Didesnes nesamones nesu girdejus... Kad muzika gali blaskyt, tai sutinku. Bet apsvaigint... Gal siaip su galva kazkas negerai, jei jau nuo tokiu dalyku sugeba "apsinuodyti"
Nežinau nežinau, daug kas negali pasitraukti visiškai iš Chrome, pavyzdžiui, jeigu reikia dėl darbo. Ir šiaip Chromium ne be reikalo lyderiauja, nes pasižymi stabilumu ir geru funkcionalumu. Bet Firefox dabar gera alternatyva jei rūpi privatumas.
Pastaruosius kelis metus žmonės migruoja į Firefox (nes užkniso Chromium naršyklių įvairūs bullshit'ai) arba į Brave (dėl privatumo opcijų). Chrome ilgainiui pataps old news, manau.
Aš iš Chrome emigravau prieš 4-5 metus, and never looked back. Dabar naudoju išimtinai MS Edge, tiesiog geresnė naršyklė (kažkas, ką Microsoft'as sugebėjo padaryti gerai, kas yra keista).
Jei Chrome, tai užuojauta. Jei kitka, tai yra lengvų sprendimų. MS Edge + uBlock origin veikia puikiai man. Girdėjau, kad Firefox + uBlock origin irgi čiki piki. Nežinau, kokie sprendimai kitoms naršyklėms.
2013 m. balandžio 8 d. 20:12:02
Ir kas čia tokio keisto, kad žmogus pasilinksmino ir per raudonas pasivažinėjo - pilna Lietuvėlė tokių...
____________________
bet čia tik mano nuomonė....
2013 m. balandžio 7 d. 19:21:48
Didesnes nesamones nesu girdejus... Kad muzika gali blaskyt, tai sutinku. Bet apsvaigint... Gal siaip su galva kazkas negerai, jei jau nuo tokiu dalyku sugeba "apsinuodyti"
2013 m. balandžio 7 d. 17:36:17
Gal muzika ir gali paskatint klišai vairuot, bet kol tai neištirta ir moksliškai neįrodyta, tokio fakto naudojimas teisme skamba tikrai komiškai...
____________________
bet čia tik mano nuomonė....