Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 11 d. 20:06:02
dingusi_kazkur rašė: Jau tu tik man neknisk proto savo filosofijom. Pati aš žinau ką man valgyt, ir ko ne.
Eik geriau kombainų katalogus pavartyt ir savo vasaros megatūsą paorganizuot.
Susinervino Aš tau nieko neliepiau daryt - valgyk ką nori...višta tu...Nors ir kietšūdžio dešreles...Džiaugiuosi,kad bent kažkiek sužinojau,kas tamsta per žmogus esate - bėgti tik nuo tokių norisi...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Jau tu tik man neknisk proto savo filosofijom. Pati aš žinau ką man valgyt, ir ko ne.
Eik geriau kombainų katalogus pavartyt ir savo vasaros megatūsą paorganizuot.
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 11 d. 19:52:08
Deathcrush rašė: debilizmas iš neturėjimo ką veikt... (vegetarizmas)
Tai aišku...Vienintelė mergina kuri šiame saite teisingai parašė,tai Blackened.O vištų pilna - suknistas Perminaitės [kokia debiliška pavardė ] vegetarių judėjimas...Durnės kokios tai..
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 11 d. 19:50:30
dingusi_kazkur rašė: Ar gali tu išsitrinti žodį 'komercija' iš savo žodyno? Jau vemti verčia.
Sugalvok kažką naujo. Ot priežodis.
Gaila,kad šitam saite beveik nėra merginų,kurios gebėtų mastyti plačiau,o ne tik iki tam tikros ribos... Kaip amžini kaimiečiai - pamatė per teliką gražią kombaino reklamą,nusipirko o tas kombainas jiems rankas ir kojas nupjovė...Ot ir protingi...Pasirink nuo šiandien nebevalgyti 50 metų mėsos,tai po 10 metų lavonas būsi - vien kaulai ir oda...Šiuolaikinis vegetarizmas su gera savijauta nebeturi nieko bendro...Ėskit tas salotas su chemijom pripurkštom kad greičiau užaugtų...Gudruoliai..
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Blackened rašė: Žmogus yra visaėdis gyvūnas, todėl man atrodo, kad nėra labai protinga valgyti vien tik augalinį maistą. Augaliniai baltymai niekuomet neatstos gyvulinių baltymų, kurie yra artimesni žmogui ir labai reikalingi visapusiškam organizmo vystimuisi. Iš kitos pusės, gyvuliniai produktai turi daug riebalų ir cholesterolio. Neprotingai naudojant daug mėsos ar pieno produktų rizikuojama susirgti kraujagyslių, širdies ligomis. Todėl aš manau, kad reikia protingai derinti ir gyvulinius, ir augalinius produktus, nes tiek vienų, tiek kitų būtinai reikia mūsų organizmui.
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 11 d. 17:27:25
dingusi_kazkur rašė: Violator,
kai pritrūksta proto, tai atsiranda tokie komentarai kaip tavo.
Mano komentarai teisingi ir nesugadinti komercijos.Jei mėsos nevalgymas duotų geresnę sveikatą,tai galbūt galvočiau kitaip.Deja taip nėra...Gyvulio ar paukščio mėsos atsisakymas visiškai nereiškia geros sveikatos.Tuo metu kai nebevartoji mėsos,pradedi jausti kad tau yra lengviau,bet dėl to sveikatos problemos,ankščiau ar vėliau išaaiškėja...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 18 d. 20:49:21
Manau esmė žmogaus prote.Kai jo pritrūksta atsiranda visokie vegetarizmai ir panašūs debilizmai.Žmonės per daug išpindėję - prasidėtų karas,visiems būtų nesvarbu ką ėsti...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Žmogus yra visaėdis gyvūnas, todėl man atrodo, kad nėra labai protinga valgyti vien tik augalinį maistą. Augaliniai baltymai niekuomet neatstos gyvulinių baltymų, kurie yra artimesni žmogui ir labai reikalingi visapusiškam organizmo vystimuisi. Iš kitos pusės, gyvuliniai produktai turi daug riebalų ir cholesterolio. Neprotingai naudojant daug mėsos ar pieno produktų rizikuojama susirgti kraujagyslių, širdies ligomis. Todėl aš manau, kad reikia protingai derinti ir gyvulinius, ir augalinius produktus, nes tiek vienų, tiek kitų būtinai reikia mūsų organizmui.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 18 d. 12:23:14
sonia-amy rašė: Galbut kai nevalgo zmogus mesos jis gali nusilpti negaves reikiamos dozes visokiu vitaminu vaikams nederetu, bet juk yra daug visokiu maisto papildu tai uzsiimineti vegetarizmu nemanau kad yra blogai zmogui
Tie papildai bet kokiu atveju neatsoja mėsos...Tai jau pakaitalai...Nieko gero...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Galbut kai nevalgo zmogus mesos jis gali nusilpti negaves reikiamos dozes visokiu vitaminu vaikams nederetu, bet juk yra daug visokiu maisto papildu tai uzsiimineti vegetarizmu nemanau kad yra blogai zmogui
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. gegužės 11 d. 20:06:02
Jau tu tik man neknisk proto savo filosofijom. Pati aš žinau ką man valgyt, ir ko ne.
