Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Sting koncertas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Po to, kai pernai daug laiko praleidau su The Police diskografija, neatsilaikiau pagundai nusipirkti bilietą į Sting koncertą, kuris jau 9-asis Lietuvoje. Taigi, nesu didelis Sting fanas, nelabai žinau jo solinės kūrybos, galėčiau laikyti save debiutantu. Bet vakar koncerte pasijutau įdomiai, nes visą vakarą nenustojau galvoti, kad didžiausia koncerto žvaigždė buvo gitaristas Dominic Miller. Jo gitaros grojimas buvo absoliučiai nepriekaištingas, jis puikiai atstovėjo tiek Sting solinėse dainose, tiek The Police dainose, kurios dėl Summerso specifinio stiliaus yra tikras minų laukas net ir patyrusiam gitaristui. Man ypač patiko, kaip kameros stambiu planu transliavo Miller'io grojimą Never Coming Home dainoje, nes toje dainoje gitara yra pagrindinė žvaigždė ir tas motyvas tikrai yra nelengvas atlikti. 

 

Reiktų paminėti, kad visi trys muzikantai savo instrumentais mane džiugino. Sting'as yra labai pasikaustęs bosistas, jo boso partijos mane visuomet žavėjo, žavi ir žavės. Būgnininkas Chris Maas taip pat atliko labai solidų darbą. Net jei jo maniera skiriasi nuo Copeland'o, bet The Police dainose jis skambėjo tikrai daugiau nei patenkinamai. 

 

Dar galėčiau geru žodžiu paminėti ir setlist'ą, bet čia labiau mano asmeninis bias nei objektyvi nuomonė. Kaip ir minėjau, aš daug labiau pažįstamas su The Police nei su Sting solo, todėl tai, kad bene pusė dainų buvo iš The Police repertuaro, man labai tiko. Man gan patiko išplėsta Roxanne versija, taip pat Tea In The Sahara skambėjo labai gerai. Nors mano mėgstamiausia The Police daina iš atliktų turbūt yra Driven To Tears. Ir Reggatta de Blanc motyvo prijungimas prie Can't Stand Losing You yra įdomi, pasiteisinanti idėja. Bet bendrai apibendrinčiau, kad Sting solo dainos skambėjo kokybiškiau nei The Police. Priežastį numanau ir apie tai kalbėsiu žemiau. Man labai patiko stiprus Desert Rose atlikimas, taip pat man Never Coming Home buvo negirdėta ir maloniai nustebinusi daina. If I Ever Lose My Faith In You atlikimas taip pat buvo malonus. Šiek tiek tikėjausi vienos mano mėgstamesnių Sting dainų Fortress Around Your Heart, ypač žinodamas, kad ji buvo atlikta kai kuriuose ankstesniuose koncertuose, deja, ji nenuskambėjo. The Police dainų pasirinkimas buvo labai geras. Tik būtų buvę įdomu išgirsti Spirits In The Material World be klavišinių, trio režime. Neįsivaizduoju, ar tai būtų suveikę, bet žinau, kad Sting'as tikrai dažnai atlieka (bent jau atlikdavo) šią dainą. 

 

O dabar prie to, kas mane paskatino šį tekstą parašyti. Kaip ir minėjau pradžioj, man didžioji koncerto žvaigždė buvo ne Sting, o Miller. Kodėl? Dvi pagrindinės priežastys yra vokalo įgarsinimas ir tai, kad 72-ejų Sting'as jau nebepataiko (dažniausiai tiesiog nebepatempia aukščiau) į toną. Instrumentai skambėjo gerai, bet Sting'o balso įgarsinimas man labiau priminė ASG areną negu kad Žalgirį. Skambesys buvo stebėtinai per stiprus ir per daug rėžiantis ausį, manau, kad būtų buvę daug geriau nežymiai prisukus vokalo garsą. Visgi turbūt labiau liūdino Sting'o atlikimas, nes kaip minėjau, nepataikymus į aukštesnę natą galėjau tiesiog atsisėdęs skaičiuoti ant rankų pirštų ir jų tikrai nebūtų užtekę. Tas ypač kirto per ausį klausantis The Police dainų. Taip pat būta keisto intonavimo greitesnėse The Police dainose, dažnai posmai, kartu su visom akustinėm problemom, skambėdavo tiesiog sujauktai, net į mintis įšokdavo juokelis, kad Sting'as nesėkmingai bando repuoti vietomis. Synchronicity II yra tikrai sudėtinga gerai realizuoti gyvai, tačiau ji šįkart skambėjo neįtikėtinai chaotiškai. Tas pats galioja Every Little Thing She Does Is Magic dainai. Tokiose lėtesnėse dainose kaip Tea In The Sahara Sting'as skambėjo tikrai gerai. Message In A Bottle metu mėčiausi tarp „o, šita vieta intonuojama gal net geriau nei originale“ ir „viešpatie, kaip garsu ir chaotiška“. King of Pain atlikimas manęs labai nesužavėjo, nors tai viena mėgstamiausių The Police dainų. Tiesa, čia ir instrumentaliai, manau, buvo stokojama. 

 

Šiaip prie improvizatyvaus vokalinio intonavimo esu pratęs, mano mėgstamiausias atlikėjas Peter Hammill koncertuose tą daro tiesiog nuolatos. Bet Stingo atveju jis tiesiog skambėjo vargingai ir chaotiškai. Skambėjo daug arčiau negebėjimo susitvarkyti su dainos struktūra nei bandymo improvizuoti virš jos. 

 

Ar kiti music'iečiai buvo Stingo koncerte? Ar jums Stingo vokalinis pasirodymas ir įgarsinimas nekliuvo? Gal turite ir kitų minčių pasidalinimui?

 

 
 2024 m. birželio 10 d.

