
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Karštas kakavos puodelis, lauke pasiutusiai šalta, dar vienas filmas ir pašnekesiai iki ryto. Gerai, laukia dar viena vasaros naktis.
O prisiminimui - daina, dėl kurios kažkada buvau tiesiog pakvaišus - traukdavau su draugėm, grodavau muzikos mokykloj ir žodžius rašinėdavau kiekvienam sąsiuvinyje.
Ai, beje - ši vasara, tiesą sakant, užknisa. |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
einaras13 | ![]() Michael Schenker Group (MSG) Išverčiantis iš kojų sunkrokio himnas. Galimai tai taps spyriu giliau įlįsti į MSG diskografiją. |
||||
PLIKASS | ![]() Def Leppard |
||||
malia | ![]() U2 |
||||
Silentist | ![]() Lisa Gerrard |
||||
4Blackberry | ![]() Peter Gabriel |
||||
Alvydas1 | ![]() Nine Inch Nails |
||||
Sahja | ![]() Modern Talking |
||||
DjVaids | ![]() Faith Hill |
2012 m. rugpjūčio 24 d. 16:42:39
Dėl paskutio sakinio pritariu (nors geriau pagalvojus buvo ir gerų dalykų, bet tik keli). Owl City kažkada buvo mano mėgstamiausia grupė elektronikos srity. Ir aš šią dainą dievinau, klausiau ir klausiau be perstojo. Taip pat dievinau "Vanilla Twilight", "Umbrella Beach"... Bet dabar jau nebesiklausau tokios muzikos, skonis pasikeitė.
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.