man rem grupe tai cool...
manau groja fainai , dainuoja ir kala i ritma...
nu manyciau geriausi gabalai tai LIVING IN NEWYORK , SHINY HAPPY PEOPLE , 'MAN ON THE MOON , o geriausias bant man gabalas tai IMITATION OOF LIFE
O man tai REM viena is megstamiausiu grupiu,bet find the river visai nepatinka.Leaving new york mano megstamiausia,ji kaskokia kitokia kai klausau idomiai veikia...Kaip jum ta daina?
Aha super daina. Labai jega, kaip visad instrumentų daug ir kuria tokį neapsakomą foną, bei jausmą. Nėra žodžių tam apsakyti.
_nevermind_ yra ir kitų REM labai gerų, švelnių dainų.
pvz. velesniuose Up sad proffesor
Reveal I'll Take The Rain, Beat A Drum
na ir Around The Sun albume Leaving New York
Kas zino sia daina ? Kam patinka REM, tai patarciau ja paklausyt, man asmeniskai tai ju kurybos virsune, velesniuose albumuose jau nebuwo tokiu geru dainu.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2011 m. gruodžio 16 d. 20:45:56
____________________
Yeah!!!
2011 m. lapkričio 6 d. 22:18:19
____________________
Yeah!!!
2007 m. vasario 26 d. 14:05:47
2006 m. liepos 11 d. 11:08:36
2006 m. birželio 21 d. 15:19:04
2006 m. birželio 21 d. 15:18:48
2006 m. birželio 21 d. 14:25:05
manau groja fainai , dainuoja ir kala i ritma...
nu manyciau geriausi gabalai tai LIVING IN NEWYORK , SHINY HAPPY PEOPLE , 'MAN ON THE MOON , o geriausias bant man gabalas tai IMITATION OOF LIFE
2005 m. vasario 8 d. 14:08:09
2004 m. gruodžio 17 d. 21:17:02
ačiū XDM ir tiek.
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2004 m. lapkričio 27 d. 20:52:38
_nevermind_ yra ir kitų REM labai gerų, švelnių dainų.
pvz. velesniuose Up sad proffesor
Reveal I'll Take The Rain, Beat A Drum
na ir Around The Sun albume Leaving New York
2004 m. spalio 12 d. 18:46:28
____________________
www.jukebox.lt