Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Green Day


Muzika


Veiklos pradžia: 1987
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Punk rock

Mėgstamas stilius Alternative rock

Mėgstamas stilius Pop punk

Pridėti prie mėgstamiausių Garage rock
Informacija

 


Green Day - "Alternative Press" viršelyje. 2005 m.
Green Day - "Alternative Press" viršelyje. 2005 m. [Last.fm]
Billie Joe Armstrong
ir Mike Dirnt yra tikrieji grupės "Sweet Children", dabar žinomos kaip "Green Day", įkūrėjai. Kai jie buvo dešimties metų (1982 m.), susitiko vienoje vidurinės mokyklos kavinėje, Kalifornijoje. Nakvodami vienas kito namuose, jie grodavo heavy metal veteranų Ozzy Osbourne, "Def Leppard" ir "Van Halen" dainas. Kiti grupės veiklą įtakoję veiksniai galėjo būti Bay Area alternatyviosios muzikos kultūra, persisunkusi per visus 80-uosius. Tokie klubai kaip Mabuhay Gardens ir Gilman gatvė, 924 (924 Gilman Street) Berklyje (Kalifornija) reguliariai rengė vietinių grupių "Dead Kennedys" ir "Buck Naked" pasirodymus.

Billie Joe buvo 14-os, kai parašė pirmąją dainą "Why Do You Want Him?" apie savo motiną ir patėvį. 1987-aisiais prie Billie Joe ir Mike Dirnt prisijungė būgnininkas John Kiffmeyer (kitaip žinomas ir kaip Al Sobrante), ir tuomet susiformavo grupė "Sweet Children". Jų pirmasis oficialus koncertas buvo Rod's Hickory Pit (Vallejo, Kalifornija). Greitai jie pradėjo groti nekokios reputacijos Gilman gatvės, Berkeley miesto klubuose, Kalifornijoje. Kaip Green Day jie pirmajį EP "1,000 Hours" įrašė per dvi dienas, tebūdami septyniolikmečiais, kai baiginėjo vidurinę mokyklą. Vėliau įrašė "Slappy", o 1990 m. pasirodė pirmasis oficialus grupės albumas "39/Smooth", 1991 m. išleistas dar papildytas, sujungus visus pavadinimus - "1,039/Smoothed Out Slappy Hours".

Tada grupės įrašus leido nedidelė vietinė įrašų studija "Lookout! Records". Netrukus John Kiffmeyer nusprendė palikti grupę ir mokytis koledže, todėl Billie Joe ir Mike priėmė į grupę Gilman gatvės veteraną - Tre Cool. Tre jau nuo 12 metų grojo grupėje The Lookouts!. 1991-aisiais Tre debiutavo antrajame Green Day albume "Kerplunk!".  "Green Day" prieš "išplaukiant į platesnius vandenis" jau buvo net penkiuose nacionaliniuose turuose, į kuriuos važinėjo Tre tėčio atiduota kilnojamąja biblioteka. Jie koncertuodavo savo fanų ar draugų salėse. Po to grupė patraukė prodiuserio iš "Reprise Records" Rob Cavallo dėmesį.
Green Day - "21st Century Breakdown" albumo pristatymo fotosesija. 2009 m.
Green Day - "21st Century Breakdown" albumo pristatymo fotosesija. 2009 m. [Last.fm]


1993-ųjų balandį po sunkaus apsisprendimo vaikinai nusprendė priimti Rob Cavallo pasiūlymą ir greitai pradėjo įrašinėti albumą, kuris turėjo juos paversti žvaigždėmis - 1994-ųjų "Dookie". Sulyg jo išleidimu "Green Day" buvo pristatyta didelei auditorijai su beprotiška punk rock'o energija. 14 garsių ir greitų "Dookie" melodijų buvo sudainuotos tik per 39 minutes, bet 1993-ieji staiga nuskambėjo labiau už 1977-uosius. Greitai "Green Day" dainos tapo neoficialiais himnais. Grupė dainavo apie skirtingas nelaimingo žmogaus problemas, bet atrodė, jog pasaulyje gausu pasiekėjų, kurie norėjo jausti skausmą bei juoktis kartu. Nesubrendėliai vėl tapo kieti. "Dookie" albumo kopijų buvo parduota daugiau nei 10 mln. kopijų vien tik JAV, ir 1994-aisiais "Green Day" laimėjo "Grammy" nominacijoje "Geriausias alternatyvios muzikos albumas". Tačiau populiarumas atėmė galimybę pasirodyti Gilman gatvėje, nes ji jau buvo traktuojama kaip mainstream grupė.

Po sėkmingojo "Dookie" "Green Day" išleido "Insomniac" ir "Nimrod", kuriais norėjo įrodyti, jog nėra eilinės vieno albumo žvaigždės ir laikosi pankų nuostatų. Grupės nariai kūrė šeimas ir buvo aiškiai matoma, jog jie subrendę tiek kaip asmenybės, tiek kaip grupė. Jie norėjo laiko, kurį galėtų skirti šeimoms ir tiesiog gyvenimui. Taigi, po singlo "Good Riddance (Time Of Your Life)" sėkmės, Green Day "išėjo" atostogų dvejiems metams.

2000-aisiais "Green Day" grįžo į muzikinę sceną su nauju albumu "Warning". Albumas, kurio pirmąkart nuo "Dookie" neprodiusavo Rob Cavallo, buvo kitoks nei kiti "Green Day" diskai - kur kas ramesnis, dominavo akustiško skambesio labiau folk nei punk stiliaus dainos. Deja, albumas nebuvo labai gerai sutiktas nei kritikų, nei ir fanų, kas atsispindėjo ir albumo pardavimuose - nors ir pasiekė "auksinio" statusą, "Warning" tapo komerciškai nesėkmingiausiu albumu grupės istorijoje nuo pat debiutinio albumo išleidimo. Didžiausias hitas iš albumo buvo daina "Minority".

