- gan produktyvi Evaldo Azbukausko, žinomo kaip GiriuDvasios bei SoulSonic, Lietuvoje įkurta elektroninės muzikos įrašų studija, orientuota į ambient, dub, dub techno, ambient techno/house, deep techno stilius.
kaip matome, albumus galima atsisiūsti ir nemokamai (klink klink), tad, manau, kaikurie music.lt vartotojai būtų dėkingi, jeigu tetos ir dėdės, kurie turi galimybę pildyti svetainės fonoteką, paįvairintų ją
Lee „Scratch“ Perry (pilnas vardas Rainford Hugh Perry, taip pat žinomas kaip Pipecock Jackxon irThe Upsetter) – 1936-ųjų kovo 20-ąją Jamaikoje gimęs muzikantas ir prodiuseris. Lee „Scratch“ Perry laikomas vienu svarbiausių žmonių reggaemuzikoje. Perry turėjo didelę įtaką dub stiliaus formavimuisi.
Lee „Scratch“ Perry gimė neturtingoje šeimoje mažame kaimelyje. 1950-ųjų pabaigoje jis atvažiavo į Kingstoną. Pirmąjį įrašą jis padarė kartu su Jamaikos muzikos įrašų pionieriumi Clement’u „Coxsone“ Dodd’u jo vėliau legendine tapusioje studijoje „Studio One“. Vėliau kas savaitę Lee „Scratch“ Perryrengdavo regio vakarėlius. 1960-ųjų pabaigoje jis padarė pirmąjį savo įrašą „Old For New“, o daina „Chicken Scratch“ tapo vietiniu hitu.
1966 metais Lee Perry paliko „Studio One“ studiją, teigdamas, kad per studijoje praleistą laiką negavo nei pripažinimo, nei pinigų. Jis iškart prisijungė prie prodiuserio Joe Gibbs’o, kuris kitais metais pakvietė Lee Perry vadovauti tik ką sukurtai įrašų kompanijai „Amalgamated“.
1968 metais, paaiškėjus, kad Gibbs’as, kaip irDodd’as, siekia pasiglemžti visą šlovę ir pinigus, Lee Perry nusprendė, jog pats taps prodiuseriu. Jis sukūrė grupę The Upsetters ir įrašų kompaniją „Upsetter Recerds“. Grupėje grojo gitaristas Hux’as Brown’as, boso gitaristas Jackie Jackson’as, būgnininkas Hugh’as Malcolm’as, klavišininkaiWinston’as Wright’as ir Gladstone’as Anderson’as. The Upsetters įrašė hitais tapusius„Kill Them All“, „The Vampire“, „Dig Your Grave“, o taip pat albumą „Return Of Django“. 1969 metais Didžiojoje Britanijoje „Return Of Django“ pateko į top 10, o Lee Perry surinko naują The Upsetters sąstatą koncertams užsienyje. Jis paėmė su savimi jauną grupę The Hippy Boys. Turas po Didžiąją Britaniją buvo pirmas regio grupės pasirodymas užsienyje. The Upsetterssusilaukė didelės sėkmės, tačiau namo grupė grįžo nusivylusi, nes Perry didžiąją dalį honoraro pasiėmė sau.
Kartą į „Upsetter Recerds“ atėjo Bob’as Marley, nusprendęs, kad jo grupės The Wailers karjerai gali padėti bendradarbiavimas su The Upsetters. Po kelių bendrų pasirodymų The Upsettersprisijungė prie The Wailers. Sužinojęs, jog Bob’as Marley perviliojo jo grupę, Lee Perry įsiuto ir net norėjo nudėti Marley. Galiausiai buvo nuspręsta, kad The Upsetters liks The Wailerssudėtyje, o Lee Perry taps grupės prodiuseriu.
The Wailers lygis greitai kilo. Tačiau 1971 metaisBob’o Marley ir Lee Perry santykiai pašlijo. The Wailers suformavo naują grupę, 1973 metais pasirašė sutartį su „Island Records“ ir tapo įžymybėmis. Lee Perry padaryti The Wailers įrašai buvo parduoti šimtais tūkstančių vienetų. Žinoma,The Wailers jokių pinigų negavo. Tai galutinai supriešino Marley ir Perry.
1974 metais Kingstono pakraštyje Lee Perry pastatė savo naująją studiją. Virš jos durų Perry parašė „Black Ark“ ir pareiškė, kad nuo šiol čia bus visatosreggae centras. Prasidėjo Perry garso eksperimentai. Lee Perry beveik ištisai sėdėdavo studijoje ir rūkydavo marihuaną. Įrašai studijoje labiau panašėjo į vakarėlius, nes durys buvo atviros visiems.
Neišlaikiusi to, kad vyras visą dėmesį skiria muzikai, jo žmona Paulina paliko Perry ir pasiėmė vaikus. Taip pat 18-os valandų trukmės darbo dienos studijoje, kurių metų netrūko alkoholio ir marihuanos, stipriai paveikė Lee Perry. Vieną rytą jis visiškai sudegino „Black Ark“ studiją. Vėliau jis pasakojo, kad „Black Ark“ buvo pernelyg juoda ir baisi vieta. „Nepaisant to, kad aš esu juodas, aš turėjau sudeginti ją – ji buvo per daug juodą. Ji norėjo mane susėsti“, - sakė Perry.
