Na, kad Oasis tai gerai Bet dar primenu, kad 1995 metais populiarumo viršūnėje buvo Pulp singlas Common People, todėl tie metai buvo vadinami "pulp metais" todėl galima Oasis su Blur kovą pamiršt Taikiai ir ramiai
KaunasLad rašė: manai patys reklamuojasi tokiais būdais? žmonės (klausytojai) niekaip vis dar neatsigauna.
Ne. Galiu parašyt ir aiškiau — manau, kad prieš 15 metų šitas žurnalistų iškeltas ir labai išpūstas reikalas grupėms buvo naudingas, dabar tokie bandymai prikelt istoriją, kad ir labai nerimti, skamba juokingai.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2009 m. rugsėjo 26 d. 22:53:51
2009 m. liepos 9 d. 23:56:50
manai patys reklamuojasi tokiais būdais? žmonės (klausytojai) niekaip vis dar neatsigauna.
Ne. Galiu parašyt ir aiškiau — manau, kad prieš 15 metų šitas žurnalistų iškeltas ir labai išpūstas reikalas grupėms buvo naudingas, dabar tokie bandymai prikelt istoriją, kad ir labai nerimti, skamba juokingai.
2009 m. liepos 9 d. 23:20:04
nu apgailetina visiskai, du singlai vienu metu ir biski sneku gali vis dar but aktualus po 15 metu?
Panašiai pagalvojau.
Kažkada šitas battle buvo, sakykim, kaip gana vykus reklama abiems pusėms, o dabar ..?
manai patys reklamuojasi tokiais būdais? žmonės (klausytojai) niekaip vis dar neatsigauna.
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
2009 m. liepos 9 d. 11:57:56
____________________
\"The best is yet to come..\"
2009 m. liepos 8 d. 18:34:28
nu apgailetina visiskai, du singlai vienu metu ir biski sneku gali vis dar but aktualus po 15 metu?
Panašiai pagalvojau.
Kažkada šitas battle buvo, sakykim, kaip gana vykus reklama abiems pusėms, o dabar ..?
2009 m. liepos 8 d. 18:18:24
____________________
Some might say...
2009 m. liepos 8 d. 17:50:55
____________________
www.jukebox.lt
2009 m. liepos 8 d. 16:24:41
____________________
http://redraidas.blogas.lt/