Green Day - 2005 m. "Grammy" apdovanojimuose.
Green Day - 2005 m. "Grammy" apdovanojimuose. [Last.fm]
Dar po ketverių metų, kelių turų ir rinktinių albumų "International Superhits!" bei "Shenanigans" (į jį buvo sudėtos singlų b-pusių dainos), kai jau daug kas manė, jog grupė iširs, viskas staiga apsivertė aukštyn kojom. 2004-ųjų rugsėjį prasidėjo nauja "Green Day" era, kuri tiesiog sudrebino muzikinį pasaulį. Grupė sugrįžo ne tik absoliučiai nauju imidžu, bet ir smarkiai pasikeitusiu muzikiniu stiliumi. Naujuoju albumu “American Idiot” grupė tarsi peršoko į kitą dimensiją, įrodydami savo klasę - žymiai patobulėjęs Billie Joe vokalas, kur kas brandesnis požiūris į kūrybą, nepalyginamai įvairesnės, energingesnės ir sudėtingesnės, turinčios konkrečią koncepciją epiškos roko operos tipo kompozicijos su drąsiais, politizuotais laikmečio dvasios tekstais, kritikuojančiais Amerikos valdžią ir žiniasklaidą bei įspūdingi vaizdo klipai, kurti novatoriško režisieriaus Samuel Bayer - visa tai muzikos pasaulyje prilygo bombos sprogimui. "American Idiot" buvo pirmasis grupės albumas, iškart debiutavęs "Billboard" topo 1-oje vietoje, o iš viso 19-oje šalių pasiekė albumų topų viršūnes, tapo vienu labiausiai perkamų albumų 2005 m., parduotas 6 mln. tiražu vien JAV ir tapo deimantiniu pasaulio mastu - iki šios dienos parduota virš 14 mln. jo kopijų, singlai, ypač "Boulevard Of Broken Dreams" sulaukė neregėtos sėkmės. Albumą labai palankiai recenzavo ir muzikos kritikai, pavadinę jį "Pankroko opera". "American Idiot" albumas buvo nominuotas net septyniems "Grammy" apdovanojimams ir laimėjo "Geriausias roko albumas" nominacijoje, o daina "Boulevard of Broken Dreams" laimėjo "Grammy" Geriausio įrašo kategorijoje. MTV Video apdovanojimuose Green Day buvo nominuoti aštuoniose nominacijose ir nugalėjo septyniskart, per MTV Europe Music Awards laimėjo Geriausios roko grupės ir Geriausio metų albumo nominacijose, taip pat laimėjo „BRIT Awards“ kaip Geriausia tarptautinė grupė ir už Geriausią tarptautinį albumą. 

"Green Day" tapo viena pačių įtakingiausių grupių pasaulyje - jų grafikas tapo perpildytas pasirodymais populiariausiose televizijos laidose, apdovanojimų ceremonijose, festivaliuose ir, be abejo, koncertuose. Albumą pristatančio pasaulinio turne metu surengę apie 150 koncertų, didžiausią savo ir vieną stambiausių pasauliniu mastu apskritai
Green Day. "American Idiot" era. 2004 m.
Green Day. "American Idiot" era. 2004 m. [Last.fm]
grupė surengė 2005 m. birželį, kuomet Milton Keynes National Bowl (Anglijoje) du vakarus iš eilės jų pasiklausyti atėjo apie 130 tūkst. žiūrovų - kaip rašė „Rolling Stone“, tai buvo 7-asis pagal dydį visų laikų bet kokios grupės koncertas, o vieno įtakingiausių pasaulio muzikinių žurnalų „Kerrang!“ skaitytojai jį išrinko „Geriausiu šou Žemėje“ (jis dokumentuotas vėliau išleistame DVD "Bullet in a Bible"). Tais pačiais metais grupė dalyvavo ir globalinio masto renginyje "Live 8", kur kaip pagrindinė grupė pasirodė Berlyne (Vokietijoje).

Sekančio "Green Day" albumo gerbėjams prisireikė laukti ypatingai ilgai - net 5 metus, kas yra pati ilgiausia pertrauka tarp visų grupės albumų. Tiesa, per šį laikotarpį grupės nariai ne tik ilsėjosi, išvarginti pasaulinės turne ir visų kitų milžiniško populiarumo pasėkmių - jie su dar keliais senais pažįstamais muzikantais, pasivadinę "Foxboro Hot Tubs", 2008 m. balandį išleido albumą "Stop Drop and Roll!!!".

Albumą „21st Century Breakdown“, laikomą „American Idiot“ tęsiniu, "Green Day" išleido 2009 m. gegužės 15 d. Grupę vėl lydėjo milžiniška sėkmė - albumas, aplenkęs tą pačią savaitę išleistą Eminem'o "Relapse", pakilo į Nr.1 poziciją daugelyje pasaulio šalių ir yra sėkmingiausiai topuose debiutavęs šios grupės albumas, o 2010 m. laimėjo „Grammy“ apdovanojimą kaip Geriausias metų roko albumas. Singlai "Know Your Enemy" ir "21 Guns" pakilo į kelių topų pirmąsias vietas, o už "21 Guns" vaizdo klipą grupė per "MTV Video Music Awards" laimėjo net 3 apdovanojimus - kaip Geriausias roko vaizdo klipas, Geriausia vaizdo klipo režisūra bei Geriausia vaizdo klipo kinematografija.

"Green Day" vokalistas Billie Joe Armstrong. 2012 m.
"Green Day" vokalistas Billie Joe Armstrong. 2012 m. [So Rock]
2010 m. kovo mėnesį Billie Joe Armstrong pranešė, kad šįkart gerbėjams tikrai nereikės ilgus metus laukti naujų dainų, nes grupė jau įrašinėja 9-ąjį albumą.
2012 m. balandžio mėn. grupė paskelbė, kad yra kūrybingumo viršūnėje ir sukūrė galybę naujų dainų, todėl išleis ne vieną, o su neilgomis pertraukomis - iškart tris albumus. Liepos mėn. buvo publikuotas pirmasis singlas "Oh Love" iš būsimojo albumo "¡Uno!", kuris pasirodė rugsėjo 24 d. Jo stilių grupė apibūdina kaip "power pop". Pirmąjį trilogijos albumą grupė atžymėjo su trenksmu tikrąja ta žodžio prasme - rugsėjo mėn. per "MTV Video Music Awards", atlikdami dainą "Let Yourself Go", sukvietė žiūrovus prisijungti ant scenos, taip sukeldami didelę sumaištį, o po kelių savaičių "iHeartRadio" muzikos festivalyje, supykęs dėl to, kad jų pasirodymas buvo sutrumpintas 20-čia minučių, Billie Joe necenzūriniais žodžiais iškeikė organizatorius (tarp kurių buvo ir "Aš ne koks sušiktas Justinas Bieberis!"), kartu su Mike Dirnt sudaužė gitaras ir nutrenkė į žemę mikrofonus. Taip pat grupė paskelbė, jog gitaristas Jason White, pastaruosius 13 metų „Green Day“ koncertuose grojęs kaip kviestinis muzikantas, oficialiai patvirtintas ketvirtuoju grupės nariu.

