Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

„Mokinukės“ ramina naujų dainų išsiilgusius gerbėjus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Mokinukė" Simona. [Bombonešio nuotr.]

"Mokinukė" Simona. [Bombonešio nuotr.]

Artėjant antrojo Suvalkijos merginų albumo (jį leidybinė įmonė „Bomba Records“ turėtų išleisti spalio pabaigoje) pasirodymo datai „Mokinukių“ šešetukui vis dažniau tenka raminti naujų dainų išsiilgusius savo gerbėjus.

„Pirmas klausimas, kurį išgirstu iš kiemo ir klasės draugų – „Na, kada gi pasirodys naujas jūsų albumas?, - pasakojo „Mokinukių“ dainininkė Simona. – Raminu juos, sakydama, kad jau netrukus“.

Pernai žaibiškai išpopuliarėjusios „Mokinukės“ žada, kad antrasis jų albumas bus „kažkas tokio“.

„Galiu tik tiek pasakyti, kad naujo albumo dainos mums pačioms labai patinka. Netrukus pasirodysiančiame albume skambės kiek kitokia, įvairesnė muzika“, - intrigavo Simona.

Radijo stočių klausytojai puikiai priėmė pirmuosius būsimojo albumo singlus „Žydintys sapnai“ bei dabar topuose aukštas vietas užimančią „Baby“.

Tačiau, pasak Simonos, pačios dainininkės labiausiai vertina kūrinį, kuris kol kas vadinamas darbiniu pavadinimu „Mažyti“.

„Būna taip, kad viena daina labai patinka vienoms, kita – kitoms merginoms. Tačiau „Mažyti“ „veža“ mus visas“, - sakė Simona.


Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: Bombonešis   Peržiūrėta kartų: 971   Data: 2005-10-12
Esamas tekstas

"Mokinukė" Simona. [Bombonešio nuotr.]Artėjant antrojo Suvalkijos merginų albumo (jį leidybinė įmonė „Bomba Records“ turėtų išleisti spalio pabaigoje) pasirodymo datai „Mokinukių“ šešetukui vis dažniau tenka raminti naujų dainų išsiilgusius savo gerbėjus.

„Pirmas klausimas, kurį išgirstu iš kiemo ir klasės draugų – „Na, kada gi pasirodys naujas jūsų albumas?, - pasakojo „Mokinukių“ dainininkė Simona. – Raminu juos, sakydama, kad jau netrukus“.

Pernai žaibiškai išpopuliarėjusios „Mokinukės“ žada, kad antrasis jų albumas bus „kažkas tokio“.

„Galiu tik tiek pasakyti, kad naujo albumo dainos mums pačioms labai patinka. Netrukus pasirodysiančiame albume skambės kiek kitokia, įvairesnė muzika“, - intrigavo Simona.

Radijo stočių klausytojai puikiai priėmė pirmuosius būsimojo albumo singlus „Žydintys sapnai“ bei dabar topuose aukštas vietas užimančią „Baby“.

Tačiau, pasak Simonos, pačios dainininkės labiausiai vertina kūrinį, kuris kol kas vadinamas darbiniu pavadinimu „Mažyti“.

„Būna taip, kad viena daina labai patinka vienoms, kita – kitoms merginoms. Tačiau „Mažyti“ „veža“ mus visas“, - sakė Simona.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (17)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
agniukasss
2005 m. spalio 17 d. 15:57:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


nei as ju gerbeja nei ka tegu leidzia, gal atsiras nors viena daina kuri bent kuo nors skirtusi nuo kitu.

____________________
jei rytas išaušo apsiniaukęs, praskaidrink jį savo linksma nuotaika.......
Atsakyti
cypt
2005 m. spalio 16 d. 16:09:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mokinukes...eh...lievai...

____________________
Don`t worry Be HAPPY! ;)~*
Atsakyti
Gretuskax
2005 m. spalio 16 d. 11:53:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
orangeee_girl
Narys Pranešimo data: 2005-10-12 18:13:19
Vartotojas parašė žinučių: 395 Cituoti
Vartotojo informacija
gerai, kad ju dainu neissiilgus esu....


GERAJ SAKAI

____________________
gretuska
Atsakyti
Gretuskax
2005 m. spalio 15 d. 17:13:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal per sustrai pasakyti...''issiilgusius gerbejus''' tegu albuma leidzia ir vyskasss=]]

____________________
gretuska
Atsakyti
NINFA
2005 m. spalio 14 d. 20:25:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oho!.....'kazkas tokio!">....
khemm...........

