos Ukmergėje birželio 25.
Sekasi kad gi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 4673
  Iš viso užsiregistravę: 73725
  Naujausias narys: Ziemkenciai
  Šiandien apsilankė: 191637