2012 m. lapkričio 12 d. pasirodė diskas "¡Dos!", orientuotas daugiau į "garage rock" pusę, o trečiasis albumas "¡Tré!", kurį grupė vadina "epišku", išleistas gruodžio 11 d. Pastarajame albume yra daina "The Forgotten", kuri jau prieš albumo išleidimą buvo panaudota garsiame seriale "CSI: Niujorkas" bei kultinės filmų sagos "Saulėlydis" trečioje dalyje (Breaking Dawn - part 2). Pasaulinis "Green Day" koncertinis turnė "99 Revolutions", pristatantis albumų trilogiją ir buvęs nukeltas dėl Billie Joe Armstrongo gydymosi, prasidėjo 2013 m. kovo mėn. Šiaurės Amerikoje ir baigėsi rugsėjį. Tą vasarą "Green Day" buvo ir festivalių "Rock am Ring", "Pinkpop", "Optimus Alive", "Rock Werchter", "Montreux Jazz Festival" ir kt., bei vieno pačių stambiausių - "Reading and Leeds" pagrindinėmis žvaigždėmis. O birželio 25 d. grupė surengė pasirodymą arčiausiai Lietuvos - Estijoje, Taline. Taip pat kino teatrus pasiekė dokumentinis filmas "Broadway Idiot" apie Billie Joe Armstrongo įsiveržimą į Brodvėjaus pasaulį. Miuziklui "American Idiot", kuris pastatytas 2009 m. pagal to paties pavadinimo GD albumą ir apdovanotas 2 prestižiniais "Tony" apdovanojimais, Billie Joe net tik parašė scenarijų, bet ir pats kurį laiką jame vaidino, o spektakliai su juo susilaukė didžiulio anšlago. 2013 m. birželį „Green Day“ koncertas, vykęs „Emirates Stadium“, pritraukė 60 tūkst. žiūrovų ir taip sumušė šio vieno didžiausių Did. Britanijos stadionų rekordą

2015 m. grupė priimta į Rokenrolo šlovės muziejų (kuris skirtas įamžinti įtakingiausius muzikos pasaulio atstovus) pačiais pirmaisiais metais, kuriais tik įgavo teisę pretenduoti. Naujausias grupės albumas "Revolution Radio" pasirodė 2016 m. spalio 7 d. ir vėl pakilo į 1-ą albumų topo vietą abiejose Atlanto pusėse - tiek JAV, tiek ir Jungtinėje Karalystėje.
"Green Day" buvo nominuota ~200 įvairių prestižiškiausių pasaulio muzikos apdovanojimų kategorijose, iš kurių laimėjo 5 „Grammy“ bei daugiau nei 80 kitokių prizų (11 MTV Video Music Awards, 3 MTV Europe Music Awards, 4 Kerrang! Awards, 17 California Music Awards, 2 BRIT Awards, 6 Billboard Music Awards, 2 MuchMusic Video Awards, 3 American Music Awards, ECHO, NME Awards ir t.t.), koncertavo prestižiniame Londono Vemblio stadione, daugybę kartų tapo pagrindinėmis žymių muzikos festivalių („Reading and Leeds“, „Rock am Ring/Rock im Park“, „Lollapalooza“, „Pinkpop“, „Oxegen“, „Soundwave“, „Calling“, „Optimus Alive“, „Rock Werchter“, „Bravalla“, „Bilbao BBK“, „Montreux Jazz Festival“ ir kt.) žvaigždėmis. Taip pat susilaukė kitokio stulbinančio pripažinimo - pavyzdžiui, 2006 m. „BBC Radio 1“ klausytojai Visų laikų geriausia pankroko daina išrinko grupės dainą „Basket Case“, 2007 m. per specialią laidą apie „Grammy“ apdovanojimus „My Night at the Grammys“ balsavę žiūrovai Visų laikų geriausiu „Grammy“ momentu išrinko grupės 2005 m. pasirodymą su daina „American Idiot“, o 2009 m. pabaigoje "Green Day" vieno įtakingiausių pasaulio muzikos žurnalų „Rolling Stone“ skaitytojų buvo išrinkta Svarbiausia dešimtmečio grupe, taip pat ji laimėjo Geriausio dešimtmečio albumo ("American Idiot") ir singlo ("Boulevard of Broken Dreams") kategorijose, tais pačiais metais sunkiosios muzikos žurnalo „Kerrang!“ skaitytojai apklausoje „50 geriausių 21-ojo amžiaus albumų“ Green Day albumą „American Idiot“ išrinko Nr. 1.

