Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

frize



Narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 3811 d.
Narys nuo: 2008-03-27
Reitingo taškai: 626
 

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Reikia pagalbos dėl marškinėlių gamybos (T-idėjos ir pan)
Pranešimo data:  2012-12-08 23:55:01


Sveiki! Norėjau paklausti, gal kas nors darėtės marškinėlius su užrašu T-idėjose, internetu ar dar kur? Gal galėtumėte parekomenduoti, kur kokybiškai daro ir galbūt net būtų galima tai padaryti pigiau? Kur patys darėtės ir likote patenkinti? Dėkui už atsakymus ;)

Dienoraštis:  2011-08-26: Cukrinėje negyveno cukriniai avinėliai
Pranešimo data:  2011-08-26 20:44:35


Aš irgi, ėmiau valgyti cukrų šaukštais. Ir arbata man labai labai saldi turi būti! Gal vis energijos maža... ;/
Dienoraštis:  2011-08-26:
Pranešimo data:  2011-08-26 20:33:39


Kaip viskas moteriška :) žavu
Diskusijos:  Daina, kurios nekenčiate?
Pranešimo data:  2011-01-31 22:13:38


Papapapa americano!!
Dienoraštis:  2011-01-31: Sausis ir nauja pradžia
Pranešimo data:  2011-01-31 22:10:09


Man lyg ir neblogai, bet daugelis sako, kad šis sausis jiems ypač prastas, nežinau ;/
Dienoraštis:  2011-01-30: Plokstelej uzgroja meile
Pranešimo data:  2011-01-31 22:07:26


Liūdnai kaip... ;/
MP3:  Rae Lamb (demo)
Pranešimo data:  2011-01-31 22:03:49


Kai visu garsu pro ausines, tai visai smagiai gliučina ;o O šiaip, neblogai neblogai.
Dienoraštis:  2011-01-27: Prašau! :)
Pranešimo data:  2011-01-28 22:52:06


Padainuoti šitą gali, čia išreiškiant mano nuomonę https://www.youtube.com/watch?v=W8cd4tva8Ew ; DD Buitinė bet labai miela https://www.youtube.com/watch?v=O5ZwnmJgC-g ; ]] ir iš tos pačios serijos https://www.youtube.com/watch?v=WAigCKiqYvw ; ]] O jei kažką rimto, tai hmm... net nežinau.
Diskusijos:  Paskutinis jūsų radinys
Pranešimo data:  2011-01-18 22:35:01


Labai fainą brolio šaliką radau ir pasisavinau, bet po to išaiškėjo, kad nevisai teisėtai, jis jį nešiodavo dar ;/
Dienoraštis:  2011-01-07: KEEP CALM AND...
Pranešimo data:  2011-01-07 19:52:44


Technologic. Technologic. Technologic. Technologic. ; D
Dienoraštis:  2011-01-03: Ne čia
Pranešimo data:  2011-01-05 20:58:28


Kituose gyvenimuose galbūt išgyvensime tai, kas liko. : ) po truputį, po truputį.
Dienoraštis:  2011-01-04: Tuk tuk tuk
Pranešimo data:  2011-01-05 20:51:00


A jau liūdnumas pirmos dainos...
Dienoraštis:  2011-01-04: Spjuvis
Pranešimo data:  2011-01-05 20:46:24


"O kas būtų, jeigu būtų.." dažnai mane kankina.. ; /
Dienoraštis:  2011-01-01: ryte...
Pranešimo data:  2011-01-03 17:47:18


"Skaudėjo žandikaulį" sounds nasty.. ; DD Ačiū, Tau to paties : )
Vaizdo klipas:  Escape the Fate - Not Good Enough for Truth in Cliché: video klipas
Pranešimo data:  2011-01-03 17:40:22


Kokios šukuosenos ; DD
Dienoraštis:  2011-01-02: Įrašas Nr. 2
Pranešimo data:  2011-01-03 17:37:32


Hou hou, Dee&Kamy!!! (y)
Dienoraštis:  2010-12-29: Kalėdos, kurių nepajutau ;(
Pranešimo data:  2010-12-29 21:21:28


Ir man taip. Ir ne pirmos jau...
Dienoraštis:  2010-12-28: rycas
Pranešimo data:  2010-12-28 17:39:01


