Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Aciu meilei

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viskas tarsi mozaika... As nesuprantu JO jis nesupranta MANES... Ir viskas taip sunku ir sudetinga... Slegia.. Kankina... Del ko? Del meiles? O ar ji yra? Tarp musu? Abejoju.. Bet nenutraukiu...
Laukiu.
O gal nelaukt?
Gal viska tuoj pat pakeist?

Esu svarbioje gyvenimo kryzkeleje. Stoviu. Bet siandien as is jos pajudesiu. Del saves, ne del taves!

Stulbinantis meiles jausmas gali priversti daryti bet ka, gali priversti pamirsti aplinkinius ir is viso visa pasauli, gali priversti gyventi sapne, danguje, ir netgi tada, kai nukrenti, nepaisant to, kad skauda, jautiesi laimingas, nes TU buvai ant debesu, tu mylejai, jautei ir tikejai. Tu juk skridai.. Debesis lietei, - ir savo svajone! TU sugebejai.

Mintys nerislios.. Kaip ir jausmai. Sunku, bet imanoma! Ir as jau ant zemes, bet laiminga, kad TAI turejau, kad lieciau debesis, kad skridau su TAVIMI, kad mylejau... As ieskojau ir suradau. O dabar einu. Einu ieksoti to, ko supratau norinti.

Aciu meilei!
 
 2005 m. lapkričio 18 d.

 2006 m. balandžio 20 d.
 2006 m. kovo 22 d.
 2006 m. sausio 23 d.

Komentarai (5)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
prinsesee
2005 m. lapkričio 19 d. 21:59:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
prispausta-medzio> beprotiskai aciu )~

____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
Atsakyti
hole
2005 m. lapkričio 18 d. 22:20:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Esu svarbioje gyvenimo kryzkeleje. Stoviu. Bet siandien as is jos pajudesiu." - nusisneki.

Atsakyti
bumblebee
2005 m. lapkričio 18 d. 19:20:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir sexui

____________________
`;;;;;;;;.¸_______________¸;;;;;;;` ;;;;;;;;;;;:¸_____________, :;;;;;;;;;`¸ `:;;;;;;;;;;;`;__________, :;;;;;;;;;;;`¸ _ `:;;;;;;;;;;;`, , _______, :;;;;;;;;;;;`¸ ___`:;;;;;;;;;;;;_______, ;;;;;;;;;;;;: ____.`•¸:;;;;;;;;;¸_____¸;;;;;;;;;;` _______`•¸:;;;;;;¸_____¸;;;;;;;:´ ___________`•¸:;;;;¸., .¸;;;;;;• ______¸.•;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ____.´;;;;;´D`;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ____`;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; _____`:;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; _______`•.;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ___________.;;;;;;;;;;;;;;;;;. ____(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•* )
Atsakyti
prispausta-medzio
2005 m. lapkričio 18 d. 18:09:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siaip nelabai megstu tokias optimistines mintis, taciau man patiko tai, ka perskaiciau ;-] Nors kazkas sugeba i meile pazvelgti is gerosios puses ne banaliai. Tikriausiai pirma karta toki dienorasti skaitau ;-]

Atsakyti
Woozy
2005 m. lapkričio 18 d. 17:50:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Cia jau kaip tu nori, kaip tau iseis....

____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Nina Hagen Nina Hagen
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2450
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 17319