Lee Perry nusprendė nutraukti prodiuserio darbą ir imtis kūrybos. 1980-aisiais jis laikinai pakeitė vardą įPipecock Jackxon. Jis nusprendė atkurti „Black Ark“, tačiau apsigalvojo ir buvusios studijos vietoje iškasė tvenkinį. 1981 metais su reggae grupe The Terrorists jis surengė turą po JAV. Kitais metais jis su grupe The Majestics įrašė albumą „Mystic Miracle Star“.
1989 metais Lee Perry su savo naująja žmona Mireille persikėlė į Šveicariją. Žmona tapo jo vadybininke. 1990-aisiais savo name Ciuriche Perry įrengė studiją „White Ark“.
Praėjus beveik dviems dešimtmečiams po „Black Ark“ sudeginimo, atėjo antroji Lee Perrypopuliarumo banga.
2003 metais Lee Perry albumas „Jamaican E.T.“ Geriausio reggae albumo nominacijoje gavo „Grammy“ apdovanojimą. 2004-aisiais žurnalas „Rolling Stone“ irašė Perry į šimto iškiliausių visų laikų muzikantų sąrašą.
maciau music`as ikeles Lygiailyja, kur raso: ""Lygiailyja" buvo viena iš įdomiausių 90-ųjų Lietuvos alternatyviųjų grupių, viena iš tų, kurių muzikos – kaip aiškėja šiandien – nepalietė laikas…" - absoliuciai sutinku! - bet deja deja nera nei vienos dainos
Lygiailyja lyderio M Juchneviciaus ir multiinstrumentalisto R Raspaliausko projekto Sweet Energy albumas "Get in Phase" (1995) - idomi industrial, techno, experimental electronikos eklektika
Lietuvos industrial pionieriai is Marijampoles - Modus - albumai "Uzsikrete Mirtimi" (1995) ir "Megaukis Tyla" (1998) - zinoma, 'suvedimas' galetu but geresnis, bet suvalkietiska shnekta ir industriniai bytai skamba idomiai, tinka pasitashkimui 'ant' dopingo
thrash-hop projektas (nors pats S Smirnov sako kad zodis 'projektas' labiau tinka Putino ir Medvedevo tendemui apibudinti) is Rusijos - КАЧ - riebus zodeliai ir taiklios frazes poltinem socialinem temom, koloboracijos su Lestermanu, Peppersteinu ir kt. siandie istrigo toks intro - priesintis ir maistaut pries sistema - beprasmiska, antiglobalistiniu ir pan organizaciju kurimas tik dar labiau ja sustiprina, reikia naudoti sistema savo asmeniniam progresui.
ir dar keletas EP`u, taciau youtubej megiamiausiu nerandu, zodziu, shunsnukiai irasineja gan daug ir kas geriausia - oficialiam saite - mp3 nemokami, na tokia tresh-shepitok-КАЧ pozicija - КАЧ for ka4 (viena is zodzio 'kachiat" reiksmiu - siustis), jie cia -
...siaip man - КАЧ - labiau reiskinys nei muzika ir savo 'zhostkumu' primena kultine E Letovo punk grupe - Grazhdanskaya Oborona, apie kuria turetu but atskira tema.
idomu kai zmones turi koncepta ir pozicija, o ne tik kazka groja kad grotu ir nebutina pritart ar sutikt kad jis ji jie sako tiesa, bet tai kurkas geriau, nei kaikuriu musu tautieciu muzikantu-zvaigzdiu politiniai pamyzciojimai... zodziu, Ka4 eta vam ne s r6inka xa4 ir ne snogov6ik pod narkozam
...siandien tingiu rashyt is atminties, tai kopypeistinu is wikipedijos:
Deutsch Nepalyra vieno asmensindustrinės-ambientmuzikos projektas išŠvedijos. Jo įkūrėjo pseudonimas – Lina Baby Doll. Nepaisant moteriško pseudonimo, jis yra vyras. Frozen Faces yra kitas to paties asmens muzikinis projektas.
