Šis žmogus niekad nevynioja žodžių į vatą. Ypač patiko jo mintys apie dirbtinumą. Noelis žino, ką kalba. "Oasis" šlovės zenito laikais jis su broliu gyveno tą rokenrolišką gyvenimą pilna to žodžio prasme, tai nenuostabu, kad nuo dabartinės sterilios ir apsimetėliškos atmosferos jam suka vidurius. Noelis - vienas iš nedaugelio likusių grynuolių. Visada įdomu ir dažniausiai linksma skaityti jo pasisakymus, net jei kai kurie jų būna ir pernelyg kandūs. Bet jis - atviras ir TIKRAS. Kūrėjas ir ASMENYBĖ.
Buvęs išsišokėlis susitupėjo ar tiesiog jo aštrus liežuvis tikrai dabar reikalingas kaip niekad? Ne su visais teiginiais galiu sutikt (ypač dėl narkotikų), bet bala jau nematė.... O šiaip kai kaskart pažeria tokių išminties perliukų (ir tikrų, o ne "perliukų"), tai kas belieka - visom keturiom pritart. Kuo toliau, tuo labiau jis man pradeda patikt už tiesos sakymą be pagražinimų.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. kovo 11 d. 08:24:31
Pasigedau žodžio "suknistas" :/
2013 m. kovo 9 d. 23:12:33
Šis žmogus niekad nevynioja žodžių į vatą. Ypač patiko jo mintys apie dirbtinumą. Noelis žino, ką kalba. "Oasis" šlovės zenito laikais jis su broliu gyveno tą rokenrolišką gyvenimą pilna to žodžio prasme, tai nenuostabu, kad nuo dabartinės sterilios ir apsimetėliškos atmosferos jam suka vidurius. Noelis - vienas iš nedaugelio likusių grynuolių. Visada įdomu ir dažniausiai linksma skaityti jo pasisakymus, net jei kai kurie jų būna ir pernelyg kandūs. Bet jis - atviras ir TIKRAS. Kūrėjas ir ASMENYBĖ.
2013 m. kovo 9 d. 22:25:24
Kietas žmogus ;D
2013 m. kovo 9 d. 22:20:09
Buvęs išsišokėlis susitupėjo ar tiesiog jo aštrus liežuvis tikrai dabar reikalingas kaip niekad? Ne su visais teiginiais galiu sutikt (ypač dėl narkotikų), bet bala jau nematė.... O šiaip kai kaskart pažeria tokių išminties perliukų (ir tikrų, o ne "perliukų"), tai kas belieka - visom keturiom pritart. Kuo toliau, tuo labiau jis man pradeda patikt už tiesos sakymą be pagražinimų.
2013 m. kovo 9 d. 21:21:04
Va, bent vienas teisybę pasakė apie šių dienų nesąmones
.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
2013 m. kovo 9 d. 20:00:13
Perskaicius pavadinima iskart pagalvojau, kad nusitraiskys visiskai ir uzvems kokia nesamone. Bet taaaip taikliai sikart pasake, ypac del vakarelio..
2013 m. kovo 9 d. 17:57:32
Labai taiklus pasisakymas