beckas wiskas su juo geraj - man taj jis gut gut.
radiohead irgi gut.
bet wa iki ko pasaulis nusirito - hellman'as gawo y kakta uzh tai, kad jam nepatinka beckas... ar radiohead?
anyway, jam patinka avril, o taj jau geraj
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama.
Rimtai.
Tikiuos, kad nereiks senų gerų įspėjimų išsitraukt, nes priminsiu, jog įspėjimai galioja ir prieiga prie paskyros gavus 5 įspėjimus yra apribojama. Ne taip ir seniai ši priemonė buvo pritaikyta vienam asmeniui, gali būti pritaikyta darkart.
Jei nori išjungt komentarus ant diarių, tai tuos diarius rašyk ne music'e, nes čia tokio funkcionalumo nėra. Jei nori platformos savo mintims čia, tai prisitaikyk prie platformos ir daryk tai pagal taisykles.
Ir šiaip, kas čia per susireikšminimas, bandymas save padaryti kažkokiu kankiniu ar labai svarbiu žmogumi, kuriam gyvenime nesiseka? Jei tu galvoji, kad tavo asmeninės problemos čia labai įdomios, tai taip tikrai nėra.
Nemačiau Viltės komentaro, bet tamstos pasiteisinimas skamba naglai. Nugi puikiai žinai, jog negalima iš oro disponuoti savo administratoriaus galiomis ir trinti komentarus tik dėl to, jog tau jie nepatogūs.
Vilte, istryniau jusu komenta. Kvieciu vilenskus skaitancius mane zmones rytoj uz psy tvoros. Kaunas tegul kaunas uz suvalku koridorius visokius. Kvieciu i vasaros5 kalna visos odos, rases,ugio,sveikumo,profesijos ,muzikos,amziaus zmogiukus tarp 17ir19 v
2006 m. rugpjūčio 30 d. 17:46:36
____________________
like tears in the rain
2006 m. kovo 6 d. 17:14:43
____________________
IF SPEAKING MY MIND MAKES ME A BITCH, THEN I GUESS THAT\\\'S WHAT I AM
2006 m. kovo 5 d. 19:15:43
____________________
bo0m bo0m banG!
2006 m. kovo 5 d. 19:05:15
radiohead irgi gut.
bet wa iki ko pasaulis nusirito - hellman'as gawo y kakta uzh tai, kad jam nepatinka beckas... ar radiohead?
anyway, jam patinka avril, o taj jau geraj
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2006 m. kovo 4 d. 16:54:50
2006 m. kovo 4 d. 16:03:34
____________________
First they ignore you, then lough at you and hate you. Then they fight you then you WIN...
2006 m. kovo 4 d. 12:52:45
Šio komentaro autorius buvo įspėtas. Po 5 įspėjimų vartotojas bus užblokuotas.