jau ne vienerius domiuosi muzikos istorija, ypač rock ir jazz, esu dariusi keletą stambių projektų apie tai, pristatinėjusi mokiniams, tad jau kurį laiką kirba idėja viską perkleti į internetinę erdvę. Įdomu, galbūt atsirastų vienas kitas entuziastas, kuris norėtų prisidėti prie šio projekto? Labai puiku būtų rasti žmogų, gebantį suprogramuoti tinklalapį, bet suprantu, kad tai ne taip lengva, tad pradžioje bandytume verstis be to.
Pagrindinis tikslas - sukurti aiškų, paprastą, vizualų lietuvišką puslapį, kuriame gaudytųsi ir tie, kurie muzikoje dar naujokai ir melomanai galėtų atrasti ką nors naujo. Kadangi, kaip jau sakiau, esu daug dirbusi šia kryptimi, gana aiškiai įsivaizduoju, kaip viskas turėtų atrodyti, bet labai norėtųsi surasti daugiau bendraminčių, kad pateikiama informacija būtų kompetetingesnė, tikslesnė ir apskritai, kad būtų smagiau dirbti.
Iš mano pusės tiek, tikiuosi, kad ką nors sudominsiu :)
Sveikas. Aš šiek tiek susidomėjęs džiazo istorija. Tai galėčiau tik iš informacinės pusės būt naudingas :)
jau ne vienerius domiuosi muzikos istorija, ypač rock ir jazz, esu dariusi keletą stambių projektų apie tai, pristatinėjusi mokiniams, tad jau kurį laiką kirba idėja viską perkleti į internetinę erdvę. Įdomu, galbūt atsirastų vienas kitas entuziastas, kuris norėtų prisidėti prie šio projekto? Labai puiku būtų rasti žmogų, gebantį suprogramuoti tinklalapį, bet suprantu, kad tai ne taip lengva, tad pradžioje bandytume verstis be to.
Pagrindinis tikslas - sukurti aiškų, paprastą, vizualų lietuvišką puslapį, kuriame gaudytųsi ir tie, kurie muzikoje dar naujokai ir melomanai galėtų atrasti ką nors naujo. Kadangi, kaip jau sakiau, esu daug dirbusi šia kryptimi, gana aiškiai įsivaizduoju, kaip viskas turėtų atrodyti, bet labai norėtųsi surasti daugiau bendraminčių, kad pateikiama informacija būtų kompetetingesnė, tikslesnė ir apskritai, kad būtų smagiau dirbti.
Iš mano pusės tiek, tikiuosi, kad ką nors sudominsiu :)
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. birželio 24 d. 22:23:02
Sveikas. Aš šiek tiek susidomėjęs džiazo istorija. Tai galėčiau tik iš informacinės pusės būt naudingas :)
2015 m. birželio 6 d. 15:04:06
Sveiki,
jau ne vienerius domiuosi muzikos istorija, ypač rock ir jazz, esu dariusi keletą stambių projektų apie tai, pristatinėjusi mokiniams, tad jau kurį laiką kirba idėja viską perkleti į internetinę erdvę. Įdomu, galbūt atsirastų vienas kitas entuziastas, kuris norėtų prisidėti prie šio projekto? Labai puiku būtų rasti žmogų, gebantį suprogramuoti tinklalapį, bet suprantu, kad tai ne taip lengva, tad pradžioje bandytume verstis be to.
Pagrindinis tikslas - sukurti aiškų, paprastą, vizualų lietuvišką puslapį, kuriame gaudytųsi ir tie, kurie muzikoje dar naujokai ir melomanai galėtų atrasti ką nors naujo. Kadangi, kaip jau sakiau, esu daug dirbusi šia kryptimi, gana aiškiai įsivaizduoju, kaip viskas turėtų atrodyti, bet labai norėtųsi surasti daugiau bendraminčių, kad pateikiama informacija būtų kompetetingesnė, tikslesnė ir apskritai, kad būtų smagiau dirbti.
Iš mano pusės tiek, tikiuosi, kad ką nors sudominsiu :)