Keista... Offspring'ai jau turi dainą pavadinimu "Dirty Magic" savo 1992 metų albume, tikriausiai įsivėlė klaida. Nemanau, kad sena daina būtų įkeliama į kontekstą su naujomis, nebent tai kokia nors atnaujinta, paturbinta jos versija.
Bet kokiu atveju, naujienos geros, malonu, kad Offspring dar turi parako. Bet, deja, nemanau, kad šio albumo klausysiu daug, jei iš viso klausysiu. Lygiai taip pat kaip ir su praeitais dviem. Geriausi, mano nuomone, jų trys ar keturi pirmieji albumai, o toliau jie tik prastėjo.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2012 m. balandžio 28 d. 12:39:34
O aš albumo tikrai laukiau ilgai..Ir dar vis su nekantrumu laukiu.
Kad ir kaip ten bebūtų, jie vis vien nesukurs prastesnio albumo nei kokia nors pop-rock grupelė
____________________
\"The best is yet to come..\"
2012 m. balandžio 27 d. 01:00:28
Keista... Offspring'ai jau turi dainą pavadinimu "Dirty Magic" savo 1992 metų albume, tikriausiai įsivėlė klaida. Nemanau, kad sena daina būtų įkeliama į kontekstą su naujomis, nebent tai kokia nors atnaujinta, paturbinta jos versija.
Bet kokiu atveju, naujienos geros, malonu, kad Offspring dar turi parako. Bet, deja, nemanau, kad šio albumo klausysiu daug, jei iš viso klausysiu. Lygiai taip pat kaip ir su praeitais dviem. Geriausi, mano nuomone, jų trys ar keturi pirmieji albumai, o toliau jie tik prastėjo.
____________________
bacon