Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

The Dresden Dolls


Muzika


Veiklos pradžia: 2001
Veiklos pabaiga: 2008
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Alternatyvioji muzika
Oficiali svetainė


Būdingi stiliai:

Dark Cabaret




Informacija

 

The Dresden Dolls“ - amerikiečių muzikinis duetas iš Bostono, susikūręs 2001-aisiais. Grupę sudaro vokalistė Amanda Palmer (vokalas, pianinas, lūpinė armonikėlė, Havajų gitara) ir būgnininkas Brian‘as Viglione (būgnai, perkusija, gitara, vokalas). Savo stilių grupė apibūdina kaip "Brechtian punk cabaret" - šį pavadinimą sukūrė pati Amanda Palmer, bijodama, kad spauda jiems nepriskirtų stiliaus, kuriame figūruotų žodis "gotiškas". „The Dresden Dolls“ priklauso „dark cabaret“ judėjimui, kuris ėmė įsibėgėti dešimto dešimtmečio pradžioje. Duetas susiformavo kitą dieną po to, kai Brian‘a sViglione pastebėjo Amandos Palmer solo pasirodymą Helovyno vakarėlyje 2000-aisiais. Gyvi grupės pasirodymai netrukus sutraukė didelį gerbėjų būrį. Koncertų metu duetas paprastai pasirodo su teatrališku makiažu bei įmantriais drabužiais, atspindinčiais jų polinkį į teatro ir kabareto estetiką. Be to, jie skatina savo gerbėjus dalyvauti jų pasirodymuose – taip fanai tampa jų dalimi, vaikščiodami su kojūkais, vaidindami gyvas statulas, pūsdami ugnį ir atlikdami kitus triukus. Iš pradžių grupė vadinosi „Out Of Arms“, vėliau pakeitė pavadinimą į „The Dresden Dolls“. Pasak Amandos Palmer, „pavadinimą įkvėpė įvairių dalykų derinys“, įskaitant Drezdeno bombardavimą Antrojo Pasaulinio karo metais, porcelianines lėles, kurios buvo tapusios prieškarinės Drezdeno industrijos skiriamuoju ženklu, to paties pavadinimo grupės „The Fall“ dainą bei nuorodą į V. C. Andrews‘o romaną „Flowers in the Attic“, kur klasikiniai šviesiaplaukiai mėlynakiai veikėjai buvo vadinami „Drezdeno lėlėmis“. Be to, šis pavadinimas primena Veimaro laikų Vokietiją ir jos kabareto kultūrą. Amanda teigia, jog jai „patiko paralelė tarp Drezdeno (griovimas, naikinimas) ir lėlių (nekaltumas, trapumas), nes tai labai artima jų muzikos dinamiškumui – nuo kone vaikiškų šnabždesių čia neretai vos per kelias sekundes pereinama prie raganiškų klyksmų“.
Esamas tekstas

„The Dresden Dolls“ - amerikiečių muzikinis duetas iš Bostono, susikūręs 2001-aisiais. Grupę sudaro vokalistė Amanda Palmer (vokalas, pianinas, lūpinė armonikėlė, Havajų gitara) ir būgnininkas Brian‘as Viglione (būgnai, perkusija, gitara, vokalas). Savo stilių grupė apibūdina kaip "Brechtian punk cabaret" - šį pavadinimą sukūrė pati Amanda Palmer, bijodama, kad spauda jiems nepriskirtų stiliaus, kuriame figūruotų žodis "gotiškas". „The Dresden Dolls“ priklauso „dark cabaret“ judėjimui, kuris ėmė įsibėgėti dešimto dešimtmečio pradžioje. Duetas susiformavo kitą dieną po to, kai Brian‘a sViglione pastebėjo Amandos Palmer solo pasirodymą Helovyno vakarėlyje 2000-aisiais. Gyvi grupės pasirodymai netrukus sutraukė didelį gerbėjų būrį. Koncertų metu duetas paprastai pasirodo su teatrališku makiažu bei įmantriais drabužiais, atspindinčiais jų polinkį į teatro ir kabareto estetiką. Be to, jie skatina savo gerbėjus dalyvauti jų pasirodymuose – taip fanai tampa jų dalimi, vaikščiodami su kojūkais, vaidindami gyvas statulas, pūsdami ugnį ir atlikdami kitus triukus. Iš pradžių grupė vadinosi „Out Of Arms“, vėliau pakeitė pavadinimą į „The Dresden Dolls“. Pasak Amandos Palmer, „pavadinimą įkvėpė įvairių dalykų derinys“, įskaitant Drezdeno bombardavimą Antrojo Pasaulinio karo metais, porcelianines lėles, kurios buvo tapusios prieškarinės Drezdeno industrijos skiriamuoju ženklu, to paties pavadinimo grupės „The Fall“ dainą bei nuorodą į V. C. Andrews‘o romaną „Flowers in the Attic“, kur klasikiniai šviesiaplaukiai mėlynakiai veikėjai buvo vadinami „Drezdeno lėlėmis“. Be to, šis pavadinimas primena Veimaro laikų Vokietiją ir jos kabareto kultūrą. Amanda teigia, jog jai „patiko paralelė tarp Drezdeno (griovimas, naikinimas) ir lėlių (nekaltumas, trapumas), nes tai labai artima jų muzikos dinamiškumui – nuo kone vaikiškų šnabždesių čia neretai vos per kelias sekundes pereinama prie raganiškų klyksmų“.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (27)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
eqliux
2008 m. spalio 1 d. 14:45:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na va, pagaliau gavau ir suklausiau Who Killed Amanda Palmer
Galiu kol kas pasakyti du dalykus, vieną gerą, kitą neutralų:
- albumas man patiko. jis geras. dainos stiprios ir emocingos, skamba gerai ir į ausis lenda maloniai, vienas geresnių šių metų darbų, manau
- Amandos solo ne kažin kuo skiriasi nuo The Dresden Dolls kaip dueto darbų, ar bent ypatingų skirtumų pastebėt dar nespėjau

