Man irgi gaila, kad nebuvau. Net mano dėdė su teta buvo (kuriems jau virš 50 metų), o įvardijo kaip vieną iš geriausių koncertų, kokiame yra tekę būti.
Mantas šaunuolis, tobulas multitaskinimas, ne tik gerus kadrus padaro, bet ir parašo įdomiai, įtraukiančiai. Kur kas smagiau, kai visas kūrybinis vaisius yra tavo :)
O dėl amžiaus, tai nereikia stebėtis, tiek Judas Priest, tiek koks Accept vokalistas Mark Tornillo jau perkopę į 7 dešimtį, o energijos turi daugiau nei kožnas dvidešimtmetis+ n (save irgi įtraukiu). Kažkaip muzikantams amžius ne riba, aišku ne visada ir ne visiems, yra išimčių, kaip kokio U.F.O vokalisto Phil Moggo (balsas išnyksta instrumentale).
Išvada, nori būti jaunas, kietas (į savoką įeina lieknas, žavingas, emocionalus) ir energingas, būk sunkiosios muzikos atstovas.
Labai ačiū už gerus žodžius. Smagu, jog pavyksta tas mano multitaskinimas :)
Man irgi gaila, kad nebuvau. Net mano dėdė su teta buvo (kuriems jau virš 50 metų), o įvardijo kaip vieną iš geriausių koncertų, kokiame yra tekę būti.
Mantas šaunuolis, tobulas multitaskinimas, ne tik gerus kadrus padaro, bet ir parašo įdomiai, įtraukiančiai. Kur kas smagiau, kai visas kūrybinis vaisius yra tavo :)
O dėl amžiaus, tai nereikia stebėtis, tiek Judas Priest, tiek koks Accept vokalistas Mark Tornillo jau perkopę į 7 dešimtį, o energijos turi daugiau nei kožnas dvidešimtmetis+ n (save irgi įtraukiu). Kažkaip muzikantams amžius ne riba, aišku ne visada ir ne visiems, yra išimčių, kaip kokio U.F.O vokalisto Phil Moggo (balsas išnyksta instrumentale).
Išvada, nori būti jaunas, kietas (į savoką įeina lieknas, žavingas, emocionalus) ir energingas, būk sunkiosios muzikos atstovas.
Nežinau kaip Jums tautiečiai, bet koncertą teko palikti dvejopom mintim. Akustika, garso kokybė buvo super (ne Siemens'as visgi), repertuaras dainų irgi gerai sudėtas. Beveik visi grupės nariai parodė aukštą klasę, suprantant ir tai kokio amžiaus jie yra, bet... ar man čia vienam pasivaideno (stovint 2 eilėje įprastoje stovimoje vietoje), bet Shenker'is, kad ir kaip būtų liūdna, pasišiukšlino. Gitaras jis keitė gan dažnai, bet ne kartą teko pastebėti, kaip gitaros riff'ai groja sau, o gitara brazdinama sau. Nors jis ir kunkuliavo energija, bet tokia maža "chaltūra" taip sakant, labai badė akis stebint visą koncertą. Šiaip viskas super, ypač būgnų solo ir Klaus'o stirpus vokalas. Tik vat dabar pagalvoju, gal geriau nepataikyti pora natų grojant, bet atlikt nuoširdžiai, nei bergždiai pjauti gitara.
Kažkaip ta vieta, kur būgnioras solo atlieka skamba taip pat kaip buvo Siemense 2013 m. Ir nuotraukose Lietuvos vėliava, kiti dalykai, pasirodymas kone turbūt lygiai toks pats, skiriasi tik akustika Žalgirio arenoje :D
Bet, žinai, kažkaip pavydu pasidarė, kad nebuvau... Skirtumas Nr. 1 - naujo (OK, sąlyginai) albumo dainos, skirtumas Nr. 2 - Žalgirio arenoje akustika yra, Siemense, deja, ne.
Kažkaip ta vieta, kur būgnioras solo atlieka skamba taip pat kaip buvo Siemense 2013 m. Ir nuotraukose Lietuvos vėliava, kiti dalykai, pasirodymas kone turbūt lygiai toks pats, skiriasi tik akustika Žalgirio arenoje :D
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2016 m. vasario 28 d. 23:21:08
Nesilankiau. Tik recenziją perskaičiau. Bet paantrinsiu p_ruta - recenzija super
____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
2016 m. vasario 28 d. 22:12:51
Labai ačiū už gerus žodžius. Smagu, jog pavyksta tas mano multitaskinimas :)
2016 m. vasario 28 d. 21:49:09
Man irgi gaila, kad nebuvau. Net mano dėdė su teta buvo (kuriems jau virš 50 metų), o įvardijo kaip vieną iš geriausių koncertų, kokiame yra tekę būti.
Mantas šaunuolis, tobulas multitaskinimas, ne tik gerus kadrus padaro, bet ir parašo įdomiai, įtraukiančiai. Kur kas smagiau, kai visas kūrybinis vaisius yra tavo :)
O dėl amžiaus, tai nereikia stebėtis, tiek Judas Priest, tiek koks Accept vokalistas Mark Tornillo jau perkopę į 7 dešimtį, o energijos turi daugiau nei kožnas dvidešimtmetis+ n (save irgi įtraukiu). Kažkaip muzikantams amžius ne riba, aišku ne visada ir ne visiems, yra išimčių, kaip kokio U.F.O vokalisto Phil Moggo (balsas išnyksta instrumentale).
Išvada, nori būti jaunas, kietas (į savoką įeina lieknas, žavingas, emocionalus) ir energingas, būk sunkiosios muzikos atstovas.
2016 m. vasario 28 d. 20:57:33
Nežinau kaip Jums tautiečiai, bet koncertą teko palikti dvejopom mintim. Akustika, garso kokybė buvo super (ne Siemens'as visgi), repertuaras dainų irgi gerai sudėtas. Beveik visi grupės nariai parodė aukštą klasę, suprantant ir tai kokio amžiaus jie yra, bet... ar man čia vienam pasivaideno (stovint 2 eilėje įprastoje stovimoje vietoje), bet Shenker'is, kad ir kaip būtų liūdna, pasišiukšlino. Gitaras jis keitė gan dažnai, bet ne kartą teko pastebėti, kaip gitaros riff'ai groja sau, o gitara brazdinama sau. Nors jis ir kunkuliavo energija, bet tokia maža "chaltūra" taip sakant, labai badė akis stebint visą koncertą. Šiaip viskas super, ypač būgnų solo ir Klaus'o stirpus vokalas. Tik vat dabar pagalvoju, gal geriau nepataikyti pora natų grojant, bet atlikt nuoširdžiai, nei bergždiai pjauti gitara.
2016 m. vasario 28 d. 19:53:39
Bet, žinai, kažkaip pavydu pasidarė, kad nebuvau... Skirtumas Nr. 1 - naujo (OK, sąlyginai) albumo dainos, skirtumas Nr. 2 - Žalgirio arenoje akustika yra, Siemense, deja, ne.
2016 m. vasario 28 d. 19:45:07
Kažkaip ta vieta, kur būgnioras solo atlieka skamba taip pat kaip buvo Siemense 2013 m. Ir nuotraukose Lietuvos vėliava, kiti dalykai, pasirodymas kone turbūt lygiai toks pats, skiriasi tik akustika Žalgirio arenoje :D