Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
DjVaids | ![]() Agnes Carlsson |
||||
einaras13 | ![]() Kanye West Turbūt vienas geriausių gero samplinimo pavyzdžių - sample\'as duoda tik atspirties tašką, bet virš jo einančios melodinės ir vokalinės idėjos yra šviežios ir įdomios |
||||
malia | ![]() Ava Max |
||||
Konditerijus | ![]() Chris Cornell |
||||
PLIKASS | ![]() Flipsyde |
||||
Silentist | ![]() Tony Hadley Bee gees dainos koveris |
||||
Alvydas1 | ![]() Rome |
||||
Sahja | ![]() Vera Brezhneva |
2017 m. spalio 17 d. 19:22:26
Aš savo poziciją buvau išreiškus viename dienoraštyje, apie muzikos industriją kur buvo čia neseniai. Iš esmės, kad gali rinktis, ar nori prisidėti prie to, kad padėtum mėgstamiems atlikėjams toliau sėkmingai kurti. Žinoma, visų nesupirksi, bet pačius tau mieliausius.
____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
2017 m. spalio 17 d. 19:16:23
aš klausau per youtube, deezer, spotify naujų grupių albumų,
o albumais perku tik laiko patikrintą muziką
____________________
Man sunku susivokti, kaip jiems taip lengva susivogti.
2017 m. spalio 17 d. 19:11:11
Su lazda. Na taigi pervedant dalį savo pinigų sumos į jų banko sąskaitą (už albumus).
____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
2017 m. spalio 17 d. 16:13:45
Kaip paremti?
____________________
Man sunku susivokti, kaip jiems taip lengva susivogti.
2017 m. balandžio 29 d. 16:18:00
Kuo toliau, tuo labiau didėja poreikis rasti ir klausyti daugiau menkai žinomų, neįvertintų atlikėjų ir juos paremti. Vis mažiau laiko lieka klasikai, kurią kartas nuo karto smagu paklausyt vardan nostalgijios, prisiminimų, ir dėl to, kad ta muzika nemirtinga.
____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
2017 m. balandžio 27 d. 14:15:24
dažniausiai patinka žinoma muzika bei mano jau pamėgta. kažkurią čia dieną žiūrėjau per tv lietuviškos grupės Such A Trip koncertą, tai grupė mane užbūrė. o šiaip renkuosi išbandyt tą naują muziką, kuri gimininga man jau žinomai.
____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
2007 m. rugpjūčio 12 d. 14:35:37
Svarbu, kad gerai grotų, man patiktų.
O dėl to kad žmonės varo - čia vis tas jaunatviškas maksimalizmas ir noas parodyti koks aš kitoks ir kaip fainai aš maištauju.
____________________
rather be a bandit than a lover
2007 m. rugpjūčio 12 d. 14:20:26
2007 m. rugpjūčio 12 d. 14:16:27
dar vieną šaltinį pridėčiau https://www.arancidamoeba.com/mrr...porat erock.html
ten minima, kad label'iai priklauso(ar glaudžiai susiję) su elektronikos kompanijom. būtent CD grotuvų ir t.t.
ir kad ir tas dabartinis MTV "live earth". daugelis remėjų yra dideli gamtos teršėjai.
dėl kraytracker. gal kas turit ten invite?
2007 m. rugpjūčio 12 d. 13:58:49
2007 m. rugpjūčio 12 d. 11:18:58
2007 m. rugpjūčio 3 d. 14:35:13
____________________
Per marą spjaudyti ant kačių draudžiama.
2007 m. balandžio 30 d. 23:14:21
Man asmeniškai patinka ir tokios ir tokios grupės.
Arba pvz. tarkim, man patinka kokia nežinoma grupė ir ji išpopuliarėja. Tai kas tada? Kaip tada atsakyt. Nu keblu keblu.
____________________
Too young to care.
