Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pasaulis ir gyvenimas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pradžia

Keistumo sąvoka galėjo pasikeisti... Bent jau man tokie dalykai, kaip pasaulis arba gyvenimas pasidarė savotiškai keisti bei mįslingi. Bandysiu šiek tiek realiau įsivaizduoti šias sąvokas, be jokių keistumo proporcijų, tyrinėsiu kaip paveikslą be rėmų.

I skyrius (Pasaulis)

Pasaulis - tai viskas po saulę? Primena žodžių žaismą. Dažnai pasaulis sutapatinamas su mūsų planeta, bet kiek mano protas leidžia suprasti, pasaulis yra visa tai, kas egzistuoja. Bet pala, tai prieštarautų pačiai sąvokai. 

1. Ar Andromedos galaktika yra po saulę?

2. Saulė juk telpa į egzistuojančių esybių sąrašą, bet ar ji pati yra po savimi pačia?

Pasaulis - tai tikrai nesuprantama sąvoką. Gal kas turit logiškesnių šifruočių?

II skyrius (Gyvenimas)

Kas yra gyvenimas? Gyvenimas - tai yra laikotarpis nuo žmogaus gimimo iki jo mirties. Žmogus gali gyventi nevienodą laikotaarpį. Būna, jis miršta būdamas kelių dienų arba 111 metų amžiaus. Tai lemia įvairios aplinkybės. 

Kūdikystė:

Gimusio kūdikio gyvenimo klausimas priklauso ne tik nuo jo sveikatos, bet ir nuo motinos, kuri savo nėštumo metu turėjo daryti visą tai, kas naudinga vaikui. Ir ji (kartu ir tėvas), turi rūpestingai prižiūrėti ir rūpintis vaiku.

Vaikystė:

Jei vaikas turi mylinčius tėvus, jo gyvenimas turi klostytis į gerąją pusę.

Paauglystė:

Vaikas, tapęs paaugliu, turėtų mokytis gyventi savarankiškai. Bet jis kartais išsikelia save iki suaugusiojo, kas būdinga visiems. Tai kenkia aplinkiniams, ypač jam pačiam.

Savarankiškas gyvenimas:

Suaugęs žmogus turi pats mokėti pasirūpinti savimi. Už jį tėvai negyvens

Senatvė:

Senoliui reikalinga kito žmogaus globa, nes sveikata ne visiems leidžia savarankiškai gyventi.

Maždaug taip turėtų atrodyti gyvenimo sąvoka mano supratimu. Gal turite tikslesnių pasiūlymų?

Pabaiga

Kas nematerialu, ne visada yra suprantama. Tiesiog kiekvienam reikia turėti savo supratimą apie tokius dalykus. Amen.




 2012 m. gegužės 6 d.

 2026 m. balandžio 4 d.
 2026 m. kovo 13 d.
 2026 m. kovo 10 d.

Komentarai (16)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2012 m. gegužės 6 d. 21:25:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va, gerai pasakyta... {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
velniux
2012 m. gegužės 6 d. 21:19:17 2012-05-06 21:20:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal pasirodysiu kiek pernelyg kritiškas, bet patarčiau arba pakeisti rašymo stilių iš esmės, arba nerašyti tokiomis temomis. Remiesi savo susikurtais arba pasiskolintais stereotipais, nepalikdamas vietos interpretacijai. Gyvenimas nėra kažkas, ką galima skirstyti į laikotarpius ar juo labiau, stengtis tuos laikotarpius įsprausti į tam tikrus rėmus. Gyvenimas- tai mąstymas, pasaulėžiūra, charakteris, kurie yra  individualūs kiekvienam žmogui. Eve pateikė gerą pavyzdį - viskas priklauso nuo žmogaus valios, charakterio ir  vertybių.

Ir dar, keistokai atrodo, kai bandoma interpretuoti žodį pasaulis pagal jo panašumą į žodį saulė. Tai, kad taip sugalvojo lietuvių kalbininkai(greičiausiai Jablonskis) dar nereiškia, kad tarp šių dalykų yra glaudi sąsaja. Paimkim bet kurią kitą kalbą - angliškai World ir Sun, vokiškai Welt ir Sonne, itališkai Mondo ir Sole... Nėra jokios sąsajos.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 6 d. 21:09:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, jei vaikai nesupranta, kas yra alkoholizmas, paauglystėje jie gali į tai panirti. Matyt, gal kažkiek antrasis žinojo grėsmę, gal matė, kas darosi tėvui po išgertuvių... O kitas buvo durnas, ir norėjo sekti tėvo pėdomis. 

Mano tokia nuomonė


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. gegužės 6 d. 21:07:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tas nealkohlikas išliko stiprus, ne kiekvienam pavyksta taip.