Diskografija Deflagration Of Hell (1991) Benevolence (1993) * Tolerance (1994) Comprendido!… Time Stop! …And World Ending (1997) Erosion (1998) A Silent Siege (2002) Erotikon (2006) * Reutoff vs Deutsch Nepal - Kreuzung Vier (2009) Amygdala (2011)gal ir nieko labai ypatingo, bet gerai klausos,,,,,
kiek teko klausyt - labiausiai 'uzstrigo' "Benevolence" albumas,
tribal prieskonis primena Muslimgauze "Return of Black September" albuma. beje butu smagu music.lt`e rast Muslimgauze`o ethnic elektronikos experimentus ...na tai atskira tema, bet dabar sestadienio tingulys ir nesiplesiu (paminesiu tik "Narcotic" ir "Mullah Said" albumus), nes reiktu ilgokai kapstytis jo diskografijoj - labai daug prileides 'nuogu' kilpu, kurios super tinka semplavimui, mixavimui, shmixavimui ir pan... zodziu... jutube zeria keliolika pavyzdziu
tesiant Moon Duo tema - tai salutinis Ripley Johnson`o projektas kartu su Sanae Yamada (syntezai, drum mashina); pagrinde jis atlieka gitaru ir vokalu partijas quartete - Wooden Shjips (experimental drone noise spacey psy rock). transine ritmine linija ir Riplio gitaros improvizai tikrai haliucinuojantys ir ishneshantys stoga, o ir vokalas irasytas taip kaip man patinka - echo speisas, kaip instrumentas (ne pinokiskas auglys 'ant virsaus') - daugmaz bendroj linijoj su instrumentika; japonai turi atitinkama termina apibudinti Shjips`u muzika - 'maborishi' - mazdaug reiskianti miraza, haliucinacija, praeities fantoma, a la sapno busena, kur viskas yra imanoma.
atradau si San Francisko band`a neseniai, uzkabino toks paprastas a la garage rock, (kartais primena Velvetus), ir ishaugantis i visiska psichodelika palaikoma tikslaus 'laikrodinio' byto......uzuominos i krautrock`a....
ambient elektronines muzikos kompozitorius ir prodiuseris - Pete Namlook (paliko mus 2012-tais) - aibe soliniu ir koloboraciniu (su Bill Laswell, Klaus Schulze, Tetsua Inoue, Richie Hawtin (aka Plastikman), Atom Heart, dr Atmo ir kt) darbu
"electronic music center" (moden classical, experimental, ambient) - 1996
su dr Atmo "Silence (ambient) - 1995
su New Composers "Planetaruim 2" (ambient, modern classical, techno) - 1999
nuo 2001-u metu grupes ar projekto, nezinau kaip tiksliau tai pavadint, galbut organizmo - The Orb narys - 57metis, sveicaru kilmes,- Thomas Fehlmann (ambient , minimal techno). ypatingai Tomo itaka Orbu muzika jauciasi albumuose - "okie dokie it`s the orb on kompakt", "bicycles & tricycles", "more tales from the obsevatory" - kuriame, man kyla klausimas - ka veikia Paterson`as ('kertinis' orbas), nes struktura ir stilistika (dub techno) - grynai Fehlmann`o.............................na pakaks apie orbus.
Thomas Fehlmann (nuo minimaliai pulsuojancio hipnotinio ambient iki dub techno ir tech house) -pastaruoju metu dazniausiai isirasineja Berlyno record leible "Kompakt" (orientuotas i minimal techno, microhouse muzika)
labiausiai 'uzstrige' albumai:
"good fridge. flowing: ninezeronineight" (1998)
"visions of blah" (2002)
"lowflow" (2004)
"honigpumpe" (2007) - ivadine kompozicija -"strahlensatz"("spinduliu sakinys") viena megemiausiu is tomo kurybos
Jei nėra noro/laiko, tai su tom biografijom visai nebūtina vargti. Užtenka vieno pristatomojo sakinuko. Bet labai norėtųsi, kad pridėtumėte žanrus (administracijoj jie bendrai vadinami "stiliais", bet šiaip tai ten yra stiliai+žanrai+požanriai). Pvz, man tai visai nesvarbu, iš kokios šalies grupė ir kelintais metais pradėjo veiklą, bet žanras/požanris - ypač svarbu, nes dažniausiai nagrinėju atskirai kiekvieną žanrą ir klausau visas jam priklausančias (musice esančias) grupes. Ir ne vieną kartą teko čia beveik atsitiktinai atrasti tikrai neblogų grupių (arba sužinojus apie jas iš FB, Youtube ar kokiam forume), prie kurių nebuvo nurodytas joks žanras, tik priskirtas kažkuriam pagrindiniui - rock, electro, heavy ar pan. Štai kad ir Isos minimai grupei Vespero, kaip matau, irgi nepriskirti jokie žanrai...
Crazyz, bet juk tai kaip tik yra sveikintina :) Matosi, kad žmogus kapstosi tikrai ne muzikos paviršiuje ir pradėjo ja domėtis tikrai ne vakar. Isos pasiūlymų dėka papildysim musicą tomis retomis grupėmis, kurios galbūt čia ir nebūtų atsiradusios (žinoma, jeigu tik adminams pavyks išpildyti bent dalį tų pasiūlymų). Tų, kurie kaip Isa domisi tokiu plačiu muzikos žanrų spektru, musice yra vienetai.
