kaktusas2598 rašė: Pries 30 metu turbut rase kai dar nebuvo Death Metalo
Prie čia būtent death metalas?
Tai tu logiskai pagalvok - jei abba laike stanistiska, tai ka apie koki Canibal Corpse rasytu
Cannibal Corspe nėra satanistai, o prie satanizmo daug labiau ilnkęs Black metalas, o ne death.
Na apie black kalbedamas tu teisus
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
kaktusas2598 rašė: Pries 30 metu turbut rase kai dar nebuvo Death Metalo
Prie čia būtent death metalas?
Tai tu logiskai pagalvok - jei abba laike stanistiska, tai ka apie koki Canibal Corpse rasytu
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Tai cia tokiu pobudziu ir YVA yra satanistine grupe,o minedas isviso pats pragaro setonas apsireiskes muzikoje . Cia pasigauna kokia nesamone is konteksto,ja vargais negalais pritempia prie kazkokios blogybes ir tai akcentuoja kaip grupes idealistini kelia. Ne nu rimtai tik skaityk ir zvenk!
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Pries 30 metu turbut rase kai dar nebuvo Death Metalo
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
eik tu #^@ vejai kokie... net nejuokinga skaityt kokia xujne ten raso visokius issigalvojimus del to setonu garbinimo, apie ABBA, AC/DC, KISS, Led Zeppelin, KISS ir Elvis Presley dydziausios nesamones aprasytos... Kodel tas tinklapis dar iki siol neuzblokuotas?
Nesiruošiu rimtai reaguot į tokią rašliavą. Ne vien dėl to, kad jau gerokai "pagyvenusi", bet ir šiaip - niekam nedraudžiama turėt kad ir tokios nuomonės. Tačiau šiaip labai panašu į totalius kliedesius, kuriuos tokiam žinomam žmogui kaip A. Patackas turėtų būt gėda verst (ale kad ir jis pats man prie ne visai aiškiu ) . Whatever. Ačiū už nuorodą - vitamino C prisigamino tikrai ilgam
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Didžiausi žemės idiotai ir retardai yra krikščionys. Negana apsijuokė prieš visą planetą su inkvizicija (jokia kita religija neturėjo nieko panašaus), cirkino žmones su dviem testamentais, kurių šalininkai iki šiol nepritaria vieni kitiems, vaikšto pagoniška žeme (čia Lietuvoje) ir dar rašo tokius "intelektualius" straipsnius apie BLACK SABBATH
Čia aišku mano nuomonė. Aš neklausau Black Sabbath, bet tai yra juokinga kas ten parašyta.
Ko jūs taip jautriai reaguojat? Man tai čia labiau į pokštą panašu, nei į straipsnį. O jeigu ir ne, tai koks skirtumas? Paskaičiau, nusišypsojau ir pamiršau. Radot čia kažkokį big deal...
____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp
no-one is free until everyone is free
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. liepos 2 d. 20:56:08
____________________
skausmas taip pat reikalingas
2009 m. gegužės 27 d. 08:16:13
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. gegužės 27 d. 07:38:44
Pries 30 metu turbut rase kai dar nebuvo Death Metalo
Prie čia būtent death metalas?
Tai tu logiskai pagalvok - jei abba laike stanistiska, tai ka apie koki Canibal Corpse rasytu
Na apie black kalbedamas tu teisus
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 27 d. 01:02:53
____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
2009 m. gegužės 27 d. 00:55:36
Pries 30 metu turbut rase kai dar nebuvo Death Metalo
Prie čia būtent death metalas?
Tai tu logiskai pagalvok - jei abba laike stanistiska, tai ka apie koki Canibal Corpse rasytu
2009 m. gegužės 27 d. 00:54:14
Pries 30 metu turbut rase kai dar nebuvo Death Metalo
Prie čia būtent death metalas?
Tai tu logiskai pagalvok - jei abba laike stanistiska, tai ka apie koki Canibal Corpse rasytu
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 27 d. 00:52:32
2009 m. gegužės 27 d. 00:49:21
____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
2009 m. gegužės 26 d. 21:40:44
Pries 30 metu turbut rase kai dar nebuvo Death Metalo
Prie čia būtent death metalas?
2009 m. gegužės 26 d. 21:05:26
Pries 30 metu turbut rase kai dar nebuvo Death Metalo
Tai tuo metu atsirasdavo pirmos tokios grupės kaip Black Sabbath,kurios grodavo tuo metu visiškai naują muziką,kas link šiuolaikinio metalo artima...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. gegužės 26 d. 18:05:43
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 26 d. 18:01:11
2009 m. gegužės 24 d. 23:00:01
2009 m. gegužės 24 d. 22:14:20
2009 m. gegužės 24 d. 22:09:36
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 24 d. 14:44:16
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
2009 m. gegužės 22 d. 10:22:49
____________________
The Riddle Wants To Be...
2009 m. gegužės 22 d. 09:48:10
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2009 m. gegužės 22 d. 02:04:08
Čia aišku mano nuomonė. Aš neklausau Black Sabbath, bet tai yra juokinga kas ten parašyta.
2009 m. gegužės 21 d. 22:16:51
____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp no-one is free until everyone is free