2007 m. balandžio 30 d. 23:03:48
2007 m. balandžio 2 d. 18:38:46
Universal Music Group, Sony BMG Music Entertainment, EMI Group, Warner Music Group, ir tas 5 yra visi independent labels krūvoj
2007 m. balandžio 2 d. 18:30:29
Esu taip pavadinkim "išnagrinėjęs" kelis atvejus su 90s emo grupėmis. Konkrečiai Texas Is The Reason, SDRE, Mineral. Tai buvo muzika, kurioje iškeliamas nuoširdumas ir underground'as buvo puiki scena to įgyvendinimui. Taip sakant grojo chebra nuo paprastų žmonių nieko neišsiskirianti, tačiau jų dalykas nr. 1 yra groti. Jie - menininkai. Vat manyčiau kekvieno muzikanto nr. 1 yra groti, o ne pinigai. Pradžia yra gera, tačiau jau gana seniai viską sugadino įrašų kompanijos. Dabar yra 5 gigantiškos įrašų kompanijos, kurios valdo beveik visą industriją. Ką ten tie Indie label'iai pinigų požiūriu
Grįžtant prie minėtų emo grupių, jos buvo tiesiogine to žodžio prasme sužlugdytos label'ių. Dėl problemų su Sub Pop SDRE 2000 nebegalėjo normaliai tour'inti(būtent groti) ir iširo. Mineral'ai planavo trečią albumą, kuris turėjo būti išleistas su major label'iu, tačiau pasamdytas teisininkas(vėl žmogus, kurio tikslas ne muzika) ir kontrakto gavimas kainavo daug nervų, grupė negalėjo koncertuoti ir taip pat pabiro. Texas Is The Reason lygiai toks pat likimas. O dabar šios grupės vertinamos ir ant jų stovi visokie radio friendly emo kurie kala milijonus. Neteisybė?! Turint omeny tik paskutinius sakynius, galima daryti išvadą: undergroun'as - labai gerai, mainstream - šlamštas. Bet ar tokia išvada ne siauro požiūrio šlamštas? Būtent panašiai ir daugelis "sumąsto" tokią juoda-balta nuomonę apie mainstream-underground, kuri būtent yra tikras šlamštas! Praregėkit! Ir taip pat nereikia čia imti kraštutinumų, kaip kai kas kas čia daro, ir iš to daryti išvadas.
Kitas įdomus dalykas underground'o naudai yra tai, kad pvz., daug 80s, 90s underground punk grupių padarė įtaką dabartiniams mtv-friendly pop-pankams
Apibendrinant, esminis dalykas, kad pradžia yra gera - yra tikrai talentingų muzikantų, kurie gali ir labai nori groti, tačiau kaip dažnai dabar yra, keli neturintys moralės žmogeliai iš aukščiau išbalansuoja mulkindami. O juk tikra muzika(žavėsys, grožis, nuoširdumas, artumas) ir yra moralinės vertybės. Tačiau grynu mainstream šlamštu pavadinčiau tik minėtą žmonių mulkinimą, o mainstream grupės(pvz., Green Day) nors ir atėjusios iš underground'o ankščiau ar vėliau pakeičiamos muzikos industrijos ir manyčiau, kad tai į blogąją pusę, kadangi jos yra pakeičiamos veiksnių nesusijusių su tikra muzika(menu). Kitas moralas: teoriškai mulkinti galim tik balandžio 1d., tačiau sutiksit, kad daugelis tai daro vos ne kasdien
Pasvajokim: jeigu tie label'iai būtų valstybės ir dirbtų su 1$ pelnu? Kompaktai atpigtų tarkim perpus
Gal ir skleidžiu čia su savo rašliavom utopiją, tačiau bent turiu dorą viziją
Straipsniai, kuriais rėmiausi:
https://www.arancidamoeba.com/mrr...mwith music.html
https://www.futureofmusic.org/contractcri t.cfm
Norėčiau rekomenduoti gerą underground torrent'ų trackerį https://kraytracker.com/ . Nežinau ar ten reik invite(1 turiu
ir pritariu Evil_in_a_closet dėl underground koncertų.
