Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Stiliai alternative / glam rock / emocore. Ką manote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ...
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
zoviesas
2012 m. liepos 19 d. 17:17:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tu esi slamstas deadly


Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 20 d. 20:38:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
DeadlySin rašė:
Šlamštas ne muzika

Kadangi tu taip gerai nusimanai, tiesiog neįmanoma nepatikėti

Atsakyti
DeadlySin
2008 m. lapkričio 20 d. 19:52:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šlamštas ne muzika

____________________
Išnykusi su Nuodėme.
Atsakyti
wormazz
2008 m. lapkričio 5 d. 19:08:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
wormazz rašė:
Aš nemėgdžioju subkultūrų, kaip tai daro čia dauguma. Bet išsiskirti, atodyti savaip tai čia nemanau, kad yra kažkas bloga.


Na jau, vaikine, peržiūrėjus tavo nuotraukas nepasakyčiau, kad esi jau kažkoks labai "savaip išskirtinis" Ne vienas ir ne du tokie "išskirtiniai", kaip tamsta.
(prašau nesupykti, bet išties užneši į EMO berniuką. Šukuosena ir tos pačios nuotraukos kiek įtartinos nepiktai čia )

Tai žinoma, kad aš šiuo metu nesivaikau kažkokių madų ir tikrai neskiriu savo išvaizdai daug dėmesio Bet ateityje, tikrai noriu daug ką keisti, nes charakteris reikalauja kažko kitokio...

Atsakyti
Blackened
2008 m. lapkričio 5 d. 18:33:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wormazz rašė:
Aš nemėgdžioju subkultūrų, kaip tai daro čia dauguma. Bet išsiskirti, atodyti savaip tai čia nemanau, kad yra kažkas bloga.


Na jau, vaikine, peržiūrėjus tavo nuotraukas nepasakyčiau, kad esi jau kažkoks labai "savaip išskirtinis" Ne vienas ir ne du tokie "išskirtiniai", kaip tamsta.
(prašau nesupykti, bet išties užneši į EMO berniuką. Šukuosena ir tos pačios nuotraukos kiek įtartinos nepiktai čia )

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
wormazz
2008 m. lapkričio 5 d. 16:39:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
wormazz rašė:
LoseControl rašė:
Ziuriu emo fanas esi... tu man tik pasakyk kad jie ne emo ar popas, nu tik nesakyšk to, oi butu lietusryte tau paaiskintu... As pats neklausau metallicos, bet joks ten sudas, tik delto kad nemegstu metalo, negaliu sakyt kad jie sudas. As klausau muzika sau, ne draugams...
EMO fanas? Kvaily tu sumautas.

Neturiu noro daugiau čia rašyt. Matosi kad arba kaimietis arba forsas.


ne nu tokio deb*lo nesu sutikes cia. tu rasei, jog TH vokaliisto balsas unikalus, kad noretum tureti ju isvaizda, kad jie blogesni uz pripazintas grupes. Kokio dar teiginio nepasakei kad tau patinka emo. Blemba, pasiziurek i savo sukuosena nuotraukuose Ar tu neziuri i veidrodi?
Kvaily tu. Jei noriu gražiai atrodyti, tai aš emo? Apsišik sau galvą.

Aš nemėgdžioju subkultūrų, kaip tai daro čia dauguma. Bet išsiskirti, atodyti savaip tai čia nemanau, kad yra kažkas bloga.

TH neatrodo net kaip emo, čia jau anekdotas gaunasi. Jie tiesiog atrodo išskirtinai.



Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 5 d. 16:34:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wormazz rašė:
LoseControl rašė:
Ziuriu emo fanas esi... tu man tik pasakyk kad jie ne emo ar popas, nu tik nesakyšk to, oi butu lietusryte tau paaiskintu... As pats neklausau metallicos, bet joks ten sudas, tik delto kad nemegstu metalo, negaliu sakyt kad jie sudas. As klausau muzika sau, ne draugams...
EMO fanas? Kvaily tu sumautas.

Neturiu noro daugiau čia rašyt. Matosi kad arba kaimietis arba forsas.


ne nu tokio deb*lo nesu sutikes cia. tu rasei, jog TH vokaliisto balsas unikalus, kad noretum tureti ju isvaizda, kad jie blogesni uz pripazintas grupes. Kokio dar teiginio nepasakei kad tau patinka emo. Blemba, pasiziurek i savo sukuosena nuotraukuose Ar tu neziuri i veidrodi?

Atsakyti
kliedesys
2008 m. lapkričio 5 d. 16:28:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai EIK IŠ ČIA!
Ir neįžeidinėk žmonių, skylėtasis intelektuale.

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
wormazz
2008 m. lapkričio 5 d. 16:27:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Ziuriu emo fanas esi... tu man tik pasakyk kad jie ne emo ar popas, nu tik nesakyšk to, oi butu lietusryte tau paaiskintu... As pats neklausau metallicos, bet joks ten sudas, tik delto kad nemegstu metalo, negaliu sakyt kad jie sudas. As klausau muzika sau, ne draugams...
EMO fanas? Kvaily tu sumautas.

Neturiu noro daugiau čia rašyt. Matosi kad arba kaimietis arba forsas.


Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 5 d. 16:22:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ziuriu emo fanas esi... tu man tik pasakyk kad jie ne emo ar popas, nu tik nesakyšk to, oi butu lietusryte tau paaiskintu... As pats neklausau metallicos, bet joks ten sudas, tik delto kad nemegstu metalo, negaliu sakyt kad jie sudas. As klausau muzika sau, ne draugams...

