Jei kada ir darau mankštą, tai tiktais vakare. Iš ryto būnu per daug pavargus, be jėgų, be energijos, be nuotaikos ir dar nežinau be ko, kad galėčiau padaryt ką nors daugiau, nei nueit į dušą, pasidaryt pusryčius ir juos suvalgyt, apsirengti, paspoksoti į vieną tašką ir pasiskaitinėt ką nors internete. O jei dar iš ryto ir kur nors eiti reikia, tai laiko kitą kartą pritrūksta net ir tiems išvardintiems dalykams, kuriems jėgų ir motyvacijos pakanka
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
InFamOus_DoMiniOn_ rašė: As atsispaudimu padarau, atsikeles ir pries miega ir gana.Na kartais dar atsilenkimu.
Prieš miegą kiek žinau, mankšta neapsimoka, nes tik miegi tada blogiau, o šiaip aš pati tai atsikėlus padarau kokius 20 atsilenkimų ir nebebūna sunku iš lovos atsikelt
kai ryte atsibundu buna tik viena mintis:"leiskit dar nors valanda pamiegoti". bet sokia tokia manksta darau: raukausi nuo sviesos,pavaikstau pirmyn atgal is savo kambario ir virtuves.
____________________
Mokek is saves pasijuokti - kitaip neisgyvensi
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2009 m. rugpjūčio 28 d. 16:57:35
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2009 m. rugpjūčio 28 d. 14:02:22
____________________
skausmas taip pat reikalingas
2009 m. balandžio 17 d. 15:20:15
____________________
I Gotta Feeling :>
2009 m. balandžio 16 d. 21:39:57
2009 m. balandžio 16 d. 19:49:48
2009 m. balandžio 16 d. 15:42:23
____________________
Matyti galima tik sirdimi. Tai kas svarbiausia akims nematoma
2009 m. balandžio 16 d. 14:53:47
____________________
2 nesekmes - tik pradzia
2009 m. balandžio 16 d. 14:50:44
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. balandžio 15 d. 21:41:33
____________________
Neskubėk į savo laidotuves. Jos be tavęs neprasidės.
2009 m. balandžio 15 d. 21:36:24
Seniau darydavau, dabar nelabai ir taip atsikeliu, tai ir laiko tai mankstai kaip ir nelieka
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. balandžio 15 d. 21:21:42
____________________
I Gotta Feeling :>
2008 m. birželio 28 d. 20:07:52
2008 m. birželio 3 d. 17:11:25
2008 m. birželio 3 d. 16:18:27
As atsispaudimu padarau, atsikeles ir pries miega ir gana.Na kartais dar atsilenkimu.
Prieš miegą kiek žinau, mankšta neapsimoka, nes tik miegi tada blogiau, o šiaip aš pati tai atsikėlus padarau kokius 20 atsilenkimų ir nebebūna sunku iš lovos atsikelt
____________________
Tiek.
2008 m. birželio 3 d. 15:59:06
2008 m. birželio 3 d. 15:57:37
2008 m. birželio 3 d. 15:51:43
2008 m. birželio 3 d. 15:49:01
____________________
Tiek.
2008 m. kovo 3 d. 21:56:26
____________________
Mokek is saves pasijuokti - kitaip neisgyvensi
2008 m. vasario 25 d. 14:00:43