2007 m. balandžio 1 d. 22:47:10
Ir kuo ta undergroundinė muzika skiriasi nuo populiariosios?
O gi tuo, kad undergroude dirba paprastutėliai žmonės, niekuo neišsiskiriantys, nieko gero neparodantys ir dar savo darbą atliekantys neprofesionaliai. Jeigu undergrounde atsiranda bent šiek tiek geresnė grupė, talentingesni atlikėjai jie išpopuliarėja, ir tampa ta komercija ir apsimetėliais ant kurių varo, nes jie yra populiarūs...
Tai ir rinkis kokią muziką tau klausyti: ar tą nuoširdžiąją, neprofesionalią, smagiąją undergroundinę, ar ant lėkštutės padėtą, sutvarkytą ir išpuoselėtą komercinę populiariąją...
Oh, come on... nejaugi rimtai taip manai? Nori pasakyt mainstream'e visi yra be galo talentingi, profesionalūs ir šaunūs?
O underground'e, tavo žodžiais, groja "paprastutėliai žmonės, niekuo neišsiskiriantys, nieko gero neparodantys ir dar savo darbą atliekantys neprofesionaliai"? Tai matyt mažai to underground'o klausei/matei/domėjaisi. Jei mainstream'e būtų bent 1/10 dalis undergroundo išskirtinumo, kūrybiškumo ir profesionalumo, situacija tam pačiam mainstream'e gal nebūtų tokia apgailėtinai graudi.
Ok, sutinku su tavim, kad yra tokių grupių mainstream'e, už kuruios yra nieko vertos. Kaip ir visur šiame pasaulyje tiek ir mainstream'e gali atrasti tiek visiško supisto mėšlo, tiek perliukų.
Negaliu sakyti, kad labai domiuosi undergroundine muzika, tiek kiek jos esu girdėjus man pakako, kad padaryčiau savas išvadas. Užtenka pasiimti gitarą į rankas, pasikvieti draugą su būgnais, išbliaubti keletą melodijų ir eiti koncertuoti į underground'ą, kaip grupei, kuri nepaklūsta jokioms taisyklėms. Taip žinoma, čia yra tokių, kurių idėjos gilesnės, bet tokie dalykai juk nelieka nepastebėti. Argi daug tokių grupių/atlikėjų underground'e kurie atsisakytų į pasiūlymus koncertuoti didžiuosiuose miestuose? Taigi, paprasta, visas mainstream'as atkeliavo tik iš underground'o, ir niekada nebuvo taip, kad be koks mainstream'as grįžtų į undergroudą.
2007 m. balandžio 1 d. 21:01:05
2007 m. balandžio 1 d. 19:36:29
underground man nesuprantamas is idejos. jai gali kurt kazka gero, tai kokiu velniu slepi nuo pasaulio? tegul visi pasiklauso ir gal pavys pakeis ta apgailetina lietuviskos muzikos padeti.
Kas dėl atlikėjų/grupių taip, atsiras tokių, kurie tyčia nenorės tapti populiaresni ir automatiškai sakykim nuvalkioti. Bet daugumai manau (gal ir klystu) būtų smagiau, jei į jų grupės koncertą susirinktų ne 100 o 500 žmonių.
Bet esmė yra ne grupėse. Viską lemia žmonės, kontroliuojantys dabartinį muzikinį verslą. Niekas nenori tų underground grupių kviesti į kokius nors masiškesnius renginius, leisti jų albumų ir pan. Maža to netgi tokių spec. alternatyviai muzikai skirtų renginių praktiškai nėra. Tad grupės nors ir nori parodyti savo kuriamą muziką, dažnai tiesiog neturi kur jos parodyti.
2007 m. balandžio 1 d. 17:51:01
____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)