 2025 m. kovo 17 d.
 2025 m. kovo 12 d.
 2025 m. kovo 9 d.

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2024 m. birželio 13 d. 17:11:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Grazi sita daina ir regis tokios nesu net girdejes


____________________
Man sunku susivokti, kaip jiems taip lengva susivogti.
Atsakyti
Rutonė
2024 m. birželio 11 d. 23:24:33 2024-06-11 23:28:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na jau ne, dėl tokių padarų koncertų neatsisakysiu, juolab jei mylimas atlikėjas atvažiuoja. Tokie nemalonūs prieskoniai, aišku, renginio nepuošia, bet gyvenimo irgi pernelyg negadina. Tik visada iškyla klausimas – ką jie / jos čia veikia ir kaip pateko (nes dažniausiai kalba Mordoro kalba). Vis dar negaliu pamiršt a-ha koncerto Rygoje, kur mačiau dvi šmėklas – plastinės chirurgijos aukas ir nelabai smegenų tūriu galinčias pasigirti turbūt gana jaunas panas, kurios vėliau ar tai dėl būgno lazdelės, ar mediatoriaus susipešė. Tai ir vis klausiu – anie suvokia, kur, ko atėjo ir ką jie apskritai čia (ir gyenime) veikia? 

Tai va, po mėnesio laukia Bryanas Adamsas. Jei ten kas kalbės, rėkaus – na ir tegu, renginys stovimas, visi laisvi  eit kur tinkami. Čia gi buvo sėdimas koncertas ir tos trys sėdėjo trečioje eilėje... Kas blogiausia – suprantu jų kalbą. O taip – atsisuki ir paklausi, ką čia mieliosios damos veikiat / or, in ingliš – ladies, you're making too much noise. Blogiausia, kas nutiktų – atsisukt ir gražia rusų kalba paklaust, ką jos čia veikia ir ar nesiteiktų užsičiaupt...Lietuviškai ir angliškai, įtariu, nesuprastų. O aš rusiškai tai moku gerai...


Atsakyti
einaras13
2024 m. birželio 11 d. 22:00:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš nekenčiu fanų in general. O labiausiai nekenčiu tų, kurie apsimeta fanais. Kurie ateina ne paklausyt, o parėkaut... ypač per tas dvi dainas, kurias jie tik paprastai žino. Tai čia turbūt būtų Every Breath You Take ir galbūt dar Shape Of My Heart. Galimai tai yra priežastis (ar bent jau viena iš didesnių priežasčių), kodėl nesu toks didelis koncertų fanas, nueinu į 1-2 koncertus per metus ir užtenka. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2024 m. birželio 11 d. 19:44:40 2024-06-11 19:46:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvau. Nesu tiek muzikaliai pasikausčiusi, kad kažkaip giliau kapstyčiau. Tiesiog mėgavausi. Suvokiu, kad gyvas atlikimas niekada nebus toks švarus ir idealus kaip studijinis. Kaip ten bebūtų, žavėjausi tuo, kad 3 muzikantai tiesiog valdo kelis (keliolika?) tūkstančių klausytojų. Kas be ko, nustebino tiek daug The Police dainų. 

Neneigiu Dominic Miller talento. Stingas jo kitaip tikriausiai ir kvietęs nebūtų. Tik galiu prisipažint, kai Milleris savo pasirodymuose groja Stingo dainas (o jų tikrai nemažai) ir / arba pasikviečia kažką iš vietinių (man, neišsilavinusiai, net negirdėtų) vokalisčių padainuoti (dažniausiai Shape of My Heart), nu, spėkit, kieno balso pasigendu ir ką norėčiau matyt scenoje? Dar nė viena nesudainavo taip įtikinamai kaip pats Stingas.

Mano bėda buvo kita. Net nežinau, įvardyti ją ar ne, ir jei taip, tai kaip. Nes teigiamų žodžių apie tas tris asabas negalėčiau pasakyt. Visai netoli manęs, kitoje eilėje įsitaisė trys rusiškai rėkiančios žiurkės (atleiskit už terminiją, bet nu nervai nebelaiko), kurios per visą apšildymą tarsi stengėsi perrėkti Giordaną Angi. Na, maniau, gal per Stingo pasirodymą užsičiaups. Deja.... Net nežinau, turėjau kviest apsaugą ir kelt triukšmą ar ne, kiti tylėjo. Tai ir liko neatsakytas klausimas, iš kur anos radosi – jei iš rusijos, kaip čia pateko; jei vietinės – nu nemalonu, bet tai reiškia, NEcivilizacija daugelio jų genuose?


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Shining Shining
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:29 - Silentist
5-04 13:35 Sahja įvertino Coil albumą Musick To Play In The Dark² - 4 balais

Coil - Musick To Play In The Dark² bent sesis duok come on
18:16 - Silentist
Cia taip kaip Uzkalniui duot pavertint koncervus & lasinius & pashteta ( aisku su uogiene) kur undermenshai valgo jei piggiai randa. Ar nenukentes Sahja morale?
18:13 - Silentist
Iespatie aukstielninkas Sahja klauso/ vertina radikalius industrinius satanistus avangardo genijus COIL per memu diena Ar nesupykins?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
18:43 - edzkaa1
o_O kaip tik vakar norėjau Fall Apart dienos dainoje įdėti, bet taip ir neprisjungiau vakare..
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
18:34 - Silentist
Alikas , Dima & Olya
23:28 - Silentist
Silentist sia nakti ilsisi (+gerbejas svencia)
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:06 - Silentist
Papa was a Rolling Stone,
Where ever he laid his hat was his home
and when he died, all he left us was alone
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2171
  Iš viso užsiregistravę: 73580
  Naujausias narys: harrisonst
  Šiandien apsilankė: 45598