Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2017 m. sausio 29 d. 19:18:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai jaunatviška muzika. 


Atsakyti
BarbaraEl
2014 m. balandžio 17 d. 12:49:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

labai labai neblogai! susiklauso. {#}


Atsakyti
viktis
2013 m. rugpjūčio 18 d. 13:57:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

gera


Atsakyti
read_my_mind
2013 m. vasario 7 d. 18:03:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geros naujienos! Koncertas Rygoj birželio mėnesį. Ir bilietų kainos labai normalios:)


Atsakyti
Delacorado
2012 m. gruodžio 23 d. 13:46:55 2012-12-24 01:52:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikriausiai vietoj "išsikrovė" norėjai parašyti "išsisėmė"? (nes išsikrovimą muzikoje galima būtų traktuoti netgi ir kaip labai teigiamą bruožą - kad nuoširdžiai išdėjo viską, ką turėjo ant širdies) Na, aš manau kitaip. The Killers tiesiog perėjo į kitą etapą. Ne aukštesnį, ne žemesnį, o tiesiog kitą, nes jų dainos vis tiek puikios. Tačiau kitokios. Taip, dabar jos savo "comfort zone" - TK sukūrė tikrų himnų, kurie skamba pakiliai, galingai, bet... saugiai, t.y., vengiant rizikos skambėti netipiškai, drąsiai, "indie'iškai''. Ir dėl to šiek tiek gaila... Man trūksta to spontaniškumo, gaivališkumo, tos kovinės dvasios, maištavimo ir ambicingumo (gerąja prasme, nes tai nėra pretenzingumas), visus kuriuos spinduliavo "Hot Fuss" ir "Sam's Town" albumai, o taip pat būtina paminėti ir "Sawdust", kurio kūriniai buvo įrašyti tų dviejų albumų laikotarpiu; taip pat baisiai gera klausytis tų keletos nuostabių perliukų, jiems dar nebūnant tikraisiais The Killers, 2002 m. atliktų gyvai (juos galima rasti čia įkeltame albume 'The Castle Las Vegas 2002-9-27') - Get My Shit Together, I Want My Heart Back, I've Got This Feeling ir Those Cigarettes - /fantastiškas gabalas!/ - va ten tai kaifas, tikras gaivališkas indie rock; o dar pridėkim ir jų pačiame pirmajame albume - demo EP ''The Killers Demo'' įrašytas "Desperate'' (dievinu ją...) ir "Replaceable''...

Tačiau labai džiaugiuosi, kad TK nebetęsė "Day & Age" tradicijų ir eksperimentus su šokių muzika paliko ramybėje. Pasižaisti galima (tą darė ir David Bowie, ir daugybė kitų), bet pernelyg neįsijaučiant. Puiku, kad jie "Battle Born" albume vėl grįžo prie roko (nors ir ne prie indie rock). Bet jie nestovi vietoje. Manau, kitais albumais gali dar smarkiai nustebinti, nes jų kraujyje pulsuoja labai stiprus kūrybinis potencialas - tik reikia jį 'prižadinti'. Dabar gi toks, sakyčiau, jų ramusis kūrybinis laikotarpis. Tą smarkiai įtakoja ir grupės narių, ypač pagrindinio dainų kūrėjo, vokalisto B. Flowerso asmeninis gyvenimas. Jis - visai neaudringas, o labai stabilus (laimingai vedęs trijų vaikų tėtis), jis pats neseniai peržengė trisdešimtmečio slenkstį (kuomet žmonės bent trumpam aprimsta nuo jaunatviškų šėlionių ir apgalvoja savo gyvenimą), o pasaulyje dabar netvyro kažkokia įtampa, dėl ko norisi maištauti (o konkrečiai muzikos pasaulyje irgi jaučiama novatoriškumo bei idėjinių vertybių stoka). Taigi, jokių dramų, jokių abejonių, širdį plėšančio skausmo, noro įrodyti pasauliui, kas aš toks... Būtent, belaukiant "Battle Born" išleidimo, to ir baiminausi, kad jis bus visai nusaldintas ir lengvas. Tačiau, laimei, jis ne toks ir manęs tikrai nenuvylė. Jis - brandus ir jame yra bent keletas itin stiprių kūrinių, vėl girdisi tas Killersams būdingas svajingai nostalgiškas skambesys. Jo nėra tiek daug, kiek norėtųsi, bet šis albumas pelnytai susilaukė nemažo dėmesio (tik norint jį iš tiesų įvertinti, reikia paklausyti ne vieną kartą). 

The Killers vien jau pirmais albumais įnešė į muzikos pasaulį nemenką dozę novatoriškumo ir iškart tapo viena svarbiausių šiuolaikinių roko grupių. Ateity, neabejoju, jie tikrai taps legendomis. Aš užaugau su jais (nes man atrodo, kad muzika - ypač roko - iš tiesų pradėjau domėtis tik tada, kai 2004 m. juos atradau) ir tikiuosi, kad galėsiu sekti jų kūrybą iki pat senatvės :)


Atsakyti
jhustin92
2012 m. gruodžio 23 d. 10:33:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sam's town buvo magiškas albumas:) dabartinis Battle Born kažkokia mormoniška drama pastatyta ant praitų albumų šlovės. Gaila išsikrovė jie kaip grupė, geriau jie būtų daugiau sau laiko skirę ir kažką naujo sukurpę, kad ir kaip buvo su Day and Age, kuris buvo savam stiliuj tikrai stiprus.