Green Day - 2009 m. Japonijoje MTV VMA apdovanojimuose
Green Day - 2009 m. Japonijoje MTV VMA apdovanojimuose [Q Magazine]
"Green Day" pardavė virš 75 mln. įrašų (iš kurių 25 mln. vien JAV), jų dainos panaudotos Holivudo kino filmuose (pvz, "Godzila", "Simpsonų filmas", "Transformeriai 2"), TV laidose, serialuose (pvz, „Seinfeldas“, „24 valandos“), reklamose, video žaidimuose (taip pat išleistas ir pačiai grupei skirta video žaidimo "Rock Band" versija) ir kitur, pastatytas miuziklas "American Idiot", apie jį išleistas dokumentinis filmas „Broadway Idiot“ (o 2016 m. paskelbta, kad HBO statys ir vaidybinį filmą, kuriame B.J. Armstrongas atliks pagrindinį St. Jimmy vaidmenį), taip pat -„¡Cuatro!“. 2004 m. grupė priimta į Kerrang! Šlovės muziejų (Kerrang! Hall of Fame), o 2008 m. buvo svarstoma, ar neverta pakeisti "Rock and Roll Hall of Fame" taisyklių, kad į jį be būtino 25-ių metų nuo oficialaus įrašo išleidimo priimti ir "Green Day". Taisyklės nebuvo pakeistos, užtat 2014 metų gale grupė buvo paskelbta kaip pretendentė į 2015-ųjų priėmimą, o po balsavimo – ir priimta. Pažymėtina, kad „Green Day“ – viena iš nedaugelio grupių, kurios buvo nominuotos muziejui iškart, kai tik suėjo reikiamas terminas (nuo pirmojo oficialaus įrašo išleidimo praėjo 25 metai) ir pateko jau po pirmosios nominacijos.

Vienu įsimintiniausių visų laikų "Green Day" momentų laikomas jų pasirodymas 1994 m. Vudstoko festivalio scenoje, kuomet grupės narių ir žiūrovų kilo purvo kova, o bosistui Mike Dirntui, apsaugos palaikytam besiveržiančiu ant scenos fanu, buvo išmušti keli dantys. Be gigantiško koncerto Milton Keynes National Bowl 2005 metais, 2009 m. grupė surengė ir ne ką mažiau išskirtinį koncertą viename didžiausių pasaulio stadionų - Vemblio stadione, kuriame apsilankė virš 70 tūkst. žiūrovų. O 2013 m. birželio 1 d. grupė koncertavo milžiniškame Londono "Emirates Stadium" ir sumušė šio stadiono koncertinį rekordą, nes jame apsilankė virš 60 tūkstančių žiūrovų.

Įdomus faktas: 2005 m. partrenktas mašinos 9–etis berniukas Corey George iš Pietų Velso, mamai pagrojus jo mėgstamiausią albumą – Green Day „American Idiot“, pabudo iš komos. Nepaprastai apsidžiaugę šia naujiena, grupės nariai kartu su sveikinimais nusiuntė berniukui dovanų – kompaktinių diskų bei kitokios grupės atributikos.
Esamas tekstas

