Jazau kaip laukiu naujo Bon Jovi CD ir naujo jų turo!!!!! Ir gerbiami koncertų organizatoriai, NEMĖGINKIT IR ŠĮ KARTĄ PRAMAZINT TOKIO PUIKAUS KONCERTO!!!!!
O aš kaip ta, kuriai vis kas nors labai ryškiai rodosi, drįstu pareikšt - jau ne vieną dainą klausant akyse stovi vizija - matau aš tą šutvę Žalgirio arenoj.................. Kadangi dar ir be mūsų, eilinių žmogelių, yra jais kliedinčių, kažkaip man rodos, kitąmet sulauksim dar vienos Gerosios Naujienos Jei kaip sakė kažkuris iš M-1 plius DJų, kad Bon Jovi koncertas - tik LAIKO klausimas, tai, po galais, tas laikas jau atėjo!
Nu Rutone...Jei tavo vizijos virs i tikrove...ir jie TIKRAI cia pasirodys...As tikrai apsiverksiu is laimes
Jazau kaip laukiu naujo Bon Jovi CD ir naujo jų turo!!!!! Ir gerbiami koncertų organizatoriai, NEMĖGINKIT IR ŠĮ KARTĄ PRAMAZINT TOKIO PUIKAUS KONCERTO!!!!!
O aš kaip ta, kuriai vis kas nors labai ryškiai rodosi, drįstu pareikšt - jau ne vieną dainą klausant akyse stovi vizija - matau aš tą šutvę Žalgirio arenoj.................. Kadangi dar ir be mūsų, eilinių žmogelių, yra jais kliedinčių, kažkaip man rodos, kitąmet sulauksim dar vienos Gerosios Naujienos Jei kaip sakė kažkuris iš M-1 plius DJų, kad Bon Jovi koncertas - tik LAIKO klausimas, tai, po galais, tas laikas jau atėjo!
Jazau kaip laukiu naujo Bon Jovi CD ir naujo jų turo!!!!! Ir gerbiami koncertų organizatoriai, NEMĖGINKIT IR ŠĮ KARTĄ PRAMAZINT TOKIO PUIKAUS KONCERTO!!!!!
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. birželio 19 d. 21:51:49
Nu Rutone...Jei tavo vizijos virs i tikrove...ir jie TIKRAI cia pasirodys...As tikrai apsiverksiu is laimes
2012 m. gegužės 14 d. 01:43:45
O aš kaip ta, kuriai vis kas nors labai ryškiai rodosi, drįstu pareikšt - jau ne vieną dainą klausant akyse stovi vizija - matau aš tą šutvę Žalgirio arenoj.................. Kadangi dar ir be mūsų, eilinių žmogelių, yra jais kliedinčių, kažkaip man rodos, kitąmet sulauksim dar vienos Gerosios Naujienos
Jei kaip sakė kažkuris iš M-1 plius DJų, kad Bon Jovi koncertas - tik LAIKO klausimas, tai, po galais, tas laikas jau atėjo!
2012 m. gegužės 13 d. 22:53:43
Jazau kaip laukiu naujo Bon Jovi CD ir naujo jų turo!!!!! Ir gerbiami koncertų organizatoriai, NEMĖGINKIT IR ŠĮ KARTĄ PRAMAZINT TOKIO PUIKAUS KONCERTO!!!!!
____________________
Have a nice day >:)
2012 m. gegužės 11 d. 16:23:07
Saunuolis...Pacios didziausios sekmes ... BON JOVI-THE BEST BAND TILL THE END OF TIME