 


Atsakyti
FairyOfMusic
2012 m. gruodžio 14 d. 21:19:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gera grupe. Kai kurios dainos mane nuramina ir ikvepia. 


Atsakyti
snik
2012 m. rugpjūčio 22 d. 21:46:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jie įdomus, linksmi ir kurybingi ,ir man jie patinka


Atsakyti
lea
2012 m. balandžio 27 d. 20:49:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viena is megemiausiu grupiu,puikios dainos,idomus sukurti klipai{#}


Atsakyti
varliukas123
2011 m. rugsėjo 1 d. 20:16:53 2011-09-01 20:23:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neseniai juos atradau, labai patiko. Gražios dainos; išskirtinis Flowers'o balsas, kurio labai malonu klausytis.

Atsakyti
ausruciukas
2011 m. gegužės 11 d. 12:10:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man sita grupe visai nieko bet nesakyciau super


Atsakyti
Aisus
2010 m. rugpjūčio 23 d. 12:42:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na noreciau suzinoti bent keleta ju dainu, nes dar negirdejas sios grupes.

____________________
Green Day
Atsakyti
sary
2010 m. rugpjūčio 22 d. 18:30:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
prisidedu prie sakančių super nes tikrai super. Ir muzika tikra, ir dainų žodžiai su prasme, su potekste, kurią kiekvienas gali prisitaikyt pagal save, nėra tuščia, ar kad būtų kaip LP prisisunkę vien nusivylimo ir depresijos.

____________________
-------
Atsakyti
read_my_mind
2010 m. rugpjūčio 22 d. 18:17:10 2010-08-22 18:18:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano mėgstamiausia grupė jau porą metų. Su kiekvienu albumu jie keitėsi, bet tuo pačiu ir išliko savimi. Brandono vokalas nerealus ir talento jam tikrai nestinga. Iš Hot Fuss mėgstamiausios Smile like you mean it ir Mr.Brightside, Sam's Town - read my mind ir when you were young, Sawdust - šiek tiek prastesnis, bet cover'iai Romeo and Juliet ir Shadowplay nerealūs. Day and Age kažkodėl iš pradžių nepatiko, bet vėliau nebegalėjau nustot klausytis.
Nuliūdino pranešimas apie pertrauką, ir su baime laukiau Flowers'o solo, bet Crossfire nuramino ir naujos jo dainos tikrai nenuvylė.
Tikiuosi kada nors pamatyt juos gyvai

Atsakyti
MMoni55
2008 m. lapkričio 17 d. 17:37:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mylimiausia mano grupe, siaip albumai man ju visi kol kas patiko, gal siek tiek Sawdust nuvyle, nes po Sam's Town norejosi kazko dar geresnio.(nes man Sam's Town album labai patiko)ir i ju dainas reikia isiklausyti, nes ne visiems is karto patinka toks Melodic Rock.Manau naujai iseisiantis albumas tikrai nustebinsis, nes vien daina Human vercia is koto. ir nesuprantu zmoniu kurie nusisneka sakydami, kad klausant The Killers primena Kucinksa ir draugus, geriau jau patyletumet ....Taip pat dar isskirciau tokias dainas, kuriu cia nemaciau paminetu When the white boys dance, All the pretty face, A great big sled ( linksma kaledine daina , kai p ir Don't Shoot me santa ) , Sam's Town, Romeo & Juliet, Andy You're a star ir zinoma mylimiausia Brandono daina is Hot Fuss Jenny was a friend.Sias dainas patarciau taip pat paklausyti, neskaitant tu populiariuju.

Atsakyti
RockPrincess
2008 m. lapkričio 5 d. 20:23:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuostabu!!! Linksma grupe

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
Bennoda
2008 m. lapkričio 4 d. 18:17:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
super

Atsakyti
Benisas
2008 m. spalio 23 d. 20:48:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visai nieko, bet tik kelios dainos. paklausius visų jų albumų išsiskiria tik mr. Brightside, when you were young, read my mind, tranquilize, glamorous indie rock & roll. Žo - hitai. atrodo kad jie rašo albumą kad parašytų, ir išleidžia tik kelias geras dainas.

____________________
what would i want? sky
Atsakyti
LedZep
2008 m. rugsėjo 23 d. 14:37:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis rašė:
https://uk.youtube.com/watch?v=g2h nMtWgZmQ

Naujas Killeriu gabalas žudantis savo panašumu į Lt estrados milžinus kaip Kučinskas ir draugai ...

patariu nebesiklausyt tiek daug kucinsko nes veliau kiekvienoje uzsienio grupej prades vaidentis jo balsas

Atsakyti
Dilgele
2008 m. rugsėjo 22 d. 19:09:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eee.. Įdomiai, tarkim. Kažkaip blogai nuteikia būsimo albumo atžvilgiu.
Tingiu ieškot kaip yra iš tikrųjų, tai čia gal reikėtų pabūt prie tų optimistų, kur komentaruose rašo, kad šita versija — ne ta originalioji?

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Black Tide Black Tide
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 175
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 283479