Green Day - "Alternative Press" viršelyje. 2005 m. [Last.fm] Billie Joe Armstrong ir Mike Dirnt yra tikrieji grupės "Sweet Children", dabar žinomos kaip "Green Day", įkūrėjai. Kai jie buvo dešimties metų (1982 m.), susitiko vienoje vidurinės mokyklos kavinėje, Kalifornijoje. Nakvodami vienas kito namuose, jie grodavo heavy metal veteranų Ozzy Osbourne, "Def Leppard" ir "Van Halen" dainas. Kiti grupės veiklą įtakoję veiksniai galėjo būti Bay Area alternatyviosios muzikos kultūra, persisunkusi per visus 80-uosius. Tokie klubai kaip Mabuhay Gardens ir Gilman gatvė, 924 (924 Gilman Street) Berklyje (Kalifornija) reguliariai rengė vietinių grupių "Dead Kennedys" ir "Buck Naked" pasirodymus. Billie Joe buvo 14-os, kai parašė pirmąją dainą "Why Do You Want Him?" apie savo motiną ir patėvį. 1987-aisiais prie Billie Joe ir Mike Dirnt prisijungė būgnininkas John Kiffmeyer (kitaip žinomas ir kaip Al Sobrante), ir tuomet susiformavo grupė "Sweet Children". Jų pirmasis oficialus koncertas buvo Rod's Hickory Pit (Vallejo, Kalifornija). Greitai jie pradėjo groti nekokios reputacijos Gilman gatvės, Berkeley miesto klubuose, Kalifornijoje. Kaip Green Day jie pirmajį EP "1,000 Hours" įrašė per dvi dienas, tebūdami septyniolikmečiais, kai baiginėjo vidurinę mokyklą. Vėliau įrašė "Slappy", o 1990 m. pasirodė pirmasis oficialus grupės albumas "39/Smooth", 1991 m. išleistas dar papildytas, sujungus visus pavadinimus - "1,039/Smoothed Out Slappy Hours". Tada grupės įrašus leido nedidelė vietinė įrašų studija "Lookout! Records". Netrukus John Kiffmeyer nusprendė palikti grupę ir mokytis koledže, todėl Billie Joe ir Mike priėmė į grupę Gilman gatvės veteraną - Tre Cool. Tre jau nuo 12 metų grojo grupėje The Lookouts!. 1991-aisiais Tre debiutavo antrajame Green Day albume "Kerplunk!".  "Green Day" prieš "išplaukiant į platesnius vandenis" jau buvo net penkiuose nacionaliniuose turuose, į kuriuos važinėjo Tre tėčio atiduota kilnojamąja biblioteka. Jie koncertuodavo savo fanų ar draugų salėse. Po to grupė patraukė prodiuserio iš "Reprise Records" Rob Cavallo dėmesį.Green Day - "21st Century Breakdown" albumo pristatymo fotosesija. 2009 m. [Last.fm] 1993-ųjų balandį po sunkaus apsisprendimo vaikinai nusprendė priimti Rob Cavallo pasiūlymą ir greitai pradėjo įrašinėti albumą, kuris turėjo juos paversti žvaigždėmis - 1994-ųjų "Dookie". Sulyg jo išleidimu "Green Day" buvo pristatyta didelei auditorijai su beprotiška punk rock'o energija. 14 garsių ir greitų "Dookie" melodijų buvo sudainuotos tik per 39 minutes, bet 1993-ieji staiga nuskambėjo labiau už 1977-uosius. Greitai "Green Day" dainos tapo neoficialiais himnais. Grupė dainavo apie skirtingas nelaimingo žmogaus problemas, bet atrodė, jog pasaulyje gausu pasiekėjų, kurie norėjo jausti skausmą bei juoktis kartu. Nesubrendėliai vėl tapo kieti. "Dookie" albumo kopijų buvo parduota daugiau nei 10 mln. kopijų vien tik JAV, ir 1994-aisiais "Green Day" laimėjo "Grammy" nominacijoje "Geriausias alternatyvios muzikos albumas". Tačiau populiarumas atėmė galimybę pasirodyti Gilman gatvėje, nes ji jau buvo traktuojama kaip mainstream grupė. Po sėkmingojo "Dookie" "Green Day" išleido "Insomniac" ir "Nimrod", kuriais norėjo įrodyti, jog nėra eilinės vieno albumo žvaigždės ir laikosi pankų nuostatų. Grupės nariai kūrė šeimas ir buvo aiškiai matoma, jog jie subrendę tiek kaip asmenybės, tiek kaip grupė. Jie norėjo laiko, kurį galėtų skirti šeimoms ir tiesiog gyvenimui. Taigi, po singlo "Good Riddance (Time Of Your Life)" sėkmės, Green Day "išėjo" atostogų dvejiems metams. 2000-aisiais "Green Day" grįžo į muzikinę sceną su nauju albumu "Warning". Albumas, kurio pirmąkart nuo "Dookie" neprodiusavo Rob Cavallo, buvo kitoks nei kiti "Green Day" diskai - kur kas ramesnis, dominavo akustiško skambesio labiau folk nei punk stiliaus dainos. Deja, albumas nebuvo labai gerai sutiktas nei kritikų, nei ir fanų, kas atsispindėjo ir albumo pardavimuose - nors ir pasiekė "auksinio" statusą, "Warning" tapo komerciškai nesėkmingiausiu albumu grupės istorijoje nuo pat debiutinio albumo išleidimo. Didžiausias hitas iš albumo buvo daina "Minority". Green Day - 2005 m. "Grammy" apdovanojimuose. [Last.fm] Dar po ketverių metų, kelių turų ir rinktinių albumų "International Superhits!" bei "Shenanigans" (į jį buvo sudėtos singlų b-pusių dainos), kai jau daug kas manė, jog grupė iširs, viskas staiga apsivertė aukštyn kojom. 2004-ųjų rugsėjį prasidėjo nauja "Green Day" era, kuri tiesiog sudrebino muzikinį pasaulį. Grupė sugrįžo ne tik absoliučiai nauju imidžu, bet ir smarkiai pasikeitusiu muzikiniu stiliumi. Naujuoju albumu “American Idiot” grupė tarsi peršoko į kitą dimensiją, įrodydami savo klasę - žymiai patobulėjęs Billie Joe vokalas, kur kas brandesnis požiūris į kūrybą, nepalyginamai įvairesnės, energingesnės ir sudėtingesnės, turinčios konkrečią koncepciją epiškos roko operos tipo kompozicijos su drąsiais, politizuotais laikmečio dvasios tekstais, kritikuojančiais Amerikos valdžią ir žiniasklaidą bei įspūdingi vaizdo klipai, kurti novatoriško režisieriaus Samuel Bayer - visa tai muzikos pasaulyje prilygo bombos sprogimui. "American Idiot" buvo pirmasis grupės albumas, iškart debiutavęs "Billboard" topo 1-oje vietoje, o iš viso 19-oje šalių pasiekė albumų topų viršūnes, tapo vienu labiausiai perkamų albumų 2005 m., parduotas 6 mln. tiražu vien JAV ir tapo deimantiniu pasaulio mastu - iki šios dienos parduota virš 14 mln. jo kopijų, singlai, ypač "Boulevard Of Broken Dreams" sulaukė neregėtos sėkmės. Albumą labai palankiai recenzavo ir muzikos kritikai, pavadinę jį "Pankroko opera". "American Idiot" albumas buvo nominuotas net septyniems "Grammy" apdovanojimams ir laimėjo "Geriausias roko albumas" nominacijoje, o daina "Boulevard of Broken Dreams" laimėjo "Grammy" Geriausio įrašo kategorijoje. MTV Video apdovanojimuose Green Day buvo nominuoti aštuoniose nominacijose ir nugalėjo septyniskart, per MTV Europe Music Awards laimėjo Geriausios roko grupės ir Geriausio metų albumo nominacijose, taip pat laimėjo „BRIT Awards“ kaip Geriausia tarptautinė grupė ir už Geriausią tarptautinį albumą. "Green Day" tapo viena pačių įtakingiausių grupių pasaulyje - jų grafikas tapo perpildytas pasirodymais populiariausiose televizijos laidose, apdovanojimų ceremonijose, festivaliuose ir, be abejo, koncertuose. Albumą pristatančio pasaulinio turne metu surengę apie 150 koncertų, didžiausią savo ir vieną stambiausių pasauliniu mastu apskritai Green Day. "American Idiot" era. 2004 m. [Last.fm] grupė surengė 2005 m. birželį, kuomet Milton Keynes National Bowl (Anglijoje) du vakarus iš eilės jų pasiklausyti atėjo apie 130 tūkst. žiūrovų - kaip rašė „Rolling Stone“, tai buvo 7-asis pagal dydį visų laikų bet kokios grupės koncertas, o vieno įtakingiausių pasaulio muzikinių žurnalų „Kerrang!“ skaitytojai jį išrinko „Geriausiu šou Žemėje“ (jis dokumentuotas vėliau išleistame DVD "Bullet in a Bible"). Tais pačiais metais grupė dalyvavo ir globalinio masto renginyje "Live 8", kur kaip pagrindinė grupė pasirodė Berlyne (Vokietijoje). Sekančio "Green Day" albumo gerbėjams prisireikė laukti ypatingai ilgai - net 5 metus, kas yra pati ilgiausia pertrauka tarp visų grupės albumų. Tiesa, per šį laikotarpį grupės nariai ne tik ilsėjosi, išvarginti pasaulinės turne ir visų kitų milžiniško populiarumo pasėkmių - jie su dar keliais senais pažįstamais muzikantais, pasivadinę "Foxboro Hot Tubs", 2008 m. balandį išleido albumą "Stop Drop and Roll!!!". Albumą „21st Century Breakdown“, laikomą „American Idiot“ tęsiniu, "Green Day" išleido 2009 m. gegužės 15 d. Grupę vėl lydėjo milžiniška sėkmė - albumas, aplenkęs tą pačią savaitę išleistą Eminem'o "Relapse", pakilo į Nr.1 poziciją daugelyje pasaulio šalių ir yra sėkmingiausiai topuose debiutavęs šios grupės albumas, o 2010 m. laimėjo „Grammy“ apdovanojimą kaip Geriausias metų roko albumas. Singlai "Know Your Enemy" ir "21 Guns" pakilo į kelių topų pirmąsias vietas, o už "21 Guns" vaizdo klipą grupė per "MTV Video Music Awards" laimėjo net 3 apdovanojimus - kaip Geriausias roko vaizdo klipas, Geriausia vaizdo klipo režisūra bei Geriausia vaizdo klipo kinematografija."Green Day" vokalistas Billie Joe Armstrong. 2012 m. [So Rock] 2010 m. kovo mėnesį Billie Joe Armstrong pranešė, kad šįkart gerbėjams tikrai nereikės ilgus metus laukti naujų dainų, nes grupė jau įrašinėja 9-ąjį albumą. 2012 m. balandžio mėn. grupė paskelbė, kad yra kūrybingumo viršūnėje ir sukūrė galybę naujų dainų, todėl išleis ne vieną, o su neilgomis pertraukomis - iškart tris albumus. Liepos mėn. buvo publikuotas pirmasis singlas "Oh Love" iš būsimojo albumo "¡Uno!", kuris pasirodė rugsėjo 24 d. Jo stilių grupė apibūdina kaip "power pop". Pirmąjį trilogijos albumą grupė atžymėjo su trenksmu tikrąja ta žodžio prasme - rugsėjo mėn. per "MTV Video Music Awards", atlikdami dainą "Let Yourself Go", sukvietė žiūrovus prisijungti ant scenos, taip sukeldami didelę sumaištį, o po kelių savaičių "iHeartRadio" muzikos festivalyje, supykęs dėl to, kad jų pasirodymas buvo sutrumpintas 20-čia minučių, Billie Joe necenzūriniais žodžiais iškeikė organizatorius (tarp kurių buvo ir "Aš ne koks sušiktas Justinas Bieberis!"), kartu su Mike Dirnt sudaužė gitaras ir nutrenkė į žemę mikrofonus. Taip pat grupė paskelbė, jog gitaristas Jason White, pastaruosius 13 metų „Green Day“ koncertuose grojęs kaip kviestinis muzikantas, oficialiai patvirtintas ketvirtuoju grupės nariu.2012 m. lapkričio 12 d. pasirodė diskas "¡Dos!", orientuotas daugiau į "garage rock" pusę, o trečiasis albumas "¡Tré!", kurį grupė vadina "epišku", išleistas gruodžio 11 d. Pastarajame albume yra daina "The Forgotten", kuri jau prieš albumo išleidimą buvo panaudota garsiame seriale "CSI: Niujorkas" bei kultinės filmų sagos "Saulėlydis" trečioje dalyje (Breaking Dawn - part 2). Pasaulinis "Green Day" koncertinis turnė "99 Revolutions", pristatantis albumų trilogiją ir buvęs nukeltas dėl Billie Joe Armstrongo gydymosi, prasidėjo 2013 m. kovo mėn. Šiaurės Amerikoje ir baigėsi rugsėjį. Tą vasarą "Green Day" buvo ir festivalių "Rock am Ring", "Pinkpop", "Optimus Alive", "Rock Werchter", "Montreux Jazz Festival" ir kt., bei vieno pačių stambiausių - "Reading and Leeds" pagrindinėmis žvaigždėmis. O birželio 25 d. grupė surengė pasirodymą arčiausiai Lietuvos - Estijoje, Taline. Taip pat kino teatrus pasiekė dokumentinis filmas "Broadway Idiot" apie Billie Joe Armstrongo įsiveržimą į Brodvėjaus pasaulį. Miuziklui "American Idiot", kuris pastatytas 2009 m. pagal to paties pavadinimo GD albumą ir apdovanotas 2 prestižiniais "Tony" apdovanojimais, Billie Joe net tik parašė scenarijų, bet ir pats kurį laiką jame vaidino, o spektakliai su juo susilaukė didžiulio anšlago. 2013 m. birželį „Green Day“ koncertas, vykęs „Emirates Stadium“, pritraukė 60 tūkst. žiūrovų ir taip sumušė šio vieno didžiausių Did. Britanijos stadionų rekordą2015 m. grupė priimta į Rokenrolo šlovės muziejų (kuris skirtas įamžinti įtakingiausius muzikos pasaulio atstovus) pačiais pirmaisiais metais, kuriais tik įgavo teisę pretenduoti. Naujausias grupės albumas "Revolution Radio" pasirodė 2016 m. spalio 7 d. ir vėl pakilo į 1-ą albumų topo vietą abiejose Atlanto pusėse - tiek JAV, tiek ir Jungtinėje Karalystėje.

