Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

nezinau kaip bus.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

viskas prasidejo dar vasara. i one.lt man parase kazkoks vaikinas ir pasake, jog esame is tos pacios mokyklos. nei vienas nezinojome, kaip kuris atrodo, nes is nuotrauku nieko nesimate. pradejome susirasineti, bendrauti vis dazniau ir dazniau (per skype). atejo laikas eiti i mokykla.
spalio menesi buvo mano drauges gimtadienis, kuriame atsitiktinai pasirode kazkoks nepazitamas, taciau mokykloje matytas vaikinas. net nezinojau, pradejome kalbetis ir issiaiskinome, kad vienas su kitu pasirodo internetu bendraujame jau beveik puse metu.
taip prisimineme visus susirasinejumus, juokemes ir t.t. buvo tikrai linksma. vakarelio pabaigoje, atsisveikinome ir viskas tuo pasibaige.
taciau, grizusi namo pastebejau gauta sms. zinute buvo nuo jo. pasirodo jis susizinojo mano nr. is jo puses buvo malonus gestas :} tada mes pradejome dar labiau susirasineti, bei susitikineti (kaip draugai).
po poros savaitciu as isvaziavau su tevais atostogauti. ir tada supratau, kad... isimylejau. grizusi iskart jam pranesiau, kad esu Lietuvoje. po poros dienu susitikom, papasakojau apie savo kelione, taciau apie jausmus jam - nekalbejau.
tai nuo jo slepusi mazdaug pusantro menesio, nusprendziau, kad reikia pasakyti. tuo labiau, kad jauciau siluma, bei kazka daugiau nei draugiska meile, jau nuo Kaledu. emiau ir parasiau jam, kad nzn ka man daryti, nes jis man patinka. jis pradejo deti patenkintus smailus ir tiesiog juokauti "ar jau senai sitas reikalas tave kankina?", "kaip cia taip atsitiko?" ir pan. tada parase, kad si reikala reikia spresti ir pasiule susitikt. kazkaip maniau, jog jis man pasiulys draugaut ar kasnors pan. taciau ivyko keblumu (is mano puses) ir mes negalejome susitikti.
nzn kaip bus toliau, bet tikiuos, kad kiaules metau man nepakiaulins ir viskas bus gerai )
 
 2007 m. sausio 9 d.

 2007 m. sausio 8 d.
 2007 m. sausio 5 d.
 2007 m. sausio 4 d.

Komentarai (3)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
_darkness_
2007 m. sausio 10 d. 14:21:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aciu labai :}}

____________________
Galvojau, kad pamaciau sviesa tunelio gale, taciau priartejus pamaciau juk tai tiesiog buvo zenklas 'Isejimo nera'...
Atsakyti
mischief
2007 m. sausio 9 d. 20:08:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikiuosi, kad nepakiaulins ;] sekmes tau.

Atsakyti
Grt
2007 m. sausio 9 d. 19:21:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sėkmės

____________________
Didybė kelia pavydą, pavydas gimdo pagiežą, pagieža skatina meluoti..
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


XXL XXL
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

17:43 - DjVaids
Mirė garsi prancūzų dainininkė ir aktorė Guesch Patti.
Ji gimė 1946 m. ​​kovo 16 d. Paryžiaus priemiestyje Neuilly-sur-Sein e kaip Patricia Porrass.
Ji išgarsėjo 1987 m., išleidusi dainą „Étienne“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 4135
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 251398