Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Tatuiruotės (Tatoos)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
NeBatonas
2010 m. birželio 9 d. 20:54:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
graziai kai kurios atrodo visai noreciau pats, bet jauciu nesidarysiu nes pazystamas uzsikrete hepatitu B lygtais per tai

____________________
2 Nesėkmės - tai tik pradžia
Atsakyti
sofia
2010 m. birželio 9 d. 20:31:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Noreciau po poros metu pasidaryt.Kokia maza ant rankos ar ciurnos. Nors ka zinau, gal net nebenoresiu tada

Atsakyti
Iindriu
2010 m. balandžio 10 d. 21:34:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vietoi tatiuruociu turiu randu, man gana ir ju, bet siaip visai nk butu

Atsakyti
kinomane
2010 m. balandžio 10 d. 17:18:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Noreciau , tik dar nezinau kokios, nes labai gerai reikia apsvarstyt. Poto kiti gailisi pasidarę .

Atsakyti
Aragorn
2009 m. gruodžio 21 d. 16:22:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aragorn rašė:
Noreciau tatuiruotes ant desinio peties kur btu pavaizduotas mano strypas

cia parasiau ant bajerio tada

Atsakyti
latras
2009 m. gruodžio 20 d. 19:37:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
montimer rašė:
Neturiu ir nereikia man. Jei daryčiau, tai daryčiau su prasme. Kad tą tatiuruote man kažką reikštų.

tai taip ir reikia! o tai paskui kiti prisidaro visokiu nesamoniu, ne y tema tokiu ir skundzias kad reik perkalt y kita, ar kvailai atrodo.


____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
montimer
2009 m. gruodžio 20 d. 19:06:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neturiu ir nereikia man. Jei daryčiau, tai daryčiau su prasme. Kad tą tatiuruote man kažką reikštų.

Atsakyti
Aragorn
2009 m. gruodžio 20 d. 11:55:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Noreciau tatuiruotes ant desinio peties kur btu pavaizduotas mano strypas

Atsakyti
miculka
2009 m. gruodžio 19 d. 22:13:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
noreciau ant desinio peties salamandros

Atsakyti
GyvenimoTiesa
2009 m. liepos 3 d. 14:19:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neturiu nieko kol kas, bet kada nors reiks kokį vieną pasidaryti, dabar kažkaip traukia ant kaklo kažką tokio turėti;]]

ant kitų vietų nebeįdomiai atrodo ;]

____________________
Palaiminti idiotai, nes jie yra laimingiausieji žmonės žemėje. Didžiausioji išmintis lyg kvailumas; didžiausia gražbylystė lyg mikčiojimas. Laotse
Atsakyti
latras
2009 m. liepos 3 d. 12:53:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turiu tris viena ant kakla, viena ant desinios rankos o kita kaires rankos ant riesa, db darysios anty krutines

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
Dead_soul
2009 m. liepos 3 d. 11:56:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Violator>> žinai, man visiškai nusišvilpt ant tavo nuomonės. O tau taip pat turėtų būti vienodai ant kiek aš komercinė. Galėtum atsiknisti.

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. liepos 3 d. 11:40:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dead_soul rašė:
aš ir nejuokavau ;o

tai kam tos idiotiškos šypsenėlės? pavadinsiu tave,komercine vartotoja - net gaila žiūrėti kaip tavimi naudojasi...

____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Atsakyti
Dead_soul
2009 m. liepos 3 d. 11:32:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš ir nejuokavau ;o

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. liepos 3 d. 11:32:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dead_soul rašė:
planuose pas mane daug tatuiruočių pf bet turiu tokį vieną (ne mamą) kuris neleidžia (ir eesmė, kad pats turi) nieko aš dar pasitelksiu savo motriškus visokius dalykus ri turėsiu tatoo noriu vilko būtinai kur nors ;o noriu vyšnios žiedlapių ;o simbolizuoja visokią laisvę ir t.t. ir lelijos ant talijos ;p gal dar visai nieko erelis koks būtų ;o nu bet jau per daug, nemėgstu kai perkrauta būna

Žinok,visai nejuokinga

____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Atsakyti
Dead_soul
2009 m. liepos 3 d. 11:29:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
planuose pas mane daug tatuiruočių pf bet turiu tokį vieną (ne mamą) kuris neleidžia (ir eesmė, kad pats turi) nieko aš dar pasitelksiu savo motriškus visokius dalykus ri turėsiu tatoo noriu vilko būtinai kur nors ;o noriu vyšnios žiedlapių ;o simbolizuoja visokią laisvę ir t.t. ir lelijos ant talijos ;p gal dar visai nieko erelis koks būtų ;o nu bet jau per daug, nemėgstu kai perkrauta būna

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. liepos 3 d. 11:28:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rockmerge rašė:
Nepakenciu skausmo, bet ant ranku po viena turiu. Skauda blt, kai bado vidines ranku dalis

Nesikeik nx,čia tau ne vaikų darželis bl

____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Atsakyti
Rockmerge
2009 m. liepos 3 d. 11:23:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepakenciu skausmo, bet ant ranku po viena turiu. Skauda blt, kai bado vidines ranku dalis

____________________
skausmas taip pat reikalingas
Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 19 d. 13:44:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
truputį info apie chna (mehndi)


Mehndi (indų žodis, reiškiantis chna), tradicinis chna tapybos menas, plačiai paplitęs Indijoje, Šiaurės Afrikoje, pietryčių Azijoje ir Viduriniuosiuose Rytuose, Vakaruose pelnė itin didelį populiarumą per kelerius pastaruosius metus ir tapo karščiausiu aksesuaru visur – nuo podiumų iki gatvių. Naujoji tokios laikinos “tatuiruotės” mados kryptis užkariavo pasaulį, kai įžymybės pasirodė visuomenėje, papuošusios savo kūnus įmantria kaligrafija.


Chna pasta, pagaminta iš sutrintų chna augalo lapų - krūmo, augančio karštose bei drėgnose vietovėse – naudojama žmonių daugiau nei 60 pasaulio šalių tūkstančius metų. Nors apatinė augalo dalis puikiai tinka plaukų priežiūrai, geros odos būklės palaikymui bei bėrimams mažinti, viršutiniai lapai geriausiai tinka chna ornamentams. Daugumoje religijų ir kultūrų chna ornamentai simbolizuoja laimę, sėkmę, gerovę, aistrą ar seksualumą ir buvo tradicinių ritualų dalis, - tokių kaip santuokos ceremonija, velnio išvarymas, palaiminimas naujam gyvenimui ar žmogaus parengimas mirčiai. Indijoje ir Pakistane chna vis dar naudojama santuokos ceremonijai – visos abiejų būsimųjų sutuoktinių šeimų moterys susipažįsta ir bendrauja pasakodamos istorijas bei puošdamosi įmantriais raštais.

https://www.finkennedy.co.uk/Images/Mehndi Night by Fin Kennedy and Mulberry School (small)2.jpg



____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
skaistusia
2008 m. rugpjūčio 19 d. 11:55:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turiu viena ant kojos miela angeliuka

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Robert Smith Robert Smith
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1383
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 297583