"Green Day" buvo nominuota ~200 įvairių prestižiškiausių pasaulio muzikos apdovanojimų kategorijose, iš kurių laimėjo 5 „Grammy“ bei daugiau nei 80 kitokių prizų (11 MTV Video Music Awards, 3 MTV Europe Music Awards, 4 Kerrang! Awards, 17 California Music Awards, 2 BRIT Awards, 6 Billboard Music Awards, 2 MuchMusic Video Awards, 3 American Music Awards, ECHO, NME Awards ir t.t.), koncertavo prestižiniame Londono Vemblio stadione, daugybę kartų tapo pagrindinėmis žymių muzikos festivalių („Reading and Leeds“, „Rock am Ring/Rock im Park“, „Lollapalooza“, „Pinkpop“, „Oxegen“, „Soundwave“, „Calling“, „Optimus Alive“, „Rock Werchter“, „Bravalla“, „Bilbao BBK“, „Montreux Jazz Festival“ ir kt.) žvaigždėmis. Taip pat susilaukė kitokio stulbinančio pripažinimo - pavyzdžiui, 2006 m. „BBC Radio 1“ klausytojai Visų laikų geriausia pankroko daina išrinko grupės dainą „Basket Case“, 2007 m. per specialią laidą apie „Grammy“ apdovanojimus „My Night at the Grammys“ balsavę žiūrovai Visų laikų geriausiu „Grammy“ momentu išrinko grupės 2005 m. pasirodymą su daina „American Idiot“, o 2009 m. pabaigoje "Green Day" vieno įtakingiausių pasaulio muzikos žurnalų „Rolling Stone“ skaitytojų buvo išrinkta Svarbiausia dešimtmečio grupe, taip pat ji laimėjo Geriausio dešimtmečio albumo ("American Idiot") ir singlo ("Boulevard of Broken Dreams") kategorijose, tais pačiais metais sunkiosios muzikos žurnalo „Kerrang!“ skaitytojai apklausoje „50 geriausių 21-ojo amžiaus albumų“ Green Day albumą „American Idiot“ išrinko Nr. 1. Green Day - 2009 m. Japonijoje MTV VMA apdovanojimuose [Q Magazine] "Green Day" pardavė virš 75 mln. įrašų (iš kurių 25 mln. vien JAV), jų dainos panaudotos Holivudo kino filmuose (pvz, "Godzila", "Simpsonų filmas", "Transformeriai 2"), TV laidose, serialuose (pvz, „Seinfeldas“, „24 valandos“), reklamose, video žaidimuose (taip pat išleistas ir pačiai grupei skirta video žaidimo "Rock Band" versija) ir kitur, pastatytas miuziklas "American Idiot", apie jį išleistas dokumentinis filmas „Broadway Idiot“ (o 2016 m. paskelbta, kad HBO statys ir vaidybinį filmą, kuriame B.J. Armstrongas atliks pagrindinį St. Jimmy vaidmenį), taip pat -„¡Cuatro!“. 2004 m. grupė priimta į Kerrang! Šlovės muziejų (Kerrang! Hall of Fame), o 2008 m. buvo svarstoma, ar neverta pakeisti "Rock and Roll Hall of Fame" taisyklių, kad į jį be būtino 25-ių metų nuo oficialaus įrašo išleidimo priimti ir "Green Day". Taisyklės nebuvo pakeistos, užtat 2014 metų gale grupė buvo paskelbta kaip pretendentė į 2015-ųjų priėmimą, o po balsavimo – ir priimta. Pažymėtina, kad „Green Day“ – viena iš nedaugelio grupių, kurios buvo nominuotos muziejui iškart, kai tik suėjo reikiamas terminas (nuo pirmojo oficialaus įrašo išleidimo praėjo 25 metai) ir pateko jau po pirmosios nominacijos.Vienu įsimintiniausių visų laikų "Green Day" momentų laikomas jų pasirodymas 1994 m. Vudstoko festivalio scenoje, kuomet grupės narių ir žiūrovų kilo purvo kova, o bosistui Mike Dirntui, apsaugos palaikytam besiveržiančiu ant scenos fanu, buvo išmušti keli dantys. Be gigantiško koncerto Milton Keynes National Bowl 2005 metais, 2009 m. grupė surengė ir ne ką mažiau išskirtinį koncertą viename didžiausių pasaulio stadionų - Vemblio stadione, kuriame apsilankė virš 70 tūkst. žiūrovų. O 2013 m. birželio 1 d. grupė koncertavo milžiniškame Londono "Emirates Stadium" ir sumušė šio stadiono koncertinį rekordą, nes jame apsilankė virš 60 tūkstančių žiūrovų.Įdomus faktas: 2005 m. partrenktas mašinos 9–etis berniukas Corey George iš Pietų Velso, mamai pagrojus jo mėgstamiausią albumą – Green Day „American Idiot“, pabudo iš komos. Nepaprastai apsidžiaugę šia naujiena, grupės nariai kartu su sveikinimais nusiuntė berniukui dovanų – kompaktinių diskų bei kitokios grupės atributikos.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

