Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!



Paskelbk naujieną

  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.

Gairės


 apklausa

Peržiūrėta kartų:    Data:
Esamas tekstas

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
juozasp
2013 m. gruodžio 28 d. 02:05:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Balsavau už Metallica,nes man tai - akivaizdu. Žanro - metalas plačiai taip kaip mano einaras13 aš netoleruoju ir maloniau Dream Theater albumus lyginčiau su Rush. Metallicai - parinkčiau  mohikanų Judas Priest albumus,nes tokie teiginiai kaip,kad "Deep Purple ir Black Sabbath" yra sunkiojo roko pradininkai - man nepatinka...


Atsakyti
einaras13
2013 m. gruodžio 5 d. 20:59:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O bet tačiau, jei ir neatitinka požanriai, tai atitinka vienas platus žanras - metalas. Bent tuo aspektu tie du albumai yra lygintini. Na, ir sakykim, kad ir Alvydo pateiktas pavyzdys "ranka ar koja", juk gal vienam labiau reikalingos kojos, kitam gal rankos. Gal vienam regėjimas, kitam klausa. Na taip, negaliu neigti, jog Metallica ir Dream Theater labai skiriasi, tačiau čia objektyvizmas nereikalingas. Aš į tokius dalykus žiūriu subjektyviai. Dėl to, bet kuriuo atveju, aš palaikyčiau Dream Theater, nors, aišku, Metallica nedaug ir nusileidžia.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2013 m. gruodžio 5 d. 20:22:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Manau, kad tamsta šiuo savo komentaru uždarysite temą. Čia tas pat kas klausti, kas juma brangiau - ranka, ar koja? Regėjimas, ar klausa?


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Alice_In_Chains
2013 m. gruodžio 5 d. 19:23:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Abi grupes labai megstu, bet manau, kad tai nelygintini albumai, stiliai ir grupes. Kalbant apie itaka, tai Master Of Puppets tikriausiai is vis yra vienas itakingiausiu albumu istorijoje.


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Eva Cassidy Eva Cassidy
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:21 - Very_crazy_enough
Gerai, dirbau musicui 4 metus be atlygio kasdien. Pildziau duombaze. Kazkas gyveno is populiarumo ir reklamos. Ji arba jis turedami 27m gali savanoriauti iki begalybes. Bet kai tu 30+nothing tu turi seima negali dirbt apdoroti dizaina be atlygio. Man 69m
10:09 - Very_crazy_enough
Pakeisciau ir pats (po metu) bet reikalingi € o ne tik savasnoras. Reikalingas kompiuteris, minimalus programavimo kursai, minimalus atlygis ir musicas skestu sirdutese
10:04 - Very_crazy_enough
Buga pasalino prisijungimo. Gal ir dizaina greitai pakeis. Po metu.
21:48 - Very_crazy_enough
Is esmes nes visi vieni kita cia labai mylim - kodel nepadaryt rausvo su raudonu dizaino su susikabinusiu sirdziu fragmentais? Kodinis music zodis yra LOVE. love me like i am your melody
20:34 - 4Blackberry
Stay tuned...
20:19 - Very_crazy_enough
Norfos oranzine spalva jau keli desimtmeciai
20:03 - HH
kada svetaine atnaujins? dizaina
11:01 - Very_crazy_enough
Ukanotiems zmonems galima pakelt nuotaika 1 atveju: paskleidziant dar daugiau ukanu

CHRISTOPHER LAMBERT SUSMUKO DALINDAMAS AUTOGRAFUS

Praėjusiais metais Lambert irgi nukrito nuo laiptų ir susižeidė nugarą. Jis deja visiškai atsigavo po padarinių.
10:36 - Very_crazy_enough
buterbrodukas:
-sugrysim. Tikrai sugrysim.
- Kada?
- kai zmones isalks
10:35 - Very_crazy_enough
Greito maisto valgykloj "uzkalnieciai" susitinka bulkute, sasyskyte ir buterbrodukas. Ateina jiems skundziasi surainis, desrainis ir falafelainis, kad ju niekas nenori. Buterbrodukas sako: mes irgi ne madoj. Surainis: - tai kada sugrisim i mada?
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 5701
  Iš viso užsiregistravę: 73812
  Naujausias narys: hershelknu
  Šiandien apsilankė: 170242