..ieskojau krautrock grupes is Piterio, bet neatsimenu pavadinimo (kazkas apie Tibeta..), tai uzklydau cia, veliau paklausysiu, manau galima kazko idomaus rast:
..ieskojau krautrock grupes is Piterio, bet neatsimenu pavadinimo (kazkas apie Tibeta..), tai uzklydau cia, veliau paklausysiu, manau galima kazko idomaus rast:
ir stiprus darbas "Out of Nowhere" (nu jazz) - nuo free jazz ambient, fuzuotu gitaru, styginiu instr. orkestruociu iki tablu ir sitaros partiju kaikuriuose kompozicijose, na ir ,aisku, Jimio 'niekshishko vokalo^
veliau vis labiau krypsta i jazz (albumas "Higher Plane"), maziau elektronikos ir pastaruoju metu daugiausia groja su afrobeat`o grupe Kabu Kabu ("Joystone") ar koloboruojasi su bugniniku Tony Allen (grojusio su Nigerijos afrobyto legenda Fela Kuti)
teko pabuvoti ir Jimi`o soliniam, kai atlieka elektronine muzika uz savo dideliu a la povandeninio laivo pultu, ir Jimi`o dziazuojant su grupe pasirodymuose, 'turejau gera laika', vaikis turi parako ir humoro jausma
..ieskojau krautrock grupes is Piterio, bet neatsimenu pavadinimo (kazkas apie Tibeta..), tai uzklydau cia, veliau paklausysiu, manau galima kazko idomaus rast:
Pratęsiu Delacorado pastabą: įkelinėjant naujas grupes vargina bio ir nuotraukų tvarkymas. Šiuo metu ypač aktyvus pageidautojas Isa iš dalies tą daro, išvardindamas stilius ir sugretindamas su labiau girdėtomis grupėmis ar atlikėjais. Jis net pasiūlo vertingiausius albumus, nes kartais diskografijos būna Tangerine Dream apimties.
Man paieška nėra didelis vargas, bet štai biografiją (ne vienos eilutės) mielai copypastenčiau.
Dėl trinimo sutinku - reikia trinti, bet kad vienoj žinutėj prašo trijų ir daugiau ir ne visus pavyksta įkelti.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist -
Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt.
Pink Floyd - Learning to Fly
Jeigu su pasiūlymais įkeltumėte ir nuorodas, iš kur galima atsisiųsti minimų muzikantų albumus, tai tikėtina, kad jų atsiradimo musice procesas taptų daug greitesnis (ar bent jau kur kas realesnė jų atsiradimo galimybė). Nes kartais daugiau laiko atima ne tiek įkėlimas, kiek ieškojimas, iš kur gauti tų retesnių įrašų, o nuo šito adminams labai krenta motyvacija (jie juk padeda savanoriškai).
Beje, būtų patogiau, kad kiekvieną pasiūlymą, liečiantį grupę/atlikėją, rašytumėte atskirame komentare, o jei jis išpildomas - jį ištrintume (kitaip gausis chaosas).
praeityje ir pasaulis saves ligi galo nesusinaikino. Tik pora Japonijos miestu ir likusi pavojinga pusiausvyra tarp ass & mouth, rytu & vakaru, juodu & raudonu, geru & blogu, blondinu & brunetu, pionieriu & skautu, kairiu & desiniu
Vieno tukstancio devyniu simtu keturiu su puse desimciu musu dievo metu paukscio gegutes devintadieni baigesi chaosas ir nesantaika kai maisesi dangus ir zeme. Bobute ir senelis liko gyvi. Ir to pasekoje as cia esu. Salmai viksrai minos ir skeveldros liko
He sees you when you're sleeping (Big Bro!)
He knows when you're awake (Big Bro!)
He knows if you been bad or good (Tabloidas)
So be good for goodness sake
Oh, you better watch out, you better not cry
Better not pout, I'm tellin' you why
2014 m. birželio 1 d. 09:05:24
COLD TEAR RECORDS
- gan produktyvi Evaldo Azbukausko, žinomo kaip GiriuDvasios bei SoulSonic, Lietuvoje įkurta elektroninės muzikos įrašų studija, orientuota į ambient, dub, dub techno, ambient techno/house, deep techno stilius.
https://coldtear.com/about/
įrašai -
https://coldtear.com/releases/
kaip matome, albumus galima atsisiūsti ir nemokamai (klink klink), tad, manau, kaikurie music.lt vartotojai būtų dėkingi, jeigu tetos ir dėdės, kurie turi galimybę pildyti svetainės fonoteką, paįvairintų ją
2014 m. balandžio 9 d. 10:15:34
Lee „Scratch“ Perry gimė neturtingoje šeimoje mažame kaimelyje. 1950-ųjų pabaigoje jis atvažiavo į Kingstoną. Pirmąjį įrašą jis padarė kartu su Jamaikos muzikos įrašų pionieriumi Clement’u „Coxsone“ Dodd’u jo vėliau legendine tapusioje studijoje „Studio One“. Vėliau kas savaitę Lee „Scratch“ Perryrengdavo regio vakarėlius. 1960-ųjų pabaigoje jis padarė pirmąjį savo įrašą „Old For New“, o daina „Chicken Scratch“ tapo vietiniu hitu.
1966 metais Lee Perry paliko „Studio One“ studiją, teigdamas, kad per studijoje praleistą laiką negavo nei pripažinimo, nei pinigų. Jis iškart prisijungė prie prodiuserio Joe Gibbs’o, kuris kitais metais pakvietė Lee Perry vadovauti tik ką sukurtai įrašų kompanijai „Amalgamated“.