21 Guns

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boulevard Of Broken Dreams

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

American Idiot

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wake Me Up When September Ends

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Know Your Enemy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holiday

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jesus of Suburbia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last of the American Girls

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Basket Case

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

21st Century Breakdown

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oh Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When It's Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stray Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Riddance (Time of Your Life)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When I Come Around

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

East Jesus Nowhere

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Welcome To Paradise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Minority

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

¡Viva la Gloria!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Give Me Novacaine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Saints Are Coming (+ U2)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Night on Earth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Restless Heart Syndrome

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Warning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Whatsername

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Horseshoes and Handgrenades

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waiting

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Green Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hitchin' a Ride

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Longview

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

¿Viva la Gloria? (Little Girl)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Macy's Day Parade

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Simpsons Movie Theme

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She's a Rebel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Working Class Hero

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Peacemaker

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Brain Stew

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ha Ha You're Dead

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

21 Guns (su The Cast Of American Idiot)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

St. Jimmy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kill the DJ

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Murder City

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Are We the Waiting

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Forgotten

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let Yourself Go

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nice Guys Finish Last

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Before the Lobotomy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Letterbomb

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Homecoming

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

2000 Light Years Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Static Age

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burnout

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

F.O.D.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

King for a Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

86

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

American Eulogy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Castaway

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stuck With Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walking Contradiction

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sassafras Roots

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stuart and The Ave.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Brat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Do You Want Him?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

16

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pulling Teeth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Extraordinary Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Fought The Law

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chump

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No One Knows

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

See the Light

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Having a Blast

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

1,000 Hours

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Christian's Inferno

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do Da Da

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bab's Uvula Who?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Song of the Century

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Like a Rolling Stone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Geek Stink Breath

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Misery

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Going to Pasalacqua

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Church On Sunday

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Knowlegde

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Disappearing Boy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Armatage Shanks

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Worry Rock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Panic Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Wanna Fall In Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Christie Road

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jackass

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Espionage

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Private Hell (+ Iggy Pop)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Was There

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Another State of Mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

99 Revolutions

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stay The Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Brutal Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Want to Be Alone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Scattered

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jaded

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

X-Kid

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Grouch

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hold On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Lied

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

80

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In the End

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On The Wagon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

At the Library

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Only of You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Wrote Holden Caulfield?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sweet Children

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Deadbeat Holiday

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Pride

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tired Of Waiting For You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