Eik geriau kombainų katalogus pavartyt ir savo vasaros megatūsą paorganizuot.
Susinervino
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. gegužės 11 d. 20:02:23
Eik geriau kombainų katalogus pavartyt ir savo vasaros megatūsą paorganizuot.
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2009 m. gegužės 11 d. 19:52:08
debilizmas iš neturėjimo ką veikt... (vegetarizmas)
Tai aišku...Vienintelė mergina kuri šiame saite teisingai parašė,tai Blackened.O vištų pilna - suknistas Perminaitės [kokia debiliška pavardė
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. gegužės 11 d. 19:50:30
Ar gali tu išsitrinti žodį 'komercija' iš savo žodyno? Jau vemti verčia.
Sugalvok kažką naujo. Ot priežodis.
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. gegužės 11 d. 19:47:21
2009 m. gegužės 11 d. 18:44:25
Violator,
kai pritrūksta proto, tai atsiranda tokie komentarai kaip tavo.
Už šį komentarą norėčiau su pagarba tau ranką paspaust.
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. gegužės 11 d. 17:52:32
Sugalvok kažką naujo. Ot priežodis.
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2009 m. gegužės 11 d. 17:40:10
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 11 d. 17:34:18
Žmogus yra visaėdis gyvūnas, todėl man atrodo, kad nėra labai protinga valgyti vien tik augalinį maistą. Augaliniai baltymai niekuomet neatstos gyvulinių baltymų, kurie yra artimesni žmogui ir labai reikalingi visapusiškam organizmo vystimuisi. Iš kitos pusės, gyvuliniai produktai turi daug riebalų ir cholesterolio. Neprotingai naudojant daug mėsos ar pieno produktų rizikuojama susirgti kraujagyslių, širdies ligomis. Todėl aš manau, kad reikia protingai derinti ir gyvulinius, ir augalinius produktus, nes tiek vienų, tiek kitų būtinai reikia mūsų organizmui.
pritariu 100%
2009 m. gegužės 11 d. 17:27:25
Violator,
kai pritrūksta proto, tai atsiranda tokie komentarai kaip tavo.
Mano komentarai teisingi ir nesugadinti komercijos.Jei mėsos nevalgymas duotų geresnę sveikatą,tai galbūt galvočiau kitaip.Deja taip nėra...Gyvulio ar paukščio mėsos atsisakymas visiškai nereiškia geros sveikatos.Tuo metu kai nebevartoji mėsos,pradedi jausti kad tau yra lengviau,bet dėl to sveikatos problemos,ankščiau ar vėliau išaaiškėja...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. gegužės 11 d. 17:18:35
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 11 d. 16:36:53
kai pritrūksta proto, tai atsiranda tokie komentarai kaip tavo.
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2009 m. balandžio 18 d. 20:49:21
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. balandžio 18 d. 20:44:50
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2009 m. balandžio 18 d. 19:13:59
____________________
2 nesekmes - tik pradzia
2009 m. balandžio 18 d. 17:16:48
Tie papildai yra organizmo apgaudinėjimas. Kaip manot, geriau tikrą daiktą valgyti, ar sintetinę nesąmonę?
Sveiko,natūraliai užauginto gyvulio mėsa labai vertinga.Pakaitalai liks pakaitalais...Tas pats kaip gerti nealkoholinį alų...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. balandžio 18 d. 16:54:02
2009 m. balandžio 18 d. 12:23:14
Galbut kai nevalgo zmogus mesos jis gali nusilpti negaves reikiamos dozes visokiu vitaminu vaikams nederetu, bet juk yra daug visokiu maisto papildu tai uzsiimineti vegetarizmu nemanau kad yra blogai zmogui
Tie papildai bet kokiu atveju neatsoja mėsos...Tai jau pakaitalai...Nieko gero...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. balandžio 18 d. 10:25:50
2009 m. balandžio 17 d. 23:08:19