Kartą į „Upsetter Recerds“ atėjo Bob’as Marley, nusprendęs, kad jo grupės The Wailers karjerai gali padėti bendradarbiavimas su The Upsetters. Po kelių bendrų pasirodymų The Upsettersprisijungė prie The Wailers. Sužinojęs, jog Bob’as Marley perviliojo jo grupę, Lee Perry įsiuto ir net norėjo nudėti Marley. Galiausiai buvo nuspręsta, kad The Upsetters liks The Wailerssudėtyje, o Lee Perry taps grupės prodiuseriu.
1974 metais Kingstono pakraštyje Lee Perry pastatė savo naująją studiją. Virš jos durų Perry parašė „Black Ark“ ir pareiškė, kad nuo šiol čia bus visatosreggae centras. Prasidėjo Perry garso eksperimentai. Lee Perry beveik ištisai sėdėdavo studijoje ir rūkydavo marihuaną. Įrašai studijoje labiau panašėjo į vakarėlius, nes durys buvo atviros visiems.
Neišlaikiusi to, kad vyras visą dėmesį skiria muzikai, jo žmona Paulina paliko Perry ir pasiėmė vaikus. Taip pat 18-os valandų trukmės darbo dienos studijoje, kurių metų netrūko alkoholio ir marihuanos, stipriai paveikė Lee Perry. Vieną rytą jis visiškai sudegino „Black Ark“ studiją. Vėliau jis pasakojo, kad „Black Ark“ buvo pernelyg juoda ir baisi vieta. „Nepaisant to, kad aš esu juodas, aš turėjau sudeginti ją – ji buvo per daug juodą. Ji norėjo mane susėsti“, - sakė Perry.
1989 metais Lee Perry su savo naująja žmona Mireille persikėlė į Šveicariją. Žmona tapo jo vadybininke. 1990-aisiais savo name Ciuriche Perry įrengė studiją „White Ark“.
Praėjus beveik dviems dešimtmečiams po „Black Ark“ sudeginimo, atėjo antroji Lee Perrypopuliarumo banga.
2003 metais Lee Perry albumas „Jamaican E.T.“ Geriausio reggae albumo nominacijoje gavo „Grammy“ apdovanojimą. 2004-aisiais žurnalas „Rolling Stone“ irašė Perry į šimto iškiliausių visų laikų muzikantų sąrašą.
...
Scrath`o "rapas"
https://www.youtube.com/watch?v=69eNXrQkXtA
Jamaican E.T.
https://www.youtube.com/watch?v=EOHss_TZ70A&list=ALBTKoXRg38BCxww0hRNHuPjO9BC_YDTsp
šis bei tas
https://www.youtube.com/results?search_query=lee+scratch+perry++full+album
2014 m. vasario 21 d. 06:08:20
Lietuvos moog electro muzikos pionierius - Teisutis Makačinas - Disko muzika (1982)
tikrai įdomiai klausosi moog syntezas su lietuviškais tekstais
https://www.youtube.com/watch?v=6o60p7en600
https://www.youtube.com/watch?v=8_RuPAqAs4s
2014 m. sausio 21 d. 14:58:53
...sikart apie keturis lietuviskus kolektyvus
maciau music`as ikeles Lygiailyja, kur raso: ""Lygiailyja" buvo viena iš įdomiausių 90-ųjų Lietuvos alternatyviųjų grupių, viena iš tų, kurių muzikos – kaip aiškėja šiandien – nepalietė laikas…" - absoliuciai sutinku! - bet deja deja nera nei vienos dainos
https://www.youtube.com/watch?v=l9OvzYPFbOA
Lygiailyja lyderio M Juchneviciaus ir multiinstrumentalisto R Raspaliausko projekto Sweet Energy albumas "Get in Phase" (1995) - idomi industrial, techno, experimental electronikos eklektika
https://www.last.fm/music/Sweet+Energy
toliau tesiant Siauliu fenomena in 90s - Saule ir Zuvys - folk jazz albumas "Saule ir Zuvys" (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=XbkmH1zbft4
Lietuvos industrial pionieriai is Marijampoles - Modus - albumai "Uzsikrete Mirtimi" (1995) ir "Megaukis Tyla" (1998) - zinoma, 'suvedimas' galetu but geresnis, bet suvalkietiska shnekta ir industriniai bytai skamba idomiai, tinka pasitashkimui 'ant' dopingo
https://www.youtube.com/watch?v=8DynXrA-Ks0
https://www.youtube.com/watch?v=Ep6wFUD8zpA
kasete kazkur pameciau, bet radau mp3 cia:
https://archive.org/details/modus_uzsikrete_mirtimi
2014 m. sausio 20 d. 15:45:03
thrash-hop projektas (nors pats S Smirnov sako kad zodis 'projektas' labiau tinka Putino ir Medvedevo tendemui apibudinti) is Rusijos - КАЧ - riebus zodeliai ir taiklios frazes poltinem socialinem temom, koloboracijos su Lestermanu, Peppersteinu ir kt. siandie istrigo toks intro - priesintis ir maistaut pries sistema - beprasmiska, antiglobalistiniu ir pan organizaciju kurimas tik dar labiau ja sustiprina, reikia naudoti sistema savo asmeniniam progresui.
darbai:
"Gruzdy" - 2011
https://www.youtube.com/watch?v=AenPw0AvpK8
"Barsky Albom" - 2011
https://www.youtube.com/watch?v=fk8snOpZra4
"Soyuz-Apollon" - 2010
https://www.youtube.com/watch?v=tRlX-BPUR7c
"Daiposlushatvragu" - 2006
https://www.youtube.com/watch?v=eKCUjqPCQfo
"Zasluzhen6i Chekist" - 2013
https://www.youtube.com/watch?v=GHvianNm5vw
ir dar keletas EP`u, taciau youtubej megiamiausiu nerandu, zodziu, shunsnukiai irasineja gan daug ir kas geriausia - oficialiam saite - mp3 nemokami, na tokia tresh-shepitok-КАЧ pozicija - КАЧ for ka4 (viena is zodzio 'kachiat" reiksmiu - siustis), jie cia -
https://www.ka4.spb.ru/mainframe.htm
...siaip man - КАЧ - labiau reiskinys nei muzika ir savo 'zhostkumu' primena kultine E Letovo punk grupe - Grazhdanskaya Oborona, apie kuria turetu but atskira tema.
idomu kai zmones turi koncepta ir pozicija, o ne tik kazka groja kad grotu ir nebutina pritart ar sutikt kad jis ji jie sako tiesa, bet tai kurkas geriau, nei kaikuriu musu tautieciu muzikantu-zvaigzdiu politiniai pamyzciojimai... zodziu, Ka4 eta vam ne s r6inka xa4 ir ne snogov6ik pod narkozam
2014 m. sausio 18 d. 15:48:04
...siandien tingiu rashyt is atminties, tai kopypeistinu is wikipedijos:
Deutsch Nepal yra vieno asmens industrinės-ambient muzikos projektas iš Švedijos. Jo įkūrėjo pseudonimas – Lina Baby Doll. Nepaisant moteriško pseudonimo, jis yra vyras. Frozen Faces yra kitas to paties asmens muzikinis projektas.
Diskografija Deflagration Of Hell (1991) Benevolence (1993) * Tolerance (1994) Comprendido!… Time Stop! …And World Ending (1997) Erosion (1998) A Silent Siege (2002) Erotikon (2006) * Reutoff vs Deutsch Nepal - Kreuzung Vier (2009) Amygdala (2011) gal ir nieko labai ypatingo, bet gerai klausos,,,,,
kiek teko klausyt - labiausiai 'uzstrigo' "Benevolence" albumas,
https://www.youtube.com/watch?v=rPcRS9onmUw
tribal prieskonis primena Muslimgauze "Return of Black September" albuma. beje butu smagu music.lt`e rast Muslimgauze`o ethnic elektronikos experimentus ...na tai atskira tema, bet dabar sestadienio tingulys ir nesiplesiu (paminesiu tik "Narcotic" ir "Mullah Said" albumus), nes reiktu ilgokai kapstytis jo diskografijoj - labai daug prileides 'nuogu' kilpu, kurios super tinka semplavimui, mixavimui, shmixavimui ir pan... zodziu... jutube zeria keliolika pavyzdziu
https://www.youtube.com/watch?v=pZD0XYjZ_Iw&list=RDmC-g5I-QsH4
2014 m. sausio 12 d. 19:37:05
Shigeto - No Better Time Than Now (2013) - idm, glitch, downtempo, abstract muzika jazz'o itakoje. geras albumas, idomios teksturos
https://www.youtube.com/watch?v=zFBD7B90IQQ&list=PL5XA4NIalRMuyaq3PP2MA5XEzhl_8g1M9
2014 m. sausio 12 d. 14:49:57
tesiant Moon Duo tema - tai salutinis Ripley Johnson`o projektas kartu su Sanae Yamada (syntezai, drum mashina); pagrinde jis atlieka gitaru ir vokalu partijas quartete - Wooden Shjips (experimental drone noise spacey psy rock). transine ritmine linija ir Riplio gitaros improvizai tikrai haliucinuojantys ir ishneshantys stoga, o ir vokalas irasytas taip kaip man patinka - echo speisas, kaip instrumentas (ne pinokiskas auglys 'ant virsaus') - daugmaz bendroj linijoj su instrumentika; japonai turi atitinkama termina apibudinti Shjips`u muzika - 'maborishi' - mazdaug reiskianti miraza, haliucinacija, praeities fantoma, a la sapno busena, kur viskas yra imanoma.
atradau si San Francisko band`a neseniai, uzkabino toks paprastas a la garage rock, (kartais primena Velvetus), ir ishaugantis i visiska psichodelika palaikoma tikslaus 'laikrodinio' byto......uzuominos i krautrock`a....
