Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 17 d. 16:34:33
RockPrincess rašė:
Violator1982 rašė:
RockPrincess rašė: Violator1982 -žuvies nuo mažens nevalgau, nes ji man niekada nebuvo skani. Charakteris šykart neprieko
Ne skonis,o tavo buki įsitikinimai.Tikrai atrastum skanią žuvę,jei nežinotum kad tai žuvis...
Nemanau, kad mani įsitikinimai yra kvaili, be to, vaikystėje valgiau viską, nepriklausomai tai anksčiau kvėpavo ar ne, todėl įsitikinimai čia ne prie ko. Paragavau kelis kartus žuvies, nepatiko, daugiau ir nevalgiau...
Kaip dūdelė dūduoji ta patį...Patiktų tau žuvis,netgi labai...Bet tu jos net nebandei...Čia tas pats kaip iš akmenuko,spręsti apie akmenį...Žuvų yra daugybė rūšių,dauguma jų skiriasi...Žuvis yra jėga...Myliu žuvis...Niam niam...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
RockPrincess rašė: Violator1982 -žuvies nuo mažens nevalgau, nes ji man niekada nebuvo skani. Charakteris šykart neprieko
Ne skonis,o tavo buki įsitikinimai.Tikrai atrastum skanią žuvę,jei nežinotum kad tai žuvis...
Nemanau, kad mani įsitikinimai yra kvaili, be to, vaikystėje valgiau viską, nepriklausomai tai anksčiau kvėpavo ar ne, todėl įsitikinimai čia ne prie ko. Paragavau kelis kartus žuvies, nepatiko, daugiau ir nevalgiau...
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 17 d. 12:42:43
RockPrincess rašė: Daugiau nei puse metų nevalgau mėsos {žuvies apskritai niekada nevalgiau}, ir jokių sveikatos pablogėjimu nepastebėjau... Atvirkščiai- anksčiau dažnai sirgdavau gripu, o šiemet susirgus nebuvau,l veido oda tapo ne tokia riebi, plaukai ne taip greitai susiriebaluoja... Apskritai matau tik pliusus, o mano organizmas mėsos visiškai nepasigedo. Beje, manau tik pačio žmogaus reikalas ką jis valgo
Panele,tai tau tik atrodo kad jautiesi sveikai.Mėsos atsisakymas dar nereiškia jokios teigiamos sveikatos.Ypač šiais laikais,kai sveikų arba natūralių daržovių beveik nebėra...Visur chemija...O sveikai užauginti gyvulį kol kas bus galima...Aišku ne taip,kaip prieš 500 metų,bet vis tiek tokia natūrali mėsa kol kas nurungs daržoves,kurios nebeturi jokios vertės.Ateinama prie to,kad kai kuri natūraliai užauginta mėsa taps sveikesnė nei daržovės... Pats nebevalgau kiaulienos kepsnio,renkuosi jautieną arba retkarčiais krokodilieną....Taip pat kalakutiena ir aviena - yra gerai....Sveika mėsa yra labai gerai - dal ir dėl to kad mūsų protėviai tai valgė,ir viso šito atsisakyti - labai negarbinga...Aišku,nesakau kad reikia valgyti kiaulieną - tai sunkiai virškinama ir mažiausiai vertės turinti mėsa.Dar,man labai labai labai juokingi tie žmonės,kurie nuo mažumės nevalgo žuvies...Na ir charakteriai...]
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Labai juokinga kai jus stumiat ant vegetaru (pats nesu) . Cia yra kekvieno zmogaus pasirinkimas valgyti ar nevalgyti mesos. Ar del sveikatos ar del is gailescio gyvunams. Mesoje yra choleresterolio kuris musu organizmui nenaudingas. Beje nebutinai reikia valgyti papildus, mesa galima pakeisti sojomis. Tik sojos neturi chorelesterolio.
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Daugiau nei puse metų nevalgau mėsos {žuvies apskritai niekada nevalgiau}, ir jokių sveikatos pablogėjimu nepastebėjau... Atvirkščiai- anksčiau dažnai sirgdavau gripu, o šiemet susirgus nebuvau,l veido oda tapo ne tokia riebi, plaukai ne taip greitai susiriebaluoja... Apskritai matau tik pliusus, o mano organizmas mėsos visiškai nepasigedo. Beje, manau tik pačio žmogaus reikalas ką jis valgo
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 17 d. 01:28:16
green_moon rašė: Tie vegetarai, kurie nevalgo mėsos, dėl įsitikinimų kažkokių, dėl sveikatos, sakykim, o medžiagų trūkumą, atsisakius mėsos, užpildo kokiais papildais ar kitais produktais, suprantu ir pateisinu.
