Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Mano 2018 m. Spotify Wrapped statistika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

2018 metai buvo ne mažiau spalvingi ir įdomūs, nei praeiti. Pokyčių ir vėl netrūko, ir jie buvo netgi didesni bei reikšmingesni, nei bet kada. Yra dėl ko didžiuotis, yra dalykų, dėl kurių negali didžiuotis, bet svarbiausia, kad po truputi atsiranda geresnis balansas. Pajudėjimas nuo neigiamų kenksmingų ilgamečių įpročių ir nervų išteklių išnaudojimų prie daug didesnės ramybės ir susitelkimo į tai, kas tikrai svarbiausia. Antroji metų dalis ypatingai pasižymėjo teigiamų pokyčių prasme, ir dabar užtikrintai galima sakyti, kad gyvenimas yra geras.

 

Pati aktualiausia sritis - muzika! Man ji tikrai viena aktualiausių gyvenimo sričių be abejonės. Vaikas, tėvas, draugas, psichologas ir viskas viename. Tikiuosi, kad ir savo muzikinius vaikus pradėsiu gimdyti po kurio laiko. Nebent įvyks persileidimas (galbūt nereikalinga įžanga į juodąjį humorą, kurią galėčiau iškirpti, bet pasirinksiu palikti). 

 

Spotify Wrapped 2018 man pateikta statistika paliko įspūdį, teigiamą ir malonų. Pasirodo, šiemet buvau įlindus į šitą appsą dvigubai daugiau laiko, palyginus su praeitais metais - tai ne melas - tikrai pradėjau dažniau naudoti Spotify.

 

Kitas faktas, kuris taip pat kiek nustebino, nors iš esmės ne, tai kad aš klausau 94% daugiau ne mainstreaminės muzikos, nei vidutinis Spotify vartotojas. Aišku, negali už gryną pinigą priimti šios informacijos, turint omenyje, kad ji nebūtinai atitinka realybę, tačiau jeigu įsivaizduojant, kad lyginimas vykdomas vien su kitais tokio pat aktyvumo vartotojais, tai greičiausiai yra labai accurate. O taip pat pastebiu, kad ir socialinėse medijose, mano amžiaus grupės žmonių didžiausias muzikinis susidomėjimas išties apima populiarius pop, pop rock, hip hop stiliaus, ir, žinoma, atskiro pasaulėlio, k-pop atlikėjus.

 

Dabar statistikos su atlikėjais surašymas:

 

Daugiasiai klausytas atlikėjas - Paradise Lost.

Taip, taip, taip, puikiai prisimenu, kiek daug laiko su jais praleidau, ir tai prasidėjo dar 2017 metais. Buvau išsinagrinėjusi visą PL diskografiją, ko seniai nedariau su jokia grupe, nes jie man buvo ant tiek aktualūs. PL muzika nuo paauglystės pradžios buvo itin reikšminga man, ir su metais tapau užkietėjusia jų gerbėja. Jie, panašu, kad liko vieninteliai gotikinio metalo atstovai, kurių dar klausausi šiomis dienomis. Taip, mano muzikinis skonis per šitiek metų pakito. PL yra savaip ypatingi, ir tikrai ne vien gotikinio aspekto prasme, jų skambesys, skambesio kitimas iš metų yra kažkas gerbtino man asmeniškai, ir kažin ar kada nustosiu kalbėti paie juos be susižavėjimo jausmo.

 

Pirma perklausyta daina 2018 m. - Nine Inch Nails - Starfuckers, Inc.

Irgi gerai atsimenu. Klausiausi NIN albumo "The Fragile", iš kurio minėta daina ir yra. Vėliau metuose, tiksliau, antroje jų pusėje dar sužinojau, kad šis albumas yra įtrauktas į Steven Wilson "Artists's Choice" sąrašą, kas mane privertė dar teigiamiau apie jį galvoti, nei galvojau perklausius. Taigi, pretty happy.

 

 

Atlikėjų TOPas:

Paradise Lost

Depeche Mode

Voyager

Camel

Porcupine Tree

 

 

TOP dainos:

Depeche Mode - Nothing

Depeche Mode - Sacred

Soen - Sister

A Perfect Circle - TalkTalk

Depeche Mode - Halo

 

 

TOP žanrai:

Rock

Indie

Metal

Punk

Pop

 

 

Dar vienas extra įdomus dalykas, kurį verta pažymėti: seniausia klausyta daina - Thelonious Monk - Round Midnight (1951)

Neatsimenu, kaip, kur, kada ir kodėl, bet nesigailiu dabar klausydamasi šio džiazinio bebop pianino numerio.

