Tai, kad jie grįžta, man regis, niekaip nesusiję su auditorijos gerumu ar blogumu. Nematau jokių didelių skirtumų, kiek teko susidurt, tarp Lietuvos ir kitų šalių publikos.
O Bluntas gyvai skamba praktiškai identiškai, kaip įraše. Tai vien šitai jau ganėtinai unikalu, tenka pripažinti, nors į koncertą grįžti netrokštu.
Įdomu, aišku, ar renginys buvo toooks geras, ar super talentingai jis aprašytas, ar, greičiausiai, ir viena, ir kita... Užpavydėjau buvusiems...
P.S. O mūsų publika jau tokia - jei kas nors kartą čia atvažiavo, vėliau būtinai sugrįžta. Ne kartą ir ne du. Ir tokių pavyzdžių jau turim gana nemažai.
Buvusieji man sakė, kad ir buvo geras.
Anksčiau nebuvau pasidomėjusi, tai dabar nustebau kaaaip gerai Blunt'as gyvai dainuoja.
____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Įdomu, aišku, ar renginys buvo toooks geras, ar super talentingai jis aprašytas, ar, greičiausiai, ir viena, ir kita... Užpavydėjau buvusiems...
P.S. O mūsų publika jau tokia - jei kas nors kartą čia atvažiavo, vėliau būtinai sugrįžta. Ne kartą ir ne du. Ir tokių pavyzdžių jau turim gana nemažai.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2014 m. spalio 8 d. 11:34:45
Tai, kad jie grįžta, man regis, niekaip nesusiję su auditorijos gerumu ar blogumu. Nematau jokių didelių skirtumų, kiek teko susidurt, tarp Lietuvos ir kitų šalių publikos.
O Bluntas gyvai skamba praktiškai identiškai, kaip įraše. Tai vien šitai jau ganėtinai unikalu, tenka pripažinti, nors į koncertą grįžti netrokštu.
2014 m. spalio 8 d. 11:16:59
Buvusieji man sakė, kad ir buvo geras.
Anksčiau nebuvau pasidomėjusi, tai dabar nustebau kaaaip gerai Blunt'as gyvai dainuoja.
____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
2014 m. spalio 8 d. 01:07:55
Įdomu, aišku, ar renginys buvo toooks geras, ar super talentingai jis aprašytas, ar, greičiausiai, ir viena, ir kita... Užpavydėjau buvusiems...
P.S. O mūsų publika jau tokia - jei kas nors kartą čia atvažiavo, vėliau būtinai sugrįžta. Ne kartą ir ne du. Ir tokių pavyzdžių jau turim gana nemažai.
2014 m. spalio 7 d. 23:55:27
Šitas tai tiesa.
____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
2014 m. spalio 7 d. 23:30:29
Well, Bluntas dar tikrai turėtų ne kartą čia atvažiuot.
2014 m. spalio 7 d. 23:04:27
Dabar gailiuosi, kad nebuvau šitame koncerte
____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų