Šlykštus senukas su šlykščiu peruku. Gerai, kad ir nedalyvavau šitam praito tūkstantmečio atlikėjų koncerte.
Pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi..... Nereikia žiūrėti į jo išvaizdą, užtenka matyti ir girdėti jo talentą, be to, jis nėra senukas, dar net 60 metų neturi. Drįsčiau teigti, kad net ir jaunosios kartos atstovai galėtų pavydėti jam jo jaunatviškos charizmos ir energijos.
Pritariu, man kokią valandą buvo maloniau žiūrėti į tuos bachūriukus besitaškančius ir jų bergždžias pastangas pritraukti chebros prie scenos, o paskui jau ir atlikėjas ėmė viršų :D
Žiauriai maloniai nustebinęs koncertas :)Per porą valandų nuo "eh, nežinau ko tikėtis" iki "ne už ką nepraleisiu, jei kada kur netoliese dar koncertuos".
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. vasario 12 d. 20:29:38
Pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi..... Nereikia žiūrėti į jo išvaizdą, užtenka matyti ir girdėti jo talentą, be to, jis nėra senukas, dar net 60 metų neturi. Drįsčiau teigti, kad net ir jaunosios kartos atstovai galėtų pavydėti jam jo jaunatviškos charizmos ir energijos.
Mažiau bambėjimo :)
2015 m. vasario 12 d. 15:34:48
Šlykštus senukas su šlykščiu peruku. Gerai, kad ir nedalyvavau šitam praito tūkstantmečio atlikėjų koncerte.
2015 m. vasario 10 d. 22:58:08
Pritariu, man kokią valandą buvo maloniau žiūrėti į tuos bachūriukus besitaškančius ir jų bergždžias pastangas pritraukti chebros prie scenos, o paskui jau ir atlikėjas ėmė viršų :D
2015 m. vasario 10 d. 18:12:39
Žiauriai maloniai nustebinęs koncertas :)Per porą valandų nuo "eh, nežinau ko tikėtis" iki "ne už ką nepraleisiu, jei kada kur netoliese dar koncertuos".