 

 

Ačiū už galimą dėmesį ir noriu palinkėti jaukių, smagių ir laimingų ateinančių švenčių!

 

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Depeche Mode - Nothing
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Depeche Mode - Sacred
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Soen - Sister
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! A Perfect Circle - TalkTalk
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Depeche Mode - Halo
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Camel
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Porcupine Tree
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Voyager
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Paradise Lost
 2018 m. gruodžio 12 d.

 2026 m. vasario 22 d.
 2026 m. vasario 1 d.
 2026 m. sausio 10 d.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2019 m. sausio 7 d. 16:39:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi klausau Spotify, bet nežinau, kaip gauti tokią statistiką.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Silentist
2018 m. gruodžio 12 d. 16:37:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nežinau, ar čia mitas, ar tiesa, bet daug kur skaiciau, kad programa deezer streamina kur kas kokybiškesnio suspaudimo muzika, nei spotify, kur kartais gali pasitaikyti 64 kbps bitrate dainos. Tiesa, aš naudoju tiek deezer, tiek spotify, bet daugiau deezer. 


____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Steven Tyler Steven Tyler
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

22:07 - 4Blackberry
O prioritetai man pastaruoju metu yra nauji leidimai. Dar kitas dalykas, kad naujos grupės dažnai jau nebepateikia nieko įdomaus man. Ar bent nesilygina su savo "pirmtakais", kad norėtųsi į juos gilintis.
22:06 - 4Blackberry
Nauji atradimai lieka tikrai paskutinėje vietoje ir praktiškai pamirštami. Kartais tik, jeigu pagal asociaciją su kita grupe atrandu, perklausau kokias kelias dainas, ir dažnai tuo ir pasibaigia, nes reikia grįžti prie prioritetų.
21:58 - einaras13
Tai panaši dilema ir man. Mano JAU mėgstamos grupės kepa kūrybą tempais, kurie man žiauriai per dideli, o čia dar naujas grupes atradinėti. Dažniausiai pas mane atradimai dabar būna "nes Spotify algoritmas išmetė", o ne intentional prisėdimai prie kažko
21:48 - 4Blackberry
Nes pasirodo, juose gali slėptis įdomių, netikėtų dalykų. Pvz., netyčia atradau vieną bitlų dainą, nuo kurios užsikabinau, ir paaiškėjo visas Yellow Submarine albumas įdomus. Bet kur čia spėsi perklausyt, kai tiek naujų reikia peržvelgti...
21:46 - 4Blackberry
Tai niekas netrukdo. Nėra ir labai didelė diskografija studijinių albumų. O man vis dar reikia normaliai perklausyti visus klasikinius, kurių gal nei vieno albumo normaliai taip ir neperklausiau. Bitlai, Rolling Stones, Kinks...
21:19 - einaras13
Man reiktų kažkada pradėt santykius su Wings. Visuomet Wings turėjau omeny kaip mane labiau dominantį projektą negu patys bitlai, bet vis kažkur kitur dėmesys nukrypsta. Bet neabejoju, jog Wings kataloge rasčiau nemažai ką sau artimo.
20:08 - 4Blackberry
Kažin ar uždėjus šauktuką pavadinime pasitaisytų. Nes šauktukas ir turėtų būti pagal viską. O gal jis buvo išimtas su priežastim... Hm, įdomus mistinis detektyvas.
20:01 - einaras13
Šitas yra labai geras, made my day Įdomu tai, kad tikroje albumo nuorodoje yra brūkšnelis prieš "Help". Toks jausmas, kad kažkas bandė taisyti šitą situaciją ir nesugalvojo nieko geriau kaip įterpti brūkšniuką Arba labai keistas netyčiukas.
19:12 - 4Blackberry
Pavyksta ten patekti tik jei iš dainos tame albume profilio spaudžiama ant albumo nuorodos.
19:10 - 4Blackberry
Ok, dar vienas juokingas dalykas ištiko. Negali įeiti į The Beatles albumo Help puslapį, nes paspaudus nukreipia į svetainės pagalbos puslapį!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 4969
  Iš viso užsiregistravę: 73773
  Naujausias narys: aliciaanch
  Šiandien apsilankė: 148865