Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Painiava tarp manęs, Klaudijaus, Justės ir Domanto 3 dalis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


Mes ir vėl grįžome. Ir kaip tik į tą pačią vietą kur vyko muštynės. Aš sėdėjau darbo kambaryje visiškai prislėgta. Kokia aš kvailė, pati liudžiu o Domantą raminu. Begalvojant apie viską kas įvyko į duris staiga pasibeldė Domantas. Aš jį įleidau. Jis prisėdo šalia manęs. Paklausė ar aš pavargusi atsakiau kad pavargusi.

- Eik į viršų pailsėk.

- Domantai - tyliai pasakiau

- Taip aš klausau - atsakė

- Ar galėsiu pas tave pagyventi? Aš nenoriu grįžti namo

- Na taip laisvai gali - jis nusišypsojo. Pirmą kartą tą dieną nusišypspjo.

Aš jam padėkojau ir užlipau į viršų. Begalvodama koks Domantas draugiškas matyt užsnūdau. Nežinau kiek laiko miegojau bet miegojau labai giliai. Nieko nejutau. Kai pabudau jau buvo tamsu. O juk dabar vasara ir temsta gana vėlai. Pažvelgiau į laikrodį telefone. Rodė dešimtą.prisiminiau kad atsiguliau septintą nes dar keletą valandų praleidime "valkiodamiesi" mieste. Nulipau į apačią. Ten ir vėl Domantas "parodė" savo draugiškumą. Mes kartu sėdėjome prie Didžiojio stiklinio stalo. Gėrėme sultis ir kalbėjomės. Staiga Domanto telefonas pradėjo "dainuoti" musų abiejų mėgstamą dainą "Tyliai išėjai per lietų". Domantas pažiūrėjo į ragelį ir susijaudino.

- Skambina iš ligoninės - pasakė - liepiau paskambinti jei kas nors atsitiks Justei arba Klaudijui.

Aš taip pat susijaudinau. Nors pykau ant Klaudijaus kad taip pasielgė bet vis dėl to aš jį myliu. O Justė yra mano geriausia draugė. Įdėmiai gaudžiau kiekvieną Domanto žodį. Domantas niekada nemeluoja. Jis kai ką nors padaro visada prisipažįsta. Staiga pamačiau kaip jis išbalo, kaip tada prieš apklausą. O paskutiniai jo žodžiai buvo "gerai, supratau, iki". Jis tarė tuos žodžius su ašaromis akyse, o balse girdėjosi liūdesys.

- Kas buvo Domantai? Ką sakė? - širdimi jutau kad kažką negero. Juk šiaip sau neapsiverktų.

- Klaudijui prasidėjo koma, o Justė laikosi labai sunkiai.

- O tai atsigavo?

- Justė atsigavo.

Aš antrą kartą apsiverkiau. Domantas bandė mane raminti žadėjo kad viskas bus gerai, bet pats netikėjo tuo ką sako. Domantas pats verkė ir slėpė veidą nuo manęs. Vis dėl to Jutau kad jie sugrįš iš ligoninės gyvi ir sveiki.


Laukite tęsinio



 
 2012 m. sausio 8 d.

 2012 m. kovo 6 d.
 2012 m. sausio 6 d.
 2011 m. spalio 10 d.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
einaras13 Heaven & Hell Double the Pain
 Heaven & Hell
 Aš tada ABSOLIUČIAI ne Black Sabbath... visiškai nesusiję, nekaltinkit manęs niekuo.
Konditerijus Gazpacho Black Lily
 Gazpacho
 
4Blackberry Black Sabbath The Writ
 Black Sabbath
 Galbūt mano eilė užknisti jus su daugiau Black Sabbath.
PLIKASS VNV Nation Nova
 VNV Nation
 
Silentist Katie Melua Scary Films
 Katie Melua
 
malia Martika Toy Soldiers
 Martika
 
Sahja Ani Lorak  Sashi - Mujhe tumse
 Ani Lorak
 

Šiuo metu vertiname


Buddha Bar Buddha Bar
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

01:37 - einaras13
Jei dar kažkas turit kažkokių pageidavimų dėl įtraukimo į LT TOP 30 ar music.lt TOP 40, raštelkit. Tik svarbu, kad daina būtų nesena ir bent truputį žinoma (o ne turinti 36 peržiūras)
01:36 - einaras13
Pasinaudosiu savo naglumu ir iškelsiu iš naujo savo aktualius komentarus.

DjVaids, Victoria – Švyturys jau pridėta į music.lt ir ateinantį savaitgalį debiutuos LT TOP 30.
23:30 - 4Blackberry
Jo, neverta buvo diskutuoti. Dabar pasilaidojo svarbios žinutės
23:28 - einaras13
Nu taip, meninė vertė ir "masinė" vertė (jei taip galima pavadinti) yra du skirtingi dalykai, bet šita tema sena kaip pasaulis.
23:27 - 4Blackberry
Hmm, klausimas kiek tikrai vertos... Bet jo, realiai turi būti žinomi atlikėjai ir to pakanka topams.
23:25 - einaras13
Nu tai bent jau atlikėjas tada žinomas turi būti. Bet vertos dainos ir per tą pačią dieną jau susirenka peržiūras paprastai.
23:24 - 4Blackberry
O jei ji išėjo tą pačią dieną ir dar nespėjo būti pažinta plačiosios auditorijos?
23:22 - einaras13
Aš čia pašmaikštavau, aiškios ribos peržiūrų skaičiui nėra. Tiesiog reikia, kad būtų kažkiek žinoma daina plačiajai auditorijai. Visgi public voting sistema, nebūtų racionalu labai nišines dainas su dviženkliu peržiūrų skaičiumi nominuot.
23:21 - 4Blackberry
Arba dar geriau - kas surinks daugiau laimės prizą (sugalvosiu vėliau kokį).
23:19 - 4Blackberry
Aš padarysiu challenge'ą tokį ir surinksiu 10 pasiūlymų.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 368
  Iš viso užsiregistravę: 73676
  Naujausias narys: hvdchas809
  Šiandien apsilankė: 80063