....zodziu....
albumas - "Dos" (2009)
https://www.youtube.com/watch?v=pU62RPdZ3Sg
ir "Back to Land" (2013)
https://www.youtube.com/watch?v=ax6-FtmKOZ0&list=PLF23nPY231nNYbmQnKxwLolk-Dp08HX6C
...geras sekmadienio vakaras...
2014 m. sausio 12 d. 09:30:51
ambient elektronines muzikos kompozitorius ir prodiuseris - Pete Namlook (paliko mus 2012-tais) - aibe soliniu ir koloboraciniu (su Bill Laswell, Klaus Schulze, Tetsua Inoue, Richie Hawtin (aka Plastikman), Atom Heart, dr Atmo ir kt) darbu
"electronic music center" (moden classical, experimental, ambient) - 1996
su dr Atmo "Silence (ambient) - 1995
su New Composers "Planetaruim 2" (ambient, modern classical, techno) - 1999
https://www.youtube.com/watch?v=Em2Mp5DIAak
su Bill Laswell "Psychonavigation" (ambient, dub, experimental) - berods 4 daliu ciklas
https://www.youtube.com/watch?v=ol0LMKb-Oyc
su Klaus Schulze "Dark Side of the Moog" (electro, experimental, ambient) - 1994
https://www.youtube.com/watch?v=JkACjmiepmo
"Music for Urban Meditation" (ambient, drone, minimal) ciklas
https://www.youtube.com/watch?v=j7FtucHxdGs
su Richie Hawtin "From Within" ( ciklas
https://www.youtube.com/watch?v=6B87LLNh48Y&list=PL8DD2790D3F3DF830
ir tt ir pan
...
pokalbis su Namlook`u:
https://www.youtube.com/watch?v=XhK5qsvIwpc
2014 m. sausio 12 d. 06:31:28
nuo 2001-u metu grupes ar projekto, nezinau kaip tiksliau tai pavadint, galbut organizmo - The Orb narys - 57metis, sveicaru kilmes,- Thomas Fehlmann (ambient , minimal techno). ypatingai Tomo itaka Orbu muzika jauciasi albumuose - "okie dokie it`s the orb on kompakt", "bicycles & tricycles", "more tales from the obsevatory" - kuriame, man kyla klausimas - ka veikia Paterson`as ('kertinis' orbas), nes struktura ir stilistika (dub techno) - grynai Fehlmann`o.............................na pakaks apie orbus.
Thomas Fehlmann (nuo minimaliai pulsuojancio hipnotinio ambient iki dub techno ir tech house) - pastaruoju metu dazniausiai isirasineja Berlyno record leible "Kompakt" (orientuotas i minimal techno, microhouse muzika)
labiausiai 'uzstrige' albumai:
"good fridge. flowing: ninezeronineight" (1998)
"visions of blah" (2002)
"lowflow" (2004)
"honigpumpe" (2007) - ivadine kompozicija -"strahlensatz"("spinduliu sakinys") viena megemiausiu is tomo kurybos
https://www.youtube.com/watch?v=T0UTIPLbvRE
"gute luft" (2010)
...
Fehlmann apie save, kurybos 'irankius' ir pasirodymus -
https://www.youtube.com/watch?v=Cv9xA_eng1Q
Fehlmann`o jutube shmixas -
https://www.youtube.com/watch?v=fKUFtf3dvSU&list=PL52DE0410A2806F5C
2014 m. sausio 11 d. 20:59:30
Jei nėra noro/laiko, tai su tom biografijom visai nebūtina vargti. Užtenka vieno pristatomojo sakinuko. Bet labai norėtųsi, kad pridėtumėte žanrus (administracijoj jie bendrai vadinami "stiliais", bet šiaip tai ten yra stiliai+žanrai+požanriai). Pvz, man tai visai nesvarbu, iš kokios šalies grupė ir kelintais metais pradėjo veiklą, bet žanras/požanris - ypač svarbu, nes dažniausiai nagrinėju atskirai kiekvieną žanrą ir klausau visas jam priklausančias (musice esančias) grupes. Ir ne vieną kartą teko čia beveik atsitiktinai atrasti tikrai neblogų grupių (arba sužinojus apie jas iš FB, Youtube ar kokiam forume), prie kurių nebuvo nurodytas joks žanras, tik priskirtas kažkuriam pagrindiniui - rock, electro, heavy ar pan. Štai kad ir Isos minimai grupei Vespero, kaip matau, irgi nepriskirti jokie žanrai...
Crazyz, bet juk tai kaip tik yra sveikintina :) Matosi, kad žmogus kapstosi tikrai ne muzikos paviršiuje ir pradėjo ja domėtis tikrai ne vakar. Isos pasiūlymų dėka papildysim musicą tomis retomis grupėmis, kurios galbūt čia ir nebūtų atsiradusios (žinoma, jeigu tik adminams pavyks išpildyti bent dalį tų pasiūlymų). Tų, kurie kaip Isa domisi tokiu plačiu muzikos žanrų spektru, musice yra vienetai.