Tik įdomiai atrodo, kai kokių 11 metų vaikas sugalvoja taip 'pažaisti'.
Tai galvoji yra sveikiau nevalgyti mėsos ir jos trūkumą sveikatai,užpildyti papildais?Jokie papildai niekada neatstos to,ką gali suteikti natūraliai užauginto gyvulio mėsa.Skonio reikalas - kitas dalykas,o vegetarazimas yra visiškai toks pat savęs ir kitų žmonių apgaudinėjimas kaip nealkoholinis alus,arba kava be kofeino...Klaidingas įsitikinimas kad nevalgant mėsos,tačiau naudojant jos gėrį imituojantį kičą yra sveika...Šiuolaikinis vegetarizmas nebeturi nieko bendro su gera sveikata ar savijauta...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Tie vegetarai, kurie nevalgo mėsos, dėl įsitikinimų kažkokių, dėl sveikatos, sakykim, o medžiagų trūkumą, atsisakius mėsos, užpildo kokiais papildais ar kitais produktais, suprantu ir pateisinu.
Tik įdomiai atrodo, kai kokių 11 metų vaikas sugalvoja taip 'pažaisti'.
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
xsena_in_da_house rašė: O kodėl vegetarai gali valgyti žuvį ir vistiek būti vegetarais? AS TAIP PAT TO NESUPRANTU.
"Vegetarizmo tipai :
Veganai – griežtas (visiškas) vegetaras – nevartoja jokių gyvulinës kilmës maisto produktų. Amerikoje jų yra apie 2% visų vegetarų.
Ovolaktovegetarai – nevalgo žuvies, mësos, bet valgo kiaušinius, pienà ir jo produktus.
Laktovegetarai – valgo pienà ir pieno produktus (propaguoja krišnajistai, vienuoliai trapistai).
Semivegetarai ar i dalies (pusiau) vegetarai – nevalgo raudonos mësos, valgo baltà mësà ir žuvį, taip pat kiaušinius, pienà ir jo produktus."
štai taip..
is kokios cia abeceles raides DD
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
o ar jus girdejot apie veganus? nusisaut galima...
aj nu as tai valgau viska, neturiu jokiu problemu... nors aisku pritariu zmonems atsisakusems miesos ir t.p. nevalgikit, teisingai gal but busite sveikesni, ir gyvensit iki 110 metu aby i sveikata
nors siaip tai galeciau ir nevalgyt mesos, man dzin, tik kad kas su manim zais, ir maitins mane ne mesa? valgit taj rejke
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. balandžio 17 d. 16:34:33
Violator1982 -žuvies nuo mažens nevalgau, nes ji man niekada nebuvo skani. Charakteris šykart neprieko
Ne skonis,o tavo buki įsitikinimai.Tikrai atrastum skanią žuvę,jei nežinotum kad tai žuvis...
Nemanau, kad mani įsitikinimai yra kvaili, be to, vaikystėje valgiau viską, nepriklausomai tai anksčiau kvėpavo ar ne, todėl įsitikinimai čia ne prie ko. Paragavau kelis kartus žuvies, nepatiko, daugiau ir nevalgiau...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. balandžio 17 d. 16:28:41
Violator1982 -žuvies nuo mažens nevalgau, nes ji man niekada nebuvo skani. Charakteris šykart neprieko
Ne skonis,o tavo buki įsitikinimai.Tikrai atrastum skanią žuvę,jei nežinotum kad tai žuvis...
Nemanau, kad mani įsitikinimai yra kvaili, be to, vaikystėje valgiau viską, nepriklausomai tai anksčiau kvėpavo ar ne, todėl įsitikinimai čia ne prie ko. Paragavau kelis kartus žuvies, nepatiko, daugiau ir nevalgiau...
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. balandžio 17 d. 16:25:56
Violator1982 -žuvies nuo mažens nevalgau, nes ji man niekada nebuvo skani. Charakteris šykart neprieko
Ne skonis,o tavo buki įsitikinimai.Tikrai atrastum skanią žuvę,jei nežinotum kad tai žuvis...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. balandžio 17 d. 15:52:58
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. balandžio 17 d. 15:10:58
... Pats nebevalgau kiaulienos kepsnio,renkuosi jautieną arba retkarčiais krokodilieną....
oho. Krokodiliena - ne juokas.