Norėčiau ir aš špagatą mokėt padaryt.. ; /
Dienoraštis:  2010-12-24: I Can Change
Pranešimo data:  2010-12-27 02:13:38


Įspirk sau šiknon, gal daugiau motyvacijos atsiras : ) Su šventėm!
Diskusijos:  Kokią radijo stotį dažniausiai klausote?
Pranešimo data:  2010-12-27 02:08:57


LR jei tėvai virtuvėj palieka, o kad specialiai įsijungčiau tai Zip'ą - dėl Gatvės Lygos.
MP3:  Rysininku Blokas-Prisikelimas
Pranešimo data:  2010-12-27 00:52:51


Super, kažkas naujo iš Ryšininkų bloko. : )
MP3:  Mano saulė
Pranešimo data:  2010-12-27 00:45:37


Saldu saldu : )
MP3:  Irmantas from LT - Mergaitė su polėkiu
Pranešimo data:  2010-12-27 00:40:34


Žodžiai neblogi ; D
MP3:  Cyberis-Kol akys mato
Pranešimo data:  2010-12-27 00:28:39


Liūdnai čia...
MP3:  Sapnas
Pranešimo data:  2010-12-27 00:24:29


Labai puiku. Tik man kažkodėl norėtųsi ne to 'double' vokalo, užtektų viengubo manau, natūraliau skambėtų be to a la aido. Anyways, sėkmės kuriant ;]
MP3:  Dupash - Fuck
Pranešimo data:  2010-12-27 00:18:04


Galvoju kur man instrumas girdėtas, ogi Karoona Kuni Domas - 0.8.mp3 ; D Cenzūruot šitą būtų darbelioo.. ; D Fakink toliau ; D
MP3:  Aš tikiu
Pranešimo data:  2010-12-27 00:08:22


O, šviežiena ;] Patinka.
Diskusijos:  Žaidimas: "5 klausimai / 5 atsakymai"
Pranešimo data:  2010-12-20 18:53:37


[quote=TaPatiOlivija]Klausimai: 1. Jei galėtum pakeisti savo vieną būdo/išvaizdos savybę, ar keistum, ir kokią? 2.Ar norėtum būti labai labai turtinga/-as ? 3.kaip tau atrodo,kuri grupė ar atlikėjas IŠ POPSO dainuoja geriausiai, kurio balsas skamba geriausiai? :D 4.Ar dažnai mąstai apie savo ateitį, ją planuoji? 5.Koks tavo vyro/moters idealas?[/quote] 1. Mažiau naivesnė kartais norėčiau būti. 2. Labai labai? Ne, nes daug papildomų problemų atsirastų. 3. Nežinau dabar, pirmas šovęs galvon - Bruno Mars. 4. Kasdien. 5. Panašiai mąstantis kaip ir aš. Tame viskas ir sutilptų. [quote=Justee] 1.Laukiamiausia siuo metu diena? kodel? 2.Kaip manai koks klausimas zmonijai siuo metu labiausiai rupi? 3. Ar manai, jog galetum atstovauti saliai? ar esi pakankamai protinga (-as)? 4.AR manai, jog verta tiketi horoskopais? Kodel? 5. Gal zinai koki gera , nauja anekdota?[/quote] 1. Diena, kai prasidės pavasaris. Nes dabar per šalta. 2. Kiekvienam žmogui terūpi jis pats. : ) 3. Nemanau. 4. Neverta tais, kurie kiekvienai dienai, laikraščiuose ar žurnaluose išspausdinti. Tokie tegali būti teisingi dėl atsitiktinumo. 5. Nežinau, turiu savybę anekdotus labai greitai pamiršti. ______________ 1. Dabar galvoje įstrigusi citata (iš dainos, knygos, draugo pasakyta ir pan.)? 2. Kokį gražiausią savęs apibūdinimą esi girdėjęs? 3. Mėgsti anyžinius saldainius? ; D 4. Namuose nešioji šlepetes? 5. Kuri vaizduojamojo meno šaka arčiausiai širdies?
MP3:  Micro One ft. Ozanostra - Pogrindis
Pranešimo data:  2010-12-19 02:02:52


Kubilius ;/
MP3:  Micro One - Vasara
Pranešimo data:  2010-12-19 01:58:50


Tikrai labai vasariškas gabaliukas, chill ; D
Puslapiai: 123456 ... 52

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Bi-2 Bi-2
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 4746
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 91543