Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Pazistu_Mykola
2015 m. spalio 24 d. 11:47:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nesuprantu apie ką kalbi, aš tai dar laidinį rotorinį naudoju - ar man būtina būt visuomet pasiekiamam? Kas atsitiks, jei negalės man paskabmint, numirs? #luddite4life


Atsakyti
Stripped
2015 m. spalio 22 d. 15:01:35 2015-10-22 15:06:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O kalbant apie naujos dainos temą, aš galvoju kodėl žmonės mūsų visuomenėje yra taip priklausomi nuo madingų niekučių, tokių kaip išmanieji telefonai. Duodu žodį, daugeliui iš mūsų jie nėra tokie jau reikalingi; nieko blogo neatsitiktų jei dėl kokių nors priežasčių, staiga jų netektume. Esmė tokia, kad stambusis verslas, įtakingos korporacijos daro viską kad mums įteigtų jog naujųjų techonologijų žaisliukai yra tai, be ko mes nebegalime apsieiti. Tai įsėda mums (tiksliau sąkant - jums, nes aš vis dar naudoju senos kartos mobilų telefoną ir esu tuo labai patenkintas) į pasąmonę. Mes permokame didžiulius pinigus už tai be ko puikiausiai galėtume apsieiti, o pelnosi tos kompanijos kurios dar ir išnaudoja darbininkus trečiojo pasaulio šalyse, kurdamos vis naujus modelius, mums teigdamos kad telefonai sensta kas 1-2 metus ir juos keisti naujais yra labai gerai. Mane liūdina ne tas vartotojų visuomenėje įtvirtintas avių bandos principas, kad mes (jūs) negalime gyventi nekopijuodami vieni kitų stiliaus bei vartojimo įpročių, o tų avių kvailumas ir jų aklas pasidavimas tam. Bet aš visada buvau ir būsiu individualizmo šalininku. Įsigysiu išmanujį telefoną tik tada kai be jo apsieiti bus labai sunku. O iki tol nematau reikalo. Kam?


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2015 m. spalio 22 d. 14:45:14 2015-10-22 17:36:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau senokai turėjau vieną klausimą, kurį neretai atgaivinu kai pagalvoju apie Bix'us. Tai dėl prieš 7 metus išleisto geriausių dainų albumo ''XX''. Tas rinkinys buvo sudarytas iš pirmų dviejų ir pačių svarbiausių Bix albumų - ''Akli kariai'' (1991) ir ''La Bomba'' (1992). Tačiau be begalės hitų, tenais taip pat pateko mažai kam žinoma ''Baltu sijonėliu'' ar keletas visiškai ne singlinių dainų paimtų iš tų albumų, kaip tarkim ''Industrija II'' ar ''Nostalgija''. Tikriausiai ne vienas aš tuomet laikydamas rankose naujajį kompaktinį diską, buvau šiek tiek nustebęs kad jame nėra Bix'ų vizitinės kortelės ''Savęs neapgausi'' ar šiek tiek vėlesnės kūrybos hitų ''Pressure'',''Shalom Lietuva'', ''Vagis'' ir t.t. Tuo metu pagalvojau kad po neužilgo bus išleistas papildomas diskas, bet nieko tokio ir nebuvo padaryta. Apie koncertinį Bix'ų dvd jau nebekalbu, turbūt ir Samas apie jį seniai pamiršęs... O nauji gabalai yra liuks, tik kad daugelis pavargo laukti to abumo, nes kalbama apie jį jau nuo praėjusių metų ir ypač nuo šiu metų pradžios. Beje, kodėl tik 10 dainų jei jų yra gerokai daugiau, kodėl ne 12 ar bent 11? atrodo kad dabar tampa tokia 10 dainų mada - nei daugiau nei mažiau.


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


George Michael George Michael
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

14:28 - Silentist
As gavau ispejima.
20:41 - 4Blackberry
Šiaip smagu būtų matyti tokią ganėtinai nišinę grupę mėgstamą tokiame mažame mūsų music.lt pasaulėlyje. Smagu matyti apskritai Top 40.
20:35 - Alvydas1
Nenustebsiu, jei Gazpacho daina pateks į top 40 trjetuką.
20:08 - 4Blackberry
Taip, pastaruoju metu daug... Top 30 irgi dabar daugiau gerų dainų nei įprastai. Aš dabar bandau atsižvelgti į savaičių skaičių, kiek kurios dar turi laiko gyventi, ir pagal tai šiek tiek laviruoju.
19:56 - einaras13
balų, kuriuos vartotojas gauna. O kadaise buvo tik 5 balai...
19:56 - einaras13
Na, jei Alvydas jau praeitą savaitę sakė, kad labai stiprus top40, tai šią savaitę jis tik dar stiprėja. Aš savo užrašuose turiu pasižymėjęs virš 30 dainų, už kurias galėčiau balsuoti dabartinėje top40 versijoje. Tenka skaudžiai laviruoti dalijant tuos 10
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
02:11 - Silentist
Mazai aktualus jau man tas Bowie, tuo labiau remiksas. Aktualus grupes Bovy possible remiksas, nes ateina Velnias, ateina Kaledos.
19:22 - Rutonė
pavadinčiau noru „išplaukti į platesnius vandenis“ ant svetimos šlovės
19:21 - Rutonė
Grįžtant prie remiksų temos. Neretu atveju man tai atrodo kaip galimybė ne itin žinomam DJ tapti žinomesniam (netaikoma, žinoma, tokiems kaip Moby). Kita vertus, gal tai AŠ nežinau apie plačiai žinomą DJ (nes ta sritis manęs nedomina). Tai aš daugelį miks
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1116
  Iš viso užsiregistravę: 73699
  Naujausias narys: letargijas
  Šiandien apsilankė: 93238