Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
|
Atsinaujinau fonoteką keletu albumų: 1. Norah Jones - "The Fall". Jos visada malonu klausytis. 2. Sting - "Symphonicities". Senos dainos skamba naujai. 3. Spoon - "Transference". Linksmas alternatyvios muzikos albumas. Gražiai skamba. Dar porą dainų noriu pareklamuot: 1. Rod Stewart - I Don't Want to Talk About it. 2. Diana Ross - Where Did Our Love Go? O šiaip diena puiki: dviračiu apkeliavau draugus, užkopiau į piliakalnį
|
2010 m. rugpjūčio 24 d. |
2010 m. rugpjūčio 20 d. |
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| DjVaids | Nothin's Gonna Stop Us NowChicago |
||||
| Very_crazy_enough | FirefliesOwl City |
||||
| Alvydas1 | ShallowLifelover Šios dienos atradimas |
||||
| Sahja | Diena ir naktisMango |