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2009 m. balandžio 17 d. 12:42:43
Daugiau nei puse metų nevalgau mėsos {žuvies apskritai niekada nevalgiau}, ir jokių sveikatos pablogėjimu nepastebėjau... Atvirkščiai- anksčiau dažnai sirgdavau gripu, o šiemet susirgus nebuvau,l veido oda tapo ne tokia riebi, plaukai ne taip greitai susiriebaluoja... Apskritai matau tik pliusus, o mano organizmas mėsos visiškai nepasigedo. Beje, manau tik pačio žmogaus reikalas ką jis valgo
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. balandžio 17 d. 10:49:25
O visa kita pasirinkimo reikalas
Ir kiek teko susidurti, dauguma moterikos lyties atstoviu tam pasiryzo.
2009 m. balandžio 17 d. 10:07:09
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2009 m. balandžio 17 d. 09:38:29
____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
2009 m. balandžio 17 d. 01:28:16
Tie vegetarai, kurie nevalgo mėsos, dėl įsitikinimų kažkokių, dėl sveikatos, sakykim, o medžiagų trūkumą, atsisakius mėsos, užpildo kokiais papildais ar kitais produktais, suprantu ir pateisinu.
Tik įdomiai atrodo, kai kokių 11 metų vaikas sugalvoja taip 'pažaisti'.
Tai galvoji yra sveikiau nevalgyti mėsos ir jos trūkumą sveikatai,užpildyti papildais?Jokie papildai niekada neatstos to,ką gali suteikti natūraliai užauginto gyvulio mėsa.Skonio reikalas - kitas dalykas,o vegetarazimas yra visiškai toks pat savęs ir kitų žmonių apgaudinėjimas kaip nealkoholinis alus,arba kava be kofeino...Klaidingas įsitikinimas kad nevalgant mėsos,tačiau naudojant jos gėrį imituojantį kičą yra sveika...Šiuolaikinis vegetarizmas nebeturi nieko bendro su gera sveikata ar savijauta...
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2009 m. balandžio 17 d. 01:21:39
____________________
Neskubėk į savo laidotuves. Jos be tavęs neprasidės.
2009 m. balandžio 17 d. 00:34:58
Tik įdomiai atrodo, kai kokių 11 metų vaikas sugalvoja taip 'pažaisti'.
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2009 m. balandžio 17 d. 00:19:21
____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
2007 m. rugpjūčio 27 d. 09:28:03
____________________
rap is cool,punk's not dead!
2007 m. rugpjūčio 26 d. 18:56:08
Tai šlykštu.Lietuviai privalo valgyti mėsą!
šūdus kalbi.
____________________
Laughter is the shortest distance between two people.
2007 m. rugpjūčio 24 d. 17:54:13
Tai šlykštu.Lietuviai privalo valgyti mėsą!
šūdus kalbi.
2007 m. rugpjūčio 24 d. 17:32:34
2007 m. rugpjūčio 24 d. 11:45:45
O kodėl vegetarai gali valgyti žuvį ir vistiek būti vegetarais? AS TAIP PAT TO NESUPRANTU.
"Vegetarizmo tipai :
Veganai – griežtas (visiškas) vegetaras – nevartoja jokių gyvulinës kilmës maisto produktų. Amerikoje jų yra apie 2% visų vegetarų.
Ovolaktovegetarai – nevalgo žuvies, mësos, bet valgo kiaušinius, pienà ir jo produktus.
Laktovegetarai – valgo pienà ir pieno produktus (propaguoja krišnajistai, vienuoliai trapistai).
Semivegetarai ar i dalies (pusiau) vegetarai – nevalgo raudonos mësos, valgo baltà mësà ir žuvį, taip pat kiaušinius, pienà ir jo produktus."
štai taip..
is kokios cia abeceles raides
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2007 m. rugpjūčio 24 d. 11:39:20
aj nu as tai valgau viska, neturiu jokiu problemu... nors aisku pritariu zmonems atsisakusems miesos ir t.p. nevalgikit, teisingai
nors siaip tai galeciau ir nevalgyt mesos, man dzin, tik kad kas su manim zais, ir maitins mane ne mesa?
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2007 m. rugpjūčio 23 d. 18:50:27
Tai šlykštu.Lietuviai privalo valgyti mėsą!
šūdus kalbi.