Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

„Mercedes-Benz“ atstovai pastebėjo lietuvių grupę „Deeper Upper“

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jaunus pasaulio atlikėjus remiančios kompanijos „Mercedes-Benz“ ir „Neuland+Herzer“ vakar išleido 45-ąjį rinktinių dainų albumą pavadinimu Vision Diamond“. Tarp 10 geriausių dainų pateko ir lietuvių indie roko grupės „Deeper Upper“ kūrinys „I am the colours“.


„Man iškart patiko jūsų muzika, ačiū jums už tai“, – pranešdamas gerą žinią, laiške rašė kompanijos „Neuland+Herzer“ atstovas Güray Uysal.


„Mercedes-Benz“ ir „Neuland+Herzer“ remia jaunus atlikėjus jau daugiau nei 7-erius metus. Šis rinktinių dainų albumas – tai jau 45-asis „Mercedes-Benz“ ir „Neuland+Herzer“ bendro darbo rezultatas. „Mercedes-Benz“ dainų rinkiniai pasirodo kas aštuonias savaites, kuriuose kaskart išleidžiama po 10 atrinktų geriausių kūrinių, kuriuos siūlo jauni atlikėjai iš viso pasaulio. Dainų rinkinį nemokamai galima atsisiųsti iš oficialios „Mercedes-Benz“ internetinės svetainės.


„Džiaugiamės šiuo įvertinimu, nes tai dar viena galimybė pristatyti savo kūrybą platesnei publikai. Pastebime, kad paskutiniu metu sulaukiame vis didesnio susidomėjimo ir palaikymo iš užsienio klausytojų“, – sako grupės „Deeper Upper“ vokalistas Daktaras Kęstutis.


Kaip teigiama oficialiame „Mercedes-Benz“ pranešime, pastarasis albumas skirtas maloniai ir atpalaiduojančiai kelionei, todėl simboliškai pavadintas Vision Diamond“ – naujausio „Mercedes-Benz“ automobilio Viano VISION DIAMOND“ pristatymo proga.


„Kelionė garsais prasideda saulėtoje Kalifornijoje, klaidžioja po likusią Jungtinių Valstijų dalį, kirsdama Atlantą patenka tiesiai į Berliną,  iš jo – į gilioje Rusijoje esanį Novosibirską, prieš tai užsukant į Marselio, Tel Avivo miestus, Čekiją ir galiausiai pasiekia paskutinę stotelę – Lietuvą“ – tokiu skambiu aprašymu pristatomas naujausias „Mercedes-Benz“ dainų albumas.


„Mercedes-Benz“ ir „Neuland+Herzer“ pastebi lietuvių kūrybą ne pirmą kartą. Praėjusiame dainų rinkinyje galima buvo išgirsti atlikėjo Marko Palubenkos kūrinį „Jazz“.


Tai jau antrasis rinktinių dainų albumas, į kurį patenka grupės „Deeper Upper“ daina „I am the colours“, kadangi kūrinys taip pat buvo atrinktas į populiarių muzikos vakarėlių „Liverpool party“ organizatorių išleistą dainų rinkinį. Jo pristatymas laukia gegužės pradžioje.


Artimiausi „Deeper Upper“ pasirodymai – gegužės 4 d. Kauno lofte „Gargaras“ ir gegužės 5 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kur vyks „Liverpool party“ gimtadienio vakarėliai. Taip pat šią vasarą klausytojai turės progą išgirsti „Deeper Upper“ muziką ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Apie juos grupė praneš artimiausiu metu savo socialiniuose tinkluose.



Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 1763   Data: 2012-04-26
Esamas tekstas