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
eqliux
2008 m. spalio 1 d. 00:30:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ble kaip nekenčiu rapidshare'o
jei per tris dienas neparsiųs, palauksiu verčiau, kol soulseek'e atsiras
but thanks for pointing out!

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
be_inis
2008 m. rugsėjo 30 d. 23:57:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man užteks tik albumo.

Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2008 m. rugsėjo 30 d. 23:49:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kas per 'vistiek dėkui?' lenkiesi ir bučiuoji man kojas

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
be_inis
2008 m. rugsėjo 30 d. 23:47:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas nori tas atranda, kas palaukia tam suranda
Vistiek dėkui, siučiamės.

Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2008 m. rugsėjo 30 d. 23:36:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The Dresden Dolls muziką pažįstu tik labai minimaliai. dominuoja pas manęs tokios dainos kaip: sex changes, first orgasm, half jack, missed me.. ir rodos, kad keli albumai pas manęs tik.
o apskritai klausant tokios muzikos keista atmosfera kambaryje tvyro. gera atmosfera

o dėl Amandos Palmer albumo, tai nu, guyssss, kas ieško tas randa:

https://thephoenix-forums.com/sho...ead.p hp?p=29856


____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
eqliux
2008 m. rugsėjo 30 d. 23:17:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai va va. tame ir bėda, kad niekur nėr. bet nieko, kantrybės, tik truputį kantrybės

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
be_inis
2008 m. rugsėjo 30 d. 22:47:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš pats girdėjau tik singlą. Vis dar ieškau albumo, bet nelabai jis greitas atsirasti .

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
23:43 - 4Blackberry
Smagu, kad pasveikai Ir kad išsisprendė šitas music.lt detektyvas
17:09 - Silentist
O as jau galvojau kad visi cia pries mane susimoke
17:02 - edzkaa1
Būtų užtekę pabandyti pakeisti pavadinimą, na, bet pabandžiau padaryti, kad nepasikartotų, lyg nesugadinau ko nors kito, grupės atsidarinėja..
17:02 - edzkaa1
Taip kad, Silentist raminkis, jokio čia sąmokslo ar kriminalo nebuvo ir niekas nieko netrynė
17:01 - edzkaa1
O visas reikalas tame, kad sistemai nepatiko dienoraščio pavadinimas, nes jame buvo žodis grupė ir po jo toliau skaičius, tai sistema suprato, kad čia grupė su tokiu id, o ne dienoraštis ir negalėjo atidaryti
17:01 - edzkaa1
Sorry, sirgau su 39, nelabai norėjosi kažką čia aiškintis.. kol dar supratau kame problema ir apie ką išvis kalba eina per visus neaiškius kaltinimus ir užuominas..
16:31 - Silentist
Ir raudono fordo jau nera...
01:37 - einaras13
Jei dar kažkas turit kažkokių pageidavimų dėl įtraukimo į LT TOP 30 ar music.lt TOP 40, raštelkit. Tik svarbu, kad daina būtų nesena ir bent truputį žinoma (o ne turinti 36 peržiūras)
01:36 - einaras13
Pasinaudosiu savo naglumu ir iškelsiu iš naujo savo aktualius komentarus.

DjVaids, Victoria – Švyturys jau pridėta į music.lt ir ateinantį savaitgalį debiutuos LT TOP 30.
23:30 - 4Blackberry
Jo, neverta buvo diskutuoti. Dabar pasilaidojo svarbios žinutės
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 386
  Iš viso užsiregistravę: 73677
  Naujausias narys: MilleVares
  Šiandien apsilankė: 33246