Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Einant arklio link...

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tačiau mano gyvenimas bendrame kontekste toks pat rutiniškas. Tačiau smulkmenos visada pasmagina dieną. Va, šiandien netyčia palikau fb įjungtą, o jau po to girdžiu klasiokai sako, kad kažkas jau pridirbo nesąmonių mano profilyje. Tai gerai, kad bent perspėjo, nes namuose grįžęs ir būčiau šoką gavęs... Ai nu jo, atsisveikinau su mokykla ir lankiausi šiandien, kaip ir diduma mokinių kitų, paskutinį kartą. Nuobodybių nuobodybė. Kai paleido Sel'ą, aš ir klasiokas (labai geras draugas ir kolega) tiesiog paėmėm ir išėjom. Kompensuoja bent tai, kad kažkas sugalvoja paleisti CCR (nors norėjau kažko sunkesnio, Led Zeppelin). Nors dabar, artėjant Kalėdoms, tikrai renkuos kažką klasiškesnio. Klausau va vakare The Rolling Stones, The Who...

Ką turėtų reikšti, kad dabar atostogos. Kas iš to, kiek jų bus. Dvi savaitės? Pralėks kaip vėjai pajūry (nereiškia, kad aš pats nebūsiu pajūry). Skaitysim knygas - grožinės literatūros ir biologijos. Bet šiandien prastai miegojau, tai skaitymas apie homeostazę pasibaigė greitu ir spontanišku knygos užvertimu. Nors, pavyzdžiui, turiu atsparumą tradiciniam ir kaimiškam Simonaitytės rašymo stiliui. Nors gi jau kaip ir greitai reikia pabaigti skaityti tas knygas. O dar ir šventės, jėtus, tos šventės man tik absoliutus laiko gaišimas. Vietoj to, kad pasimokyčiau chemiją ir paskaityčiau biologiją, turėsiu kažkur eiti, trainiotis. Bent jau virtinių su grybais užkąsiu, kaip man būdinga, Kalėdų nemėgėjui. Tai tik pavalgyt. Ir prašau music'iečių - nebiesykit su savo komerciniais proginiais pop šūdais ateinančią savaitę. Nors turiu tokį ginklą, kaip Dream Theater, Magellan, Bathory, Metallica ir Annihilator - šitie turėtų užmušti kaip reikalas tą prakeiktą padlaižiavimo populizmui maniją.

Jei turėtumėte progą pabūti mano kailyje, suprastumėte, kad ir toks mokslo žmogus, knygų graužikas kaip aš, esu laimingas ir patenkinęs visus savo poreikius. Intravertui tai būdinga, daugumai gal tai keista. Aš namisėda, nenoriu šlaistytis, slankioti. Mieliau mąstysiu negu kažkur su giminėm sėdėsiu prie Kūčių stalo. Ir mano instrumentas gal bus dažniau įjungiamas, bet jau ir jaučiu, kad pirštų lankstumas ir muzikinė klausa lavėja. Elementarųjį King Crimson - Fracture, sunkųjį garso pobūdžio prasme, motyvą, atkurtą iš klausos, dabar kartkartėmis viena ranka arba abiejomis pagroju. 

Na, eisiva mes miegoti, nes atostogos skirtos, galiausiai poilsiui. Taigi, kas atostogauja (tai turbūt moksleiviai), tiems linkiu pasimėgauti tuo, ką gavote.




 2013 m. gruodžio 21 d.

 2026 m. balandžio 4 d.
 2026 m. kovo 13 d.
 2026 m. kovo 10 d.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2013 m. gruodžio 21 d. 13:39:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tave irgi su Troliaus Arkliu, barzdotas žilaplauki jaunuoli!


____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Atsakyti
saliakelio
2013 m. gruodžio 21 d. 01:31:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

idomu ir keista kur nematomas pakeleivis veda tave ateities kelioneje, toliau nuo zmoniu prie puikybes liuno gal, ar labai taupo ir tausoja tave kazkam kaip didele dovana :) turbut kantrus viliotojas


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Rolandas77 Sex Pistols My Way
 Sex Pistols
 gruodžio pabaigoj į koncą :D
Sahja ATB Gold (su JanSoon)
 ATB
 
Very_crazy_enough Tangerine Dream The Courage To Lose
 Tangerine Dream
 
Konditerijus Tame Impala Posthumous Forgiveness
 Tame Impala
 

Šiuo metu vertiname


Gintarė Karaliūnaitė Gintarė Karaliūnaitė
4,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

08:02 - Very_crazy_enough
Klaus Nomi ir Ozo miesto Tin Woodman hibridas laimejo... kelialapi i europos aukstybes!
14:33 - Very_crazy_enough
Pamenu kokiais 1985ais kai Lietuvoje dar nebuvo Dievo, rimtesniu baznyciu, renginiu, katinas leopoldas buvo pirmas krikscionis neses Dievo zinia i dar sovietine sali.
14:18 - Very_crazy_enough
Jei esi geras – viskas lengva kelyje,
O kai atvirkščiai – sunku ir tamsu darosi tiesiog.
Pasidalink su kiekvienu džiaugsmu savo tyru,
Sėk aplinkui juoką skambų ir tyrą.
Jei dainas dainuoji – linksmiau pasidaro,
O kai atvirkščiai – nuobodu ir pilka, be gal
14:17 - Very_crazy_enough
Daina Jei esi geras leopoldas.
Lietus basas per žemę nubėgo,
Klevams per pečius tapšnojo delnais.
Jei diena giedra – gera ir miela,
O kai atvirkščiai – liūdna pasidaro visai.
Girdis, kaip skamba aukštai danguje
Saulės spindulių stygos šviesios.
Jei esi g
06:52 - Very_crazy_enough
lietuviskais zodziais grodavau... Moralas: negalima vokt nei stambiu nei smulkiu dalyku.
06:51 - Very_crazy_enough
tokį smulkų, drebantį žmogelį:– Na, o tu kokio masto nusikaltėlis? Ką stambaus prasukai?Žmogelis nuryja seilę ir taria:– Aš naktį ežere su tinklais dvi lydekas sugavau... Ketvirtasis:
- O as RUKI VVERH daina A GDE ZE VY DEVCHONKI kaimu vestuvese su lietuv
06:50 - Very_crazy_enough
Anigdots. Aš esu programišius. Įsilaužiau į Pentagono serverius, nukopijavau slaptus failus. Valstybės saugumo grėsmė!Antrasis atsiremia į sieną:– Aš – tarptautinis ginklų prekeivis. Aprūpindavau ištisas armijas. Pasaulinis mastas!Atsisuka abu į trečiąjį,
07:15 - Very_crazy_enough
Erotomanas: Sto pensando a noi
Patrakus senute: Can't stop thinking of you
Eros: ono umana situazioni
Patrakus: They're just human contradictions (R.I.P.)
07:07 - Very_crazy_enough
Romantic italian poprock with Erotonin
23:05 - einaras13
O kadangi tik vieną stilių grupę iš principo galima priskirti atlikėjui, tai man atrodo, Pop muzika yra kiek tinkamesnė negu Roko muzika.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1189
  Iš viso užsiregistravę: 73763
  Naujausias narys: speedxxl
  Šiandien apsilankė: 156252