Atsakyti
wormazz
2008 m. lapkričio 5 d. 13:07:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš nesakau apie Glam. Jokiu būdu nei CB, nei TH niekada nebuvo ir nebus Glam, bet POP vadint, tai čia retardai tik gali, tas pats, kaip yra tokių, jog sako, kad TH yra emo. F*ck them all!

O apie Metallica mano nuomonės niekas nepakeis. Ir aš niekur nekalbėjau apie profesionalumą, nes čia kalba eina apie muzikos idėją, o to nei Metallica, nei Nirvana to neturi. Pastebėjau, kad juos klauso daugiausia tie, kam aplamai nerūpi kas groja, tik kad draugeliai sakytų "va jis kiec, ba matalą klauso".

Atsakyti
LoseControl
2008 m. lapkričio 4 d. 16:29:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wormazz rašė:
LoseControl rašė:
gerai baigiam...vistiek neisaiskinsim tau, what's the point...

Palygink CB ir TH su Rihanna, Cascada ir B.Spears, o tada kalbėk apie POP.

P.S. man asmeniškai, Nirvana, Korn, Disturbed, Matallica & other retard-core metal yra didesnis šūdas už bet kokius TH/CB.

vel tu su savo nesamonem, galiu ir tuos b spears ir rihanus lygibnt taciau kazkas pradejo aiskint kad CB ir TH yra glamas.UUU, nirvana ir metallica tikrai nesudinesnes grupes nei TH ar CB, biski nemastai pries rasant ziuriu. Nerasyk nesamloniu ne itema. Ir taip netruksta cia idiotu.

Atsakyti
kliedesys
2008 m. lapkričio 4 d. 16:25:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vat ir aš taip manau.
Anti-metal atsirado [puke]

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Beer_Thirsty
2008 m. lapkričio 4 d. 16:21:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wormazz rašė:
LoseControl rašė:
gerai baigiam...vistiek neisaiskinsim tau, what's the point...

Palygink CB ir TH su Rihanna, Cascada ir B.Spears, o tada kalbėk apie POP.

P.S. man asmeniškai, Nirvana, Korn, Disturbed, Matallica & other retard-core metal yra didesnis šūdas už bet kokius TH/CB.
What a moron...


Atsakyti
wormazz
2008 m. lapkričio 4 d. 13:30:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
gerai baigiam...vistiek neisaiskinsim tau, what's the point...

Palygink CB ir TH su Rihanna, Cascada ir B.Spears, o tada kalbėk apie POP.

P.S. man asmeniškai, Nirvana, Korn, Disturbed, Matallica & other retard-core metal yra didesnis šūdas už bet kokius TH/CB.

Atsakyti
wormazz
2008 m. lapkričio 4 d. 13:26:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kazkoks_Ciuvas rašė:
OdiVita rašė:
Kazkoks_Ciuvas rašė:
>>>THvienas iš atliekamų žanrų glam rock

Jei nežinai, nerašyk ir neklaidink žmonių
Tokio Hotel yra popsas su**stas
Geriausiu atveju poprock
Tu esi debilas.

TH yra "commercial rock" projektas. Jeigu nori POP Rock, klausyk Roxette. Ir dar. TH jokiu būdu nėra emo. NEsuprantu, kodėl juos skiria prie emo.
Tu pats neklaidink, nes nežinai, tai yra poprock


Aš ir sakau, kad tokio *ydarai groja popsą ir poproką


Atsakyti
weeka
2008 m. spalio 27 d. 15:40:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patinka Kiss. Nors, kaip yra man pasakęs vienas geras žmogus, Kiss yra ne muzika, o įvaizdis. Anyway, tokios jau glamo idėjos. Queen'ų ir T.Rex taip pat retkarčiais pasiklausau. Visgi manau, klausimas buvo ne apie šias grupes.

Ir dar šiek tiek offtopic'o:

https://www.last.fm/music/Tokio+Hotel/+ta gs
https://www.last.fm/music/Cinema+Bizzare/ +tags
https://www.last.fm/tag/glam rock/artists

lietusryte rašė:
Aš domiuosi muzika,ir jos kultūrom,bei subkultūrom,jau 9 metus.Renku informaciją,skaitau knygas [kaip tau vaikeli,bebūtų juokinga],dalyvauju įvairiuose seminaruose,pats esu studijavęs muzikos istoriją,renku archyvus,mano draugai - muzikantai ir muzikologai...Nors savęs,aišku tokiu dar nevadinu,tačiau manau,kad mano sukauptas žinių bagažas yra daug vertingesnis,nei eilinio paauglio sąpalionės...


Kur galima užsirašyti į Jūsų draugų sąrašą?

Atsakyti
LoseControl
2008 m. spalio 26 d. 20:02:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir dar vis atsakineji... ir kazkodel manau kad mes taves niekaip neitikinsim uzsiciaupti, arba patiketi, jog visi tie s*dai (CB, TH) nera glamas

Atsakyti
OdiVita
2008 m. spalio 26 d. 16:45:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
matosi kad OdiVita negali sustoti...

jo, blogai, kad iš pat pradžių atsakinėjau, dabar jau kelio atgal nėra

Atsakyti
RaptorJM
2008 m. spalio 25 d. 23:22:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
matosi kad OdiVita negali sustoti...

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ...
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antanėliai Antanėliai
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1739
  Iš viso užsiregistravę: 73338
  Naujausias narys: Gipro25
  Šiandien apsilankė: 51069