Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

„Mokinukės“ tikisi sulaukti „Sel“ lyderio pagalbos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Mokinukės".

"Mokinukės".

Lapkričio 17-ąją LNK televizijos rengiamos „Nacionalinės muzikos lygos“ varžytuvėse, kuriose rungsis „Biplan“ ir „Mokinukės“, prognozuojama bene įnirtingiausia šio rudens sezono NML kova. Kovoti iki paskutinio prakaito lašo žada ir netrukus po ilgos pertraukos albumą išleisiantys „Biplan“, ir šiemet lietuviškos muzikos sensacija tapusios „Mokinukės“.

Hitais „Pažadai“, „Bye bye“ bei praėjusią savaitę nauja radijo stotims pasiūlyta daina „Vasaros ilgiuos“ klausytojų širdis užkariavusios Suvalkijos merginos ketina į pagalbą pasitelkti slaptą ginklą - „Sel“ lyderį Egidijų Dragūną.

Naują albumą įrašinėjantis atlikėjas sakė, kad „duoda 85 proc.“, jog ateinantį trečiadienį atvyks į studiją ir tiesioginiame LNK eteryje kartu su „Mokinukėmis“ atliks SEL dainos „Vėjas“ naują versiją. Tačiau Egidijus garsėja kaip nenuspėjama popmuzikos žvaigždė, tad intriga – pasirodys jis kartu su „Mokinukėmis“ varžytuvėse ar ne – išlieka.

Nauja dar 1995 metais sukurto „Vėjo“ versija įrašyta prieš mėnesį pasirodžiusiame debiutiniame „Mokinukių“ albume „Pažadai“. Dėl susiklosčiusių įvairių aplinkybių ir merginos, ir charizmatiškasis „Sel’as“ savo vokalų partijas įrašinėjo atskirai, tad pasirodymas per NML jiems taptų ir pirmuoju susitikimu.

„“Sel“ buvo ir yra viena mėgstamiausių mūsų grupių. Labai apsidžiaugėme, kai Egidijus maloniai sutiko kartu su mumis įrašyti „Vėją“. Kiek apmaudu, kad įrašinėjant šią dainą mūsų keliai nesusikirto. Tačiau esame įsitikinusios, kad nors žiniasklaidos jis ir vadinamas skandalistu, Egis yra mielas bei draugiškas žmogus, tad turėsime apie ką pasikalbėti“, - vylėsi susitikimo su „Selu“ nekantriai laukiančios „Mokinukės“.

„Sel“ lyderis E.Dragūnas taip pat negailėjo šiltų žodžių sparčiai išpopuliarėjusioms merginoms. „Ateina nauja karta, ir man džiugu, kad į sceną lipa tokios talentingos dainininkės, - „Mokinukės“ gyrė E.Dragūnas. - Tikiu, kad jų laukia šviesi ateitis“.

Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: Bombonešis   Peržiūrėta kartų: 1159   Data: 2004-11-16
Esamas tekstas

"Mokinukės".Lapkričio 17-ąją LNK televizijos rengiamos „Nacionalinės muzikos lygos“ varžytuvėse, kuriose rungsis „Biplan“ ir „Mokinukės“, prognozuojama bene įnirtingiausia šio rudens sezono NML kova. Kovoti iki paskutinio prakaito lašo žada ir netrukus po ilgos pertraukos albumą išleisiantys „Biplan“, ir šiemet lietuviškos muzikos sensacija tapusios „Mokinukės“.

Hitais „Pažadai“, „Bye bye“ bei praėjusią savaitę nauja radijo stotims pasiūlyta daina „Vasaros ilgiuos“ klausytojų širdis užkariavusios Suvalkijos merginos ketina į pagalbą pasitelkti slaptą ginklą - „Sel“ lyderį Egidijų Dragūną.

Naują albumą įrašinėjantis atlikėjas sakė, kad „duoda 85 proc.“, jog ateinantį trečiadienį atvyks į studiją ir tiesioginiame LNK eteryje kartu su „Mokinukėmis“ atliks SEL dainos „Vėjas“ naują versiją. Tačiau Egidijus garsėja kaip nenuspėjama popmuzikos žvaigždė, tad intriga – pasirodys jis kartu su „Mokinukėmis“ varžytuvėse ar ne – išlieka.

Nauja dar 1995 metais sukurto „Vėjo“ versija įrašyta prieš mėnesį pasirodžiusiame debiutiniame „Mokinukių“ albume „Pažadai“. Dėl susiklosčiusių įvairių aplinkybių ir merginos, ir charizmatiškasis „Sel’as“ savo vokalų partijas įrašinėjo atskirai, tad pasirodymas per NML jiems taptų ir pirmuoju susitikimu.

„“Sel“ buvo ir yra viena mėgstamiausių mūsų grupių. Labai apsidžiaugėme, kai Egidijus maloniai sutiko kartu su mumis įrašyti „Vėją“. Kiek apmaudu, kad įrašinėjant šią dainą mūsų keliai nesusikirto. Tačiau esame įsitikinusios, kad nors žiniasklaidos jis ir vadinamas skandalistu, Egis yra mielas bei draugiškas žmogus, tad turėsime apie ką pasikalbėti“, - vylėsi susitikimo su „Selu“ nekantriai laukiančios „Mokinukės“.