Jaunus pasaulio atlikėjus remiančios kompanijos „Mercedes-Benz“ ir „Neuland+Herzer“ vakar išleido 45-ąjį rinktinių dainų albumą pavadinimu „Vision Diamond“. Tarp 10 geriausių dainų pateko ir lietuvių indie roko grupės „Deeper Upper“ kūrinys „I am the colours“.
„Man iškart patiko jūsų muzika, ačiū jums už tai“, – pranešdamas gerą žinią, laiške rašė kompanijos „Neuland+Herzer“ atstovas Güray Uysal.
„Mercedes-Benz“ ir „Neuland+Herzer“ remia jaunus atlikėjus jau daugiau nei 7-erius metus. Šis rinktinių dainų albumas – tai jau 45-asis „Mercedes-Benz“ ir „Neuland+Herzer“ bendro darbo rezultatas. „Mercedes-Benz“ dainų rinkiniai pasirodo kas aštuonias savaites, kuriuose kaskart išleidžiama po 10 atrinktų geriausių kūrinių, kuriuos siūlo jauni atlikėjai iš viso pasaulio. Dainų rinkinį nemokamai galima atsisiųsti iš oficialios „Mercedes-Benz“ internetinės svetainės.
„Džiaugiamės šiuo įvertinimu, nes tai dar viena galimybė pristatyti savo kūrybą platesnei publikai. Pastebime, kad paskutiniu metu sulaukiame vis didesnio susidomėjimo ir palaikymo iš užsienio klausytojų“, – sako grupės „Deeper Upper“ vokalistas Daktaras Kęstutis.
Kaip teigiama oficialiame „Mercedes-Benz“ pranešime, pastarasis albumas skirtas maloniai ir atpalaiduojančiai kelionei, todėl simboliškai pavadintas „Vision Diamond“ – naujausio „Mercedes-Benz“ automobilio „Viano VISION DIAMOND“ pristatymo proga.
„Kelionė garsais prasideda saulėtoje Kalifornijoje, klaidžioja po likusią Jungtinių Valstijų dalį, kirsdama Atlantą patenka tiesiai į Berliną,  iš jo – į gilioje Rusijoje esanį Novosibirską, prieš tai užsukant į Marselio, Tel Avivo miestus, Čekiją ir galiausiai pasiekia paskutinę stotelę – Lietuvą“ – tokiu skambiu aprašymu pristatomas naujausias „Mercedes-Benz“ dainų albumas.
„Mercedes-Benz“ ir „Neuland+Herzer“ pastebi lietuvių kūrybą ne pirmą kartą. Praėjusiame dainų rinkinyje galima buvo išgirsti atlikėjo Marko Palubenkos kūrinį „Jazz“.
Tai jau antrasis rinktinių dainų albumas, į kurį patenka grupės „Deeper Upper“ daina „I am the colours“, kadangi kūrinys taip pat buvo atrinktas į populiarių muzikos vakarėlių „Liverpool party“ organizatorių išleistą dainų rinkinį. Jo pristatymas laukia gegužės pradžioje.
Artimiausi „Deeper Upper“ pasirodymai – gegužės 4 d. Kauno lofte „Gargaras“ ir gegužės 5 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kur vyks „Liverpool party“ gimtadienio vakarėliai. Taip pat šią vasarą klausytojai turės progą išgirsti „Deeper Upper“ muziką ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Apie juos grupė praneš artimiausiu metu savo socialiniuose tinkluose.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Naujo „Deeper Upper“ kūrinio ir klipo premjera: kaip grupė atrodytų ir skambėtų 80-aisiais?
0
0

Pastaruoju metu ne vieną muzikinę naujieną pristatę „Deeper Upper“ turi dar vieną žinią. Šiandien grupė internete pristatė šviežiausią jų kūrinį ir vaizdo klipą pavadinimu „Made in 1982“. Kūrinys, įkvėptas aštunto dešimtmečio populiariosios kultūros, l...
Šįvakar „Lofte“ – naujo „Deeper Upper“ singlo pristatymas (video interviu)
0
0

Šiandien, balanžio 23-ąją, daugelio jau pamėgtoje pirmadieninių gyvos muzikos koncertų serijoje LOCAL MONDAYS – „Deeper Upper“ pasirodymas, kurio metu vaikinai pristatys naujausią savo singlą „Boys Don't Cry“. Ryškūs sintezatoriai, įmantrūs gitarų efek...
RENGINIO RECENZIJA | Nesikeičianti „Hurts“ klasika (+ FOTO GALERIJA)
3
1

Kai pirmą kartą išgirdau žymiąją britų dueto „Hurts“ dainą „Silver Lining“ iš pirmojo jų albumo „Happiness“, negalėjau išmesti jos iš galvos. Kai išėjo antrasis albumas „Exile“, šio tamsuma vertė jo klausyti vėl ir vėl, ir sukamas jis yra iki šiol. Kai iš...
„Deeper Upper“ duoklė praėjusiai vasarai – naujas singlas „Summer We Lost“
1
0

Vilniečių „synthpop“ grupė „Deeper Upper“ rudenį pradeda pristatydami šviežią kūrinį „Summer We Lost“ bei vaizdo klipą jam. Ši daina – tai odė vasaros prisiminimams, kurie kaip metafora simbolizuoja ilgesį visiems ryškiems gyvenimo įvykiams. „Rašydami ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


ba. ba.
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2861
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 241412