____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Atsakyti
Eve15
2012 m. gegužės 6 d. 21:05:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, dėl tėvų poveikio vaiko asmenybei...

Kartą perskaičiau tokį pavyzdį, kuris privetė mane susimąstyt:

"Alkoholikas turėjo du sūnūs. Viena užaugęs taip pat tapo alkoholiku, o kitas gyvenime nė lašo nėra išgeręs. Abu tai aiškina skirtingai. Alkoholikas - "Visą savo gyvenimą mačiau kaip mano tėvas geria, tai ir pats geriu. Nealkoholikas - " Visą savo gyvenimą mačiau kaip mano tėvas geria, tai nusprendžiau toki nebūt"

 


____________________
Nes gyvenu mėnuly Kur angelai žiūri
Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 6 d. 20:52:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dėl vaikų gyvenimo tai taip, bet aš turėjau kai ką kitą omeny.

Ar vaikai išauga labai geri, idealūs, augę be tėvų ar su blogais tėvais?

Taip, tu apibūdini išties teisingai. Man patinka tavo apibūdinimas, spaudžiu like.

O šiaip, išties labai gražus, filosofinis dainos Van der Graaf Generator - Still Life tekstas apie patį gyvenimą, tik jau kiek sudėtingiau, kaip sakiau, filosofiškai


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. gegužės 6 d. 20:47:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pastebėjau, visi paveikslai atskirai - nelabai gražu, o vat žiūrint į visus iš karto labai gerai žiūrisi :D Man gražiausias pats pirmas.

Manau, kad gyvenimas - tai ne vien laikas nuo gimimo iki mirties. Tai kur kas platesnis dalykas. Į jį įsideda dar ir tos asmenybės, kuri išgyvena laikus nuo kūdikystės iki senatvės, charakteris, jo savybės, būdas ir elgesys. Viso to visuma ir turėtų būti gyvenimas. Be to, gyvenimas - tai ne rūpestingų tėvų atskiros asmenybės valdymas ir auklėjimas, nes kiekvienas žmogus auga pats, jį tik suformuoja kiti...


____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 6 d. 20:32:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Juk sakiau, mano atidumas slypi už mano kūno ribų... 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
R7wa
2012 m. gegužės 6 d. 20:31:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Irgi? Aš juk sakiau, kad moku derinti spalvas {#} 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 6 d. 20:28:09 2012-05-06 20:35:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Spalvų derinti aš nemoku. Tiesiog bandau. Kartais visai neblogai išeina, o kartais visai katastrofiškai.

Taigi, rytoj laukiam arba interviu, arba nedidelio sąmonės srauto 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
R7wa
2012 m. gegužės 6 d. 20:25:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Interviu žavingas žanras, tačiau man priimtinesnis pokalbis su įsivaizduojamu žmogumi, kaip parašytas visas Kamiu "Krytis". Knyga, nukėlusi mintis į kitą dimensiją :)

 

Šiuo metu balta ir bus balta. Ant baltų sienų gali daryti ką nori, klijuoti, kabinti.

Šiaip seniai domiuosi spalvomis ir ne mažai žinau apie jų derinimą, sutinkamumą {#} 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
DeathLetter
2012 m. gegužės 6 d. 20:24:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Paskutinysis paveikslas labai gražus.


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 6 d. 20:22:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Arba interviu... pasiilgau interviu. Bet ir savotiško sąmonės srauto pasiilgau. Kūrybinis įkvėpimas nutrenktas žaibo.

 

O kokia sienos spalva?

Šiaip tokiais klausimais derėtų kreiptis į cccrazyggirl (jį baigus dailės mokyklą)


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
R7wa
2012 m. gegužės 6 d. 20:19:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne išskirtinis, prapažįstu. Geriau tokiomis temomis nekalbėti, jos jau pačios gan nuobodžios, tad ir išpešti ką nors TOKIO labai sunku :) Man labiau patiko šiaip apie gryno oro čiaupus ar panašius daiktus tekstukai {#} 

 

Šiaip norėčiau jų ant sienos ir tikrai tokia tvarka, kokia čia sudėlioti. {#} 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
einaras13
2012 m. gegužės 6 d. 20:15:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, tekstu aš nukrypau į savąjį požiūrį į pasaulį įveldamas mokslinių elementų, todėl jis jau nėra toks išskirtinis. 

Na, o tas mano paties pasakymas "paveikslą be rėmų" mane paskatino tokius paveikslus parinkti. Stengiausi derinti pagal koloritą (po ryškaus raudono baltas - akims poilsis, o mėlynas pabaigai dar labiau suteikia lengvumo)


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
R7wa
2012 m. gegužės 6 d. 20:04:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tekstas kaip tekstas, bet nuotraukos-paveiklai super {#}


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2308
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 25687