____________________
Žmogėdros kaip svogūnai.Pagauni,ne?
Atsakyti
Leann
2005 m. spalio 13 d. 17:34:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
veza.. idomu ar toli nuveza geriau tegul mokosi, nes kai baigs mokykla, nieks joms pazymiu nekels

Atsakyti
Indregir
2005 m. spalio 13 d. 14:10:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
God_is_gay rašė:
VoteForPedro rašė:
God_is_gay>>nustebtum jei suzinot kiek jos turi gerbeju....

malalietuku ir psichiskai atsilikusiu ane?

TAIP kurti tik jas pakest gali

____________________
people=shit
Atsakyti
Arkangelas
2005 m. spalio 13 d. 13:47:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gera žinia jų gerbėjoms..Man tai vienodai

Atsakyti
TyliaAke
2005 m. spalio 13 d. 12:19:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kosmarai

Atsakyti

2005 m. spalio 13 d. 10:42:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal pradėti trinti visus komentarus po tokiais straipsniais? Nes dabar kai rašom atsiliepimus (nors ir labai neigiamus), visiems atrodo, kad čia labai svarbios ir įdomios naujienos - daug skaitančiųjų...

Atsakyti
God_is_gay (Užblokuotas)
2005 m. spalio 12 d. 19:24:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ritasi popsas nesakykime ritames atsiribokime nuo to sh. popso,as isvis nesuprantu kaip galima tok klausytis...

____________________
I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
dede_indenas
2005 m. spalio 12 d. 19:23:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pz....nu kas per zmones turi but kad toki popsa klausyt galetu????? zmones, kur ritames????????

Atsakyti
orangeee_girl
2005 m. spalio 12 d. 18:13:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gerai, kad ju dainu neissiilgus esu....

____________________
keistas gyvenimas: daugiausia geliu gaunam per savo laidotuves....
Atsakyti
God_is_gay (Užblokuotas)
2005 m. spalio 12 d. 17:18:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
VoteForPedro rašė:
God_is_gay>>nustebtum jei suzinot kiek jos turi gerbeju....

malalietuku ir psichiskai atsilikusiu ane?

____________________
I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
VoteForPedro
2005 m. spalio 12 d. 17:15:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
God_is_gay>>nustebtum jei suzinot kiek jos turi gerbeju....

____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
Atsakyti
God_is_gay (Užblokuotas)
2005 m. spalio 12 d. 17:08:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jus juokaujat ar jus po velniu juokaujat pasakykit kad juokaujat,gerbejus jos neturi nifiga jokiu gerbeju,nauju daini as nepavadinciau daina fonuskes smoto ir ziurkiu cypimo,issiilgusius visus vemt vercia ju dainos...

____________________
I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
violin
2005 m. spalio 12 d. 17:08:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne ju daina net

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

„Studentės“ (ex „Mokinukės“) drąsiai sako: „Užaugom“
0
6

„Studentėmis“ pasivadinęs buvęs grupės „Mokinukės“ ketvertukas spalio 1d. klausytojams padovanojo savo debiutinį albumą „Užaugom“. Naujas merginų grupės pavadinimas ir drąsus pareiškimas „Užaugom“ žymi permainas ir dainininkių gyvenimuose, ir muzikinėje k...
Naujame „Mokinukių“ albume skambės ir buvusio pankų ideologo sukurta daina
0
3

Ketverius metus „Mokinukės“ buvo geros, klusnios mergaitės, dainuojančios apie mokytojus, negerus berniukus ir taip, kaip būna gera, kai simpatiškas klasiokas po pamokų palydi namo. Tačiau, šį savaitgalį pasirodysiančiame naujajame „Mokinukių“ albume „Nor...
„Mokinukių“ dainininkei – Vilniaus kontrolierių spąstai
0
18

Stojamiesiems egzaminams į Vilniaus universitetą besiruošianti „Mokinukių“ dainininkė Ieva Šimkonytė vis labiau susipažįsta su didmiesčiu, taip smarkiai besiskiriančio nuo jos gimtosios Marijampolės. „Į Vilniaus taškus, kurie man svarbiausi – visos čia įs...
„Mokinukės“: egzaminai artėja nesustabdomai
0
7

Suvalkijos merginų grupės „Mokinukės“ dainininkės, neseniai stebinusios maištingų pankių įvaizdžiu, dabar vėl tapo klusniomis moksleivėmis, beveik iš rankų nepaleidžiančiomis vadovėlių. Visų šešių merginų paskutiniais pavasario mėnesiais bei vasaros prad...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alanis Morissette Alanis Morissette
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 3010
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 221029