2014 m. sausio 11 d. 18:52:18
Vespero jau daugiau kaip metai yra įkelti.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
2014 m. sausio 11 d. 13:39:51
..buna nusibosta klausytis muzikos, kur galima lengvai nuspet sekanti akorda,,, kai norisi netiketumu tenka kapstytis darzhe
2014 m. sausio 11 d. 13:27:31
jei per telika nerodo nereiskia kad nezinomas
2014 m. sausio 11 d. 11:45:43
kažkaip isa tu čia labiausiai visko tiek pasigendi :D
ir ko tu čia tiek klausai? niekam nežinomo. Iš kokių palėpių tu visa tai trauki?:D
2014 m. sausio 11 d. 11:29:33
Zeitwind is Belgogrado, - kraut-transinis "Das Veruckt"(2010) - 'ishnese' stoga,,,
https://pleer.com/tracks/5628026BWRt
speisiniai Vespero is Astrachan
https://pleer.com/search?q=vespero
Rainbow Crab improvizacijos is Omsko
https://the-russian-rock.com/tag/siberian-rock/
2014 m. sausio 11 d. 06:59:21
suomiu ekscentriskas muzikas ir kompozitorius, jungiantis elektronika su jazz`u, afrobeat`u, smaikstus performeris - Jimi Tenor (klavisiniai, saksas, fleita, vokalas, elektroniniai 'padargai').
paminetini albumai:
Warp`e irasyti albumai - "Intervision" (future jazz, downtempo), varijuojantis nuo 'riebiu' iki speisiniu syntezo partiju, ironisko glamurinio vokalo
https://www.youtube.com/watch?v=sKNSPP2hNTk&list=ALBTKoXRg38BC7kn7SDWYatjGkG2To2tOz
ir stiprus darbas "Out of Nowhere" (nu jazz) - nuo free jazz ambient, fuzuotu gitaru, styginiu instr. orkestruociu iki tablu ir sitaros partiju kaikuriuose kompozicijose, na ir ,aisku, Jimio 'niekshishko vokalo^
https://www.youtube.com/watch?v=QW4jiAhgy3U
https://www.youtube.com/watch?v=9JPOXK_XpvY
kitose irasu kompanijose isleisti acid jazz`ai
"Utopian Dream", "Beyond the Stars"
veliau vis labiau krypsta i jazz (albumas "Higher Plane"), maziau elektronikos ir pastaruoju metu daugiausia groja su afrobeat`o grupe Kabu Kabu ("Joystone") ar koloboruojasi su bugniniku Tony Allen (grojusio su Nigerijos afrobyto legenda Fela Kuti)
https://www.youtube.com/watch?v=9_xJBhk5E5Q
https://www.youtube.com/watch?v=D2G-nWjmEaM
2013-tu albume "Exocosmos" - ambient jazz, daugiau eksperimentu, free-jazz`o
https://www.youtube.com/watch?v=ZOtv_mBlu5c
...
teko pabuvoti ir Jimi`o soliniam, kai atlieka elektronine muzika uz savo dideliu a la povandeninio laivo pultu, ir Jimi`o dziazuojant su grupe pasirodymuose, 'turejau gera laika', vaikis turi parako ir humoro jausma
2014 m. sausio 11 d. 06:12:22
didelis archyvas -
muzerba.ru
archive.org
...
..ieskojau krautrock grupes is Piterio, bet neatsimenu pavadinimo (kazkas apie Tibeta..), tai uzklydau cia, veliau paklausysiu, manau galima kazko idomaus rast:
https://the-russian-rock.com/tag/krautrock/
2014 m. sausio 10 d. 20:44:57
Pratęsiu Delacorado pastabą: įkelinėjant naujas grupes vargina bio ir nuotraukų tvarkymas. Šiuo metu ypač aktyvus pageidautojas Isa iš dalies tą daro, išvardindamas stilius ir sugretindamas su labiau girdėtomis grupėmis ar atlikėjais. Jis net pasiūlo vertingiausius albumus, nes kartais diskografijos būna Tangerine Dream apimties.
Man paieška nėra didelis vargas, bet štai biografiją (ne vienos eilutės) mielai copypastenčiau.
Dėl trinimo sutinku - reikia trinti, bet kad vienoj žinutėj prašo trijų ir daugiau ir ne visus pavyksta įkelti.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
2014 m. sausio 10 d. 20:04:31
Jeigu su pasiūlymais įkeltumėte ir nuorodas, iš kur galima atsisiųsti minimų muzikantų albumus, tai tikėtina, kad jų atsiradimo musice procesas taptų daug greitesnis (ar bent jau kur kas realesnė jų atsiradimo galimybė). Nes kartais daugiau laiko atima ne tiek įkėlimas, kiek ieškojimas, iš kur gauti tų retesnių įrašų, o nuo šito adminams labai krenta motyvacija (jie juk padeda savanoriškai).
Beje, būtų patogiau, kad kiekvieną pasiūlymą, liečiantį grupę/atlikėją, rašytumėte atskirame komentare, o jei jis išpildomas - jį ištrintume (kitaip gausis chaosas).