„Sel“ lyderis E.Dragūnas taip pat negailėjo šiltų žodžių sparčiai išpopuliarėjusioms merginoms. „Ateina nauja karta, ir man džiugu, kad į sceną lipa tokios talentingos dainininkės, - „Mokinukės“ gyrė E.Dragūnas. - Tikiu, kad jų laukia šviesi ateitis“.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (20)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Barmalejus
2004 m. lapkričio 26 d. 15:45:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo mokinukes tai nieko gero selas gerai sudainavo bet siaip originalas graziau zymiai na mokinukerms cia nuskilo na kisa savo nosi kur tik gali nabages

Atsakyti
Leann
2004 m. lapkričio 18 d. 14:56:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nepatiko man vakar ju atlikta daina originalui nieks negali prilygt!

Atsakyti
Bakuzhis
2004 m. lapkričio 18 d. 02:05:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
reik tiketis kad kaimietem nepades

Atsakyti
mc_t
2004 m. lapkričio 17 d. 21:19:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
blt laimejo kalytes

____________________
all eyez on me... [img]http://glazba.monitor.hr/recenzije/0036/slike/2pac.jpg[/img]
Atsakyti
me_crazy_4_me
2004 m. lapkričio 17 d. 21:02:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
idomu, ka jie vienas apie kita manys po pirmojo susitikimo ir kaip jiems pavyks susidainuoti per pirmaji dainavima gyvai kartu.

____________________
I'm sure of your ability to become my perfect enemy. Wake up and face me, don't play dead cos maybe someday I'll walk away and say: "You disappoint me, maybe you're better off this way"
Atsakyti
djMunis
2004 m. lapkričio 17 d. 19:19:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nei uz ta nei uz ta as grupe, bet geriau jau laimetu biplan

____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
Atsakyti
mc_t
2004 m. lapkričio 17 d. 16:04:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bbd ant tu mokinukiu biplanai 100k gersni +jie bent kzka sugeba o chia suvalkijos vaikai dirbtinai ishkelti i pop aukshtumas...

____________________
all eyez on me... [img]http://glazba.monitor.hr/recenzije/0036/slike/2pac.jpg[/img]
Atsakyti
Leann
2004 m. lapkričio 17 d. 15:47:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
subega nebent pagal fonograma padainuot... turtingu teveliu mergaites. na aisku, jei turi pinigu, tai bet kas gali tapt "talentinga zvaigzde".

Atsakyti
rrruta
2004 m. lapkričio 17 d. 15:05:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zinot net bjauru pasidaro kaip jus ant ju varot.kazin ar patys ka nors pasieksit tik kitus peikt sugebat!puikiai suprantu kaip jom yra sunku repetuot ir apskritai tarp tokiu zmoniu kaip jus gyvent.as jas palaikau nes jos sunkiai dirba iir yra talentingos.sugeba daugiau nei kad kitus peikt

Atsakyti
Horas
2004 m. lapkričio 17 d. 13:50:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikiuosi ju laukia niuri ateitis...

____________________
The Death is not the end...
Atsakyti
sapphire
2004 m. lapkričio 17 d. 12:08:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mokinukes....... man keista darosi, kad Dragunas taip skambiai apie jas atsiliepe. Arba jis ka nors is ju gavo, arba dar gaus DD

Atsakyti
Leann
2004 m. lapkričio 17 d. 11:59:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikiuosi nepasirodys, nes jo autoritetas tikrai smuks ir ko jam prireike susidet su jom

Atsakyti
saulutyte
2004 m. lapkričio 17 d. 11:24:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
laukit laukit........ nesulauksit

Atsakyti
Kesha
2004 m. lapkričio 17 d. 10:14:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ju laukia tokia pati "sviesi" ateitis kaip ir Sel'o... Nu cia kaip kas ta shviesuma supranta...

____________________
[img]http://www.freewebs.com/attaris/2pcsmk.bmp[/img] Roll that shit...Light that shit...Smoke that shit
Atsakyti
Yousteeny
2004 m. lapkričio 17 d. 07:07:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nesulauks...xi xi xi

____________________
Gyvenimas yra grazhus...
Atsakyti
GreenDayFan
2004 m. lapkričio 17 d. 04:12:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu suvalkija tai aisq uz mokinukes balsuos..hmmm idomu kasgi laimes

Atsakyti
kechas
2004 m. lapkričio 17 d. 00:50:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pas Biplanus bus Svaras. Numanau kas laimes

____________________
http://nkarta.tinkle.lt
Atsakyti
Ammi
2004 m. lapkričio 17 d. 00:17:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tegul tikisi...

____________________
damn...
Atsakyti
Aktifaa
2004 m. lapkričio 17 d. 00:09:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip myliu mokinukes, kad net wemt jas ishgirdus uzhsimanau!!!! mokinukes sux!!! netershkit Lietuwos!!!

____________________
...IR NIEKADA NEPAMIRSHK LEGENDOS APIE GULBES...
Atsakyti
yndre
2004 m. lapkričio 17 d. 00:02:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nelieskit selo bent jo.

____________________
i`ll take your brain to another dimension
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Jachtklube – vienintelis SEL pasirodymas Kaune šią vasarą
2
0

Liepos 29-ą kauniečiai ir miesto svečiai vienuoliktą kartą trauks link Kauno marių. Pakrantėje įsikūrusiame jachtklube jų lauks patikrinta vasaros, muzikos ir šypsenų kombinacija, o ypatingą „Jachtklubas Open Air“ naktį papildys vienintelis grupės SEL pas...
„Music.lt“ LT Top 30: į aukščiausiąją pakylą sugrįžta Marijonas Mikutavičius su daina „Nemirtingi“
0
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
„Music.lt“ LT Top 30: Sel ir Donny Montell su nauja daina „Nieko Verta“ debiutuoja 4-oje vietoje
0
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
„Music.lt“ LT Top 30: Sinage ir Mato Nesimato su daina „Liga“ debiutuoja 2-oje vietoje
0
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Joe Cocker Joe Cocker
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 5240
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 182836