409 in Your Coffee Maker

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walking Alone

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Coming Clean

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Platypus (I Hate You)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Desensitized

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Prosthetic Head

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Emenius Sleepus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Westbound Sign

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Generation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fuck Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sweet 16

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Reject

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hearts Collide

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dominated Love Slave

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fashion Victim

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Governator

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Uptight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Redundant

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Words I Might Have Ate

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Drama Queen

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outsider

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lady Cobra

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tight Wad Hill

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Judge's Daughter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Much Too Soon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

21 Guns (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Angel Blue

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nuclear Family

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dry Ice

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don`t Leave Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All the Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Scumbag

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Road to Acceptance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Private Ale

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jinx

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Paper Lanterns

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Riddance (Time of Your Life) (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rest

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Best Thing In Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Missing You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Haushinka

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Ballad of Wilhelm Fink

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rotting

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wild One

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shoplifter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Poprocks & Coke

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Ride In

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walk Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Favorite Son

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blood, Sex And Booze

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rusty James

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One For The Razorbacks

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Carpe Diem

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take Back

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Makeout Party

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Johnny B. Goode (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Want To Be On T.V.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lazy Bones

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Of My Lies

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sick Of Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nightlife

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Strangeland

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One I Want

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Rotten Bastards

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Still Breathing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loss Of Control

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ashley

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little Boy Named Train

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Troublemaker

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

8th Avenue Serenade

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lights Out

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sex, Drugs & Violence

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That's Alright Mama

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stop When the Red Lights Flash

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Android

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Maria

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Quick One While He's Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fell For You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amanda

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Supermarket (+ Iggy Pop)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When I Come Around (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Baby Eyes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wow! That's Loud

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wake Me Up When September Ends (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

J.A.R. (Jason Andrew Relva)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

See You Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All By Myself

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

American Idiot (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

21st Century Breakdown (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Troubled Times

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

J.A.R. (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bang Bang

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Revolution Radio

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cigarettes and Valentines (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Fought The Law (Rhythms Del Mundo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holiday (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Angel Blue (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fell For You (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oh Love (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stray Heart (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Say Goodbye

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outlaws

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Wrote Holden Caulfield? (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let Yourself Go (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Missing You (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sex, Drugs And Violence (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burnout (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Baby Eyes (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rusty James (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Makeout Party (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

¡Viva la Gloria! (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stay the Night (acoustic)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stay The Night (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Little Boy Named Train (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Going to Pasalacqua (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Carpe Diem (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

East Jesus Nowhere (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

99 Revolutions (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nuclear Family (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

State of Shock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Brain Stew (The Godzilla Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ashley (Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Little Boy Named Train

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Welcome to Paradise (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One of My Lies (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burnout (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Longview (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take the Money and Craw

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ordinary World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Wrote Holden Caulfield? (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stab You in the Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rock and Roll All Nite (Live From Hella Mega)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Know Your Enemy (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Going to Pasalacqua (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back In The USA

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Basket Case (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bang Bang (live from the Wisky)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Here Comes The Shock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Meet Me on the Roof

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somewhere Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Christy Road (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Words i Might Have Ate (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Father of All...

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fire, Ready, Aim

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Graffitia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Only of You (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Forever Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Chump (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Country Hoedown AKA Dominated Love Slave (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Youngblood

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sugar Youth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holy Toledo!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Suffocate

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

2,000 Light Years Away (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Was a Teenage Teenager

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pollyanna

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Junkies on a High

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Judge's Daughter (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Dumb to Die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

F.O.D (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Father Of All…

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Paper Lanterns (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When i Come Around (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

409 in Your Coffee Maker (live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bouncing Off the Wall

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Geek Stink Breath (gyvai 2009-2010 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oh Yeah!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
American Idiot
2004
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
21st Century Breakdown
2009
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
International Superhits!
2001
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Dookie
1994
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Warning
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Nimrod
1997
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
1,039 Smoothed Out Slappy Hours
1990
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
¡Uno!
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Insomniac
1995
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Kerplunk!
1992
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Shenanigans
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
¡Dos!
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
¡Tré!
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Awesome as Fuck
2011
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Demolicious
2014
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Revolution Radio
2016
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Live To Air
2014
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Father of All Motherfuckers
2020
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (271)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
stairway_to_hendrix
2015 m. rugpjūčio 20 d. 16:16:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš renkuosi mieliau jų senesnius albumus iki American Idiot, negu naujesnius. Kažkaip labiau limpa ta maištinga muzika, pavyzdžiui, iš 1990, 1039 Smoothed Out Slappy Hours, ar Insomniac. O šiaip tai super muzika :)


____________________
They don\\\'t know that we know they know that we know...
Atsakyti
Nazgul
2015 m. vasario 27 d. 17:47:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turiu pasakyti, kad mano skonis gerokai pasikeitė, šiuo metu daugiausiai klausau roko, Green Day vieni mėgstamiausių :D


____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Atsakyti
Music4ever
2014 m. sausio 16 d. 19:33:07 2014-06-09 13:01:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Boulevard Of Broken Dreams - vo šitas gabaliukas tikrai šaunus, atsimenu seniai girdėjau ją, po to užmiršau pavadinimą :D Dar galėčiau pridėti Basket Case, visai toks nostalgiškas ir šiaip kietai skambantis. 


Atsakyti
SlapingBro
2013 m. vasario 19 d. 13:05:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dauguma dainu tikrai geros - 9 balai ;D


Atsakyti
Nazgul
2012 m. birželio 28 d. 22:05:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na nors gal ir nieko kai kurios dainos. {#}{#}


____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Atsakyti
kalipse
2012 m. birželio 26 d. 18:25:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kazkada visai patiko...


Atsakyti
Nazgul
2012 m. birželio 26 d. 18:10:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nelabai kabina, bet puiki grupė:)


____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Atsakyti
Kosmose
2011 m. lapkričio 18 d. 19:32:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai gera grupe , man jie patinka , o dainos kurias zinau tai tikrai labai puikios

____________________
Sunku ...
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 83
  Iš viso užsiregistravę: 73167
  Naujausias narys: iam